Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej kochane. Mam 28 dniowe cykle. Okres przychodzi regularnie, a jesli juz sie spoznia to maksymalnie 1 dzień. Dochodziło do zblizen w okresie dni plodnych. :) Miesiączka spoznia mi sie juz 10 dni. Test robiłam 3 dni po terminie i 6 dni po terminie, jednak popołudniu i wieczorem. Oba negatywne. Czy jest możliwość ze to jednak dzidziuś? Dodam ze nie mialo co wplynąć na rozregulowanie mojego cyklu. Czekam na odpowiedzi od bardziej doświadczonych mamusiek

Odnośnik do komentarza

14 dzien po terminie. Okresu dalej brak. Piersi pobolewają, caly czas bialy sluz - bez zadnych zmian infekcyjnych. Wczoraj dostalam bolu prawie jak na miesiączkę. Dzis juz ich nie odczuwam, a to utrzymało sie mega "ciągnięcie" w pachwinach. Nie zrobilam jeszcze testu po prostu ze stresu i obawy, ze pojawi sie jedna kreska. Jutro wizyta u gin. Jak myslicie? Naprawde licze na to ze zobaczę fasolkę

Odnośnik do komentarza
Gość karolinakxxx

możliwe że to ciąża lub w tym cyklu po prostu nie było owulacji więc nie ma miesiączki, czasem np. zbyt wysoki poziom progesteronu tak działa albo prolaktyny u kobiet karmiących. 6 dni po terminie miesiączki moglo być za wcześnie, ponieważ owulacja często może się przesunąć, być później i do zapłodnienia może dojść tez później. mi z synem pozytywny test wyszedł 7dni od daty spodziewanej miesiączki, z usg potem wyszlo ze ciaza mlodsza o tydzień. jeśli minelo już 14dni to test powinien być wiarygodny i jeśli jest ciaza to pozytywny, czasem bywa tez tak ze w początkowym etapie ciąży hormonu beta hcg jest zbyt mało by domowy test wykazal ciaze, nalepiej zrobić test z krwi. Ale jeśli do owulacji doszło u Ciebie np 7 dni później plus 3 dni na zagniezdzenie plus 3 dni na wzrost hormonu czyli razem 13dni. później może być dopiero pozytywny test. od miesiączki minelo 14dni wiec spokojnie zrob jutro rano test ciążowy, jak będzie negatywny to poczekaj na kolej na miesiaczke lub udaj się do ginekologa bo może to być np. torbiel

Odnośnik do komentarza
Gość karolinakxxx

oczywiście że mógł, 3 miesiące nie miałam miesiączki a co miesiąc wszystkie objawy owulacji i nawet okresu który nie przychodził, ba nawet temperatura mi wzrastała a potem spadała jak gdyby nigdy nic. a okazało się że mam torbiel. potem brałam tabletki by się zmniejszyła, i tez miałam objawy owulacji choć wtedy na pewno jej nie było za sprawa tabletek

Odnośnik do komentarza
Gość karolinakxxx

najlepiej zrób po prostu test ciążowy, jak pisałam wcześniej mogła być owulacja później lub zbyt małe stężenie beta hcg w moczu, w moczu jest mniejsze niż w krwi, więc 6dni po terminie miesiączki jeszcze mogło być za wcześnie, usg może nic nie pokazać bo jest wcześnie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...