Skocz do zawartości
Forum

PAŹDZIERNIKOWE KULECZKI 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulina9494

Nie trać nadziei- bardzo się cieszę, że wszystko w porządku!
Marissa- ja mam to szczęście, że nad morzem mieszkam :)
A jeśli chodzi o wakacje to zaczynam już w połowie maja bo moja podróż poślubna "zaniesie" mnie do Włoch :) mam tylko nadzieję, że będę się dobrze czuć i przeżyje lot samolotem. A potem pewnie na spokojnie coś w Polsce o ile pogoda i samopoczucie dopisze.
Też już mam ochotę pooglądać jakieś ciuszki! :)

Odnośnik do komentarza

Monika Tak się cieszę !!!! Wspaniałe wiadomości !!! Gratuluję córeczki :) wiem jaka to ulga, sama odwołałam amniopunkcje po tych wynikach, a tak to miałabym jutro o 16.30 zabieg brrr... super że nas to ominie !
Wia.w super że miasto się podoba i jest gdzie wyjść z dzieciaczkiem bo to ważne a takie spacerki z maleństwem po parku, na plac zabaw czy kontakt z innymi dziećmi i mamami to świetna sprawa:) Na wakacje się chce wybrać właśnie nad morze w lipcu, to będzie 7 miesiąc więc myślę że jeszcze brzuch nie będzie aż taki ciężki, mam nadzieję że pogoda dopisze :)
Biedronka 3mam kciuki za wizytę, daj znać czy maluszek się ujawnił kim będzie:)
Nie trać nadziei bardzo się cieszę że wszystko ok :)
Paulina zazdroszczę też bym chciała mieszkać nad morzem, staram się tam bywać raz do roku, piękne miejsce, zazdroszczę też Włoch, maj to 2 trymestr to podobno dobry moment na podróże i najlepszy czas na lot samolotem, koniecznie daj znać po jak wrażenia :) Na długo tam lecicie?:)

Odnośnik do komentarza
Gość mamalastminute

Witajcie kochane
Jestem po usg genetycznym. Wszystko w najlepszym porządku. Wszystkie pomiary, przepływy i narządy wewnętrzne w normie. Termin 24.10 potwierdzony. Na 100% dziewczynka. Teraz czekam na wyniki PAPPA. Cały tydzień. Trzymajcie kciuki.
Zaraz zabieram się za czytanie co u Was

Odnośnik do komentarza
Gość paulina9494

Dobre wieści! Cieszę się, że u Was wszystko dobrze dziewczyny :)
Marissa- jedziemy na 11 dni także będzie okazja na odpoczynek. Na pewno podzielę się wrażeniami. Mam nadzieję, że wszystko w tym samolocie będzie dobrze bo mam stresa :)
Wia.w chyba korzystają z ładnej pogody choć nad morzem dziś zimno! :/ u mnie po za tym dalej ślubne szaleństwo. W sobote mam wieczór panieński. Zobaczymy jak moją taneczną kondycją :) a jak u Ciebie?

Odnośnik do komentarza

Chwilę nie zaglądałam na forum a tu widzę same dobre wiesci! Az chce się czytać! Ja genetyczne badania mam w przyszłym tygodniu i mam nadzieję że też dołączę do tych cieszących się;)
Paulina podziwiam Twoją siłę i zapał! Mi ciężko rano wstać z łóżka a do tańców to całkiem mi daleko. Najchętniej bym się położyła i przeleżala tą ciążę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość paulina9494

Reni08- dziękuję bardzo :) !
Skowronka- U mnie bywało tak, ale wcześniej. Teraz jestem naprawdę zdumiona, że tak dobrze się czuję :) Mam nadzieje, że zostanie tak do końca. Mi się sprawdza stwierdzenie, że drugi trymestr to takie "ciążowe wakacje". :) Mam nadzieję, że i u Ciebie ten stan rzeczy się zmieni !

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)

Ale się tutaj tloczno zrobiło i gwarno!!! Dobrze się czyta dobre wieści i to, że u Was wszystko w porządku :)

Ja się tutaj prawie w ogóle nie udzielam, bo cześć z nas jest na Facebookowej grupie zamkniętej - gdyby ktoś chciał dołączyć to dajcie znać :)

U mnie i dzdidziola (tak - chłopak na 100%) wszystko w porządku :) jesteśmy po badaniu nifty więc jestem mega spokojna :)

Planujemy majówkę we Wrocławiu i szukamy imiona dla chłopca :)

Pierworodna się popłakała ze nie będzie siostrzyczki :D

http://global.thebump.com/tickers/tt1dce84. https://lbyf.lilypie.com/3RfUp1.pnghttps://davf.daisypath.com/GXgTp1.png

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim! Nie odzywalam się ale humorki dopisuja i pokolcilam się ze swoim, grrrr :/
Paulina dobrej zabawy i gratuluję! U mnie wraz z drugim trymestrem minęły mdłości, choć jak jechałam na wizytę to dwa razy po drodze musiałam się zatrzymać :D przez lekka anemie sił za dużo nie mam i szybko się męczę :)
Matkawariatka bardzo się cieszę, że wszystko w porządku i wyniki są zadowalające. Co do imion dla chłopca, to u mnie jeżeli będzie chłopiec to Marcel, jedno z niewielu imion które mi wpadło w oko i co najważniejsze spodobało się mojemu :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6i09ka4pnert2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...