Skocz do zawartości
Forum

Ojciec w formie


Gość marko31

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbym zadbać o swoją sylwetkę. Nie chcę być stereotypowym tatuśkiem z brzuszkiem, puchą piwa w dłoni i wiecznie siedzącym przed telewizorem. Macie jakieś sprawdzone sposoby na przyrost masy mięśniowej? Jak na razie postawiłem na regularną dietę bogatą w produkty wysokobiałkowe, 5 posiłków w ciągu dnia oraz intensywny trening. Progres jest powolny, dlatego też chciałbym go trochę przyśpieszyć.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z przedmówcą. Suplementacja dużo wnosi do treningów. Też stosuję ten preparat i szczerze mówiąc progres jest bardzo szybki. Dodatkowo skład jest zupełnie naturalny, więc nie pchasz w siebie jakiegoś syntetycznego syfu, który znacznie obciąża organizm.

Odnośnik do komentarza

Odżywki białkowe, odpowiednio stosowane w odpowiedniej ilości. Jedząc same posiłki z duzą ilościa białka, samo w sobie nie wystarczy na dodanie organizmowi takiej ilosci, jaka posiada skoncentrowana odzywka. Możesz dodawać ja do posilku, np nalesnikow, ciast, deserow albo bezposrednio z wodą jako koktajl, oczywiscie najlepiej o jakims twoim ulubionym smaku

Odnośnik do komentarza

Mój brat mnie ostatnio zaskoczył, bo powiedział, że spożywa serwatkę białkową. Na początku trochę z niego śmiałam, ale jak wysłał mi artykuł http://dietaabc.pl/sport/oparte-na-dowodach-korzysci-zdrowotne-z-bialka-serwatki/ to musiałam go przeprosić. Faktycznie warto wprowadzić tę substancję, jeżeli człowiek zaczyna dbać o dietę i sprawność fizyczną.

Odnośnik do komentarza
Gość tatalata

Ja polecam piłkę nożną, bardzo pomaga na utrzymanie formy. Tylko nie idź w profesjonalizm ;) ja do tej pory jestem w szoku, jak działają kluby ekstraklasy, budżety ekstraklasy to dopiero jest coś.
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...