Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Wiola44

Aranżacja wnętrza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiola44

Witam! Poszukuję firmy która zajmuje się projektowaniem wnętrz. Zależy mi aby to była to porządna firma ,która zna się na rzeczy i jest profesjonalna w tym co robi. Chcę aby zaprojektowali mi wnętrze mieszkania . Wiele dobrego czytałam na temat firmy [reklama usunięta] mają świetne i bardzo ciekawe projekty . Co mi radzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej przejrzeć kilka stron i zobaczyć portfolio. Potem zadzwonić i dogadać warunki, cenę itp. Na opinii znajomych tez warto polegać, wiadomo już czego się spodziewać po danej firmie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie lepiej samodzielnie zastanowić się nad tym, jakie powinno być nasze mieszkanie? Myślę, że realizacja wcześniejszych planów, czyli urządzanie wnętrza będzie ciekawym doświadczeniem. Ja jak aranżowałam mieszkanie, pomysłów szukałam w różnych artykułach. Ostatnio znalazłam ciekawy tekst o dodatkach do domu. Być może Cię zainspiruje, więc podsyłam linka: https://www.dekoori.pl/blog/wnetrzarski/modne-dodatki-do-domu-jak-szybko-ozywic-nudne-wnetrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja swoje pierwsze mieszkanie postanowiłam urządzić sama... jak wiecie - każdy grosz się liczy... jednak jeszcze wtedy nie było tak wielu inspiracji w internecie... aktualnie jestem w trakcie aranżacji kolejnego mieszkania i korzystam już z pomocy specjalistów :D
Ciekawe aranżacje i inspiracje znajdziecie tutaj: https://www.mirjan24.pl/content/category/2-inspiracje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A koniecznie musisz mieć do tego firmę projektującą? Nie lepiej samemu stworzyć coś fajnego i mieć z tego ogromną satysfakcję? Przecież w internecie znajdziesz mnóstwo porad, jak w ciekawy i niecodzienny sposób, urządzić wnętrze. Jeśli masz w domu jakieś stare meble po dziadkach lub pradziadkach np. stary fotel to zobacz tutaj, jak możesz je wykorzystać i tym samym, kultywować rodzinne tradycje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...