Skocz do zawartości
Forum

Cień drugiej kreski na teście ciążowym


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natkaa_8731

Hej dziewczyny. Potrzebuje komus sie wygadac bo zwariuje. Otoz staramy sie o dzidzie i od czasu owulacji pobolewa mnie brzuchbtak jakby na @ . Piersi tak jakbym od srodka czula, klucie w lewym jajniku i krzyzu. Jestem nerwowa. Dodam , ze w ciazy bylam 8 miesiecy temu , ale jajo plodowe okazalo sie puste :( Wiec znow sie nakrecam , ze sie udalo. Nigdy brzuch mnie nie bolal po owu..w trakcie owszem ,ale nie tak dlugo po. Do okresu 9 dni..

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Nadzieja, jakiś cień widać. Powiem tak, jeśli jesteś w ciąży to i tak czeka Cię egzamin z cierpliwości. Więc na spokojnie powtórz jutro test z porannego moczu, powinna już być wyrazniejsza kreska, choć czasem nawet dopiero po tygodniu się pojawia.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Natka, podobnie jak nadzieji napisze Ci że musisz się uzbroić w cierpliwość. Takie bóle o niczym nie świadczą, może to być przygotowanie do okresu, a może być zagniezdzanie zarodka. Na dwoje babka wróżyła. Dopiero jak zrobisz za kilka dni test będziesz wiedzieć czy się udało. A potem znowu tygodnie niepewności czy będzie serduszko. Trzymam kciuki żeby tym razem się udało, ale póki co nie doszukuj się objawów. Bierz kwas foliowy i cierpliwie czekaj czy pojawi się @. Wiem że to trudne bo sama nieraz nakręcalam się że to już i dziesiątki testów w sumie zrobiłam, ale po kilku ciazach szczerze mogę Ci powiedzieć że cierpliwość naprawdę jest tu konieczna. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Ja miałam tak że w grudniu miałam dostać miesiączkę miałam wszystkie 1 tydzień przed tak jak zawsze objawy a nie dostałam zaczęłam robić w styczniu testy 2 x w tygodniu przez miesiąc i wychodziło że 1 kreska ciemna mocno a druga ledwo widoczna za każdym razem no i się okazało że jestem w ciązy jak poszłam do lekarza i zrobił USG

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...