Skocz do zawartości
Forum

Pogrzeb w ciąży


Gość Akemi

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny,mam taki problem:dziś dowiedziałam się że zmarł tata mojej przyjaciółki,jutro jest pogrzeb i aż nie wypada żeby mnie tam nie było.Wszystko fajnie tylko mam kurtkę w kolorze jasno seledynowym - takie pomieszanie żółci z zielenią.Dosc jasna i rzucająca się w oczy.Czy wypada w takiej pójść?Wiecie jak ciężko jest się w coś wpasować w naszym stanie a ja zaczynam 6 miesiąc i brzuch mam spory.

Odnośnik do komentarza

Ja bym się nie przejmowała kolorem kurtki ;) wiadomo jesteś w ciazy, wszyscy to będą widzieć i raczej nikt nie odważył by się skomentować koloru kurtki ze względu na Twój stan błogosławiony ;) liczy się to , ze tam będziesz i przyjaciółka napewno doceni ;) napewno będą tam matki, które doskonale wiedza , jak to jest z ubraniami w ciazy. No a przecież nie będziesz specjalnie kupowała kurtki na jeden raz bo wiadomo ze po ciazy tego nie założysz ;)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Akemi przykro mi z powodu smieci taty przyjaciolki. Nie martw sie kurtka sa wazniejsze troski w zyciu. A juz na pewno przyjaciolka nie bedzie zainteresowana na pogrzebie kto co ma ubrane a lud w tylek mozna sobie wlozyc gdyby mial jakies ale co do ubioru ciezarnej kobiety.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...