Skocz do zawartości
Forum

Czy to moze byc ciaza? Objawy ciazy...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie
Mam 21 lat, niedlugo 22 i jestem tu nowa. Chcialabym sie bardzo z wami podzielic moim Problemen ktory powoli mnie juz denerwuje, a wiec zaczne od tego ze : miesiaczki mam regularne ale czesto sie przesuwaja, ostatnio moja okres dostalam 05.01.18 ktory byl bardzo obfity, ale niestety trwal tylko 2 -3 dni co mnie bardzo zdziwilo, poniewaz maksymalnie trwa 7-8 dni... Zawsze przed @ strasznie bola mnie piersi + jajniki a w tym miesiacy nic mnie nie bolalo oprocz brzucha. Z moim chlopakiem tez sie nie zabezpieczami i normal nie zawsze konczy we mnie, ale tylko w nieplodne dni. Dziecko by dla nas nie bylo Problemem ,tydzien przed moja miesiaczka zrobilam test paskowy ale byl negatywny . dzisiaj jest 09.01.18 , @ sie juz skonczyla ktora trwala od 05.01 - 08.01 i strasznie mi jest nie dobrze.... Bylam dzisiaj u lekarza, mierzyl mi cisnienie 100/70 troche niskie, w dodatku ciagle bym tylko spala, brzucha boli jak na @, czasami piecze az w dodatku ten straszny bol glowy, ktorego nigdy niemiewam a teraz wszystko naraz mnie boli... Gdyby nie ten negatywny test ktory zrobilam przed @ + okres ktorego dostalam , myslalabaym naprawde ze to ciaza , ale teraz jestem juz niczego pewna i niewiem czy powtorzyc ten test pomimo 2-3 dnuowej miesiaczki czy po prostu odczekac. Porazdzcie mi COS :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...