Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam dziś u lekarza ale z córcia wiec sobie tylko pogadałam, ale w czwartek będę miała usg i wtedy lekarz sprawdzi czy infekcji nie mam bo jakoś tak mi tam dziwnie ;)
Alinda pewnie jest ok skoro urosła beta, w internecie są kalkulatory bety tam się wpisuje dokładnie kiedy i o której badanie było i wylicza jaki jest ten procentowy przyrost, poszukaj może bo ja już nie pamiętam gdzie to.
Zaczarowana raczej takie jak piszesz to nie są groźne, ale może właśnie jakaś infekcja jeśli tego dużo? Żywo czerwone trzeba sprawdzać natychmiast a tak to może jakiś kontakt z lekarzem.
Sara super ze rodzinka się cieszy i ze juz po Twoim stresie!
A ja mam teraz dylemat bo przed nowym rokiem wysłałam cv i właśnie dostałam odpowiedz ze mnie zapraszają na rozmowę, to taka praca dodatkowa by była i nie wiem czy już sobie darować, czy może właśnie iść bo pieniądze potrzebne, ale jeśli pójdę to czy mówić o ciąży czy nie mówić. Ech no nie wiem co z tym fantem zrobić. ..

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

kurcze dziewczyny martwię się, cały czas testy negatywne, jutro ide na bete, wyszła dziś mi kropka na teście, tak z boku bardziej. brzuch mnie boli i to bardzo chyba nawet bardziej niż na @ a do tego jakies nitki krwi brazowej w sluzie :(

Odnośnik do komentarza

Hej hej dziewczyny:)
Ależ wy lecicie do przodu chwilę nie zaglądałam a tu już 3 strony do nadrobienia;)
Witam Cię Olilenka i gratulacje :)))
Jeśli chodzi o poród to też mogę być sierpnióweczką chociaż obydwa porody były 9 dni po terminie. Pierwszy po oksytocynie ruszył od razu i córcia była po 8 godzinach już ze mną sn. A przy drugim po ponad 20 godzinach bóli zrobili cc. Jeśli miałabym wybór zdecydowanie wolałabym rodzić sn bo po cc dochodziłam do siebie dobre 3 miesiące:( ale zobaczymy co powie tym razem lekarz A swoją drogą to już pojutrze wizyta!
Dziewczyny które są po wynikach bety macie powody do radości :)))

Zaczarowana kurczę też nie mam pojęcia co z tym plamieniem ale napewno konsultowałabym to z lekarzem.

Zawiszka jeśli czujesz się na siłach to dlaczego nie...:)?

Sara wiedziałam, że będzie dobrze:)))

Silvara u mnie ani słońca ani śniegu ehh co za zima...
Zbieram się z moim szogunem do lekarza bo nic nie chce jeść...wrrrrrr .
Pozdrawiam ♡

Odnośnik do komentarza

I mój Synek o 9 dni się pospieszył;)

Eleonora, a ja po sn dochodziłam do siebie tyle co Ty po cc :(

Bo porody to ogólnie źle są skonstruowane, wersja z bocianem o wiele bardziej mi się podoba ;)

Alinda i jak, znalazłaś kalkulator? Jak nie to dla swojego własnego spokoju możesz zrobić sobie jutro:)

Zaczarowana, jak sytuacja?

Szyszunia a kiedy powinna być @ ?

Odnośnik do komentarza

Alinda, pokażesz lekarzowi to się wszystkiego dowiesz :) po tak dużej przerwie liczenie jest ciężkie.

Szyszunia, to powodzenia:) mam nadzieję, że już coś będzie widać.

Niestety tak to się nie znam. Jedyne co wiem to , żeby robić test czuły od dnia nie pojawienia się @ a po pierwszym pozytywnym poczekać 5-7 dni i iść dwa razy na betę (48 lub 72h)
Przy innych konfiguracjach nie mam pojęcia jak i co czytać :\

Odnośnik do komentarza
Gość Ja na chwile

Miałam nadzieję że do Was dołączę ale niestety się nie udało. Przeczytałam wszystkie posty, Zaczarowana! Nie przejmuj się. Ja w pierwszej ciąży też miałam krwiaka i to tak dużego że na USG lekarz był w szoku. Krwiak był dużo większy od pecherzyka, było ryzyko że wchłonie ciążę. Niestety nic się nie da z tym zrobić, trzeba swoje odczekać. Najważniejsze żeby się zmniejszał, ja musiałam czekać do 16 TC. Oczywiście wszystko było ok:) nie denerwuj sie i się oszczędzaj i będzie wszystko dobrze, mówię to ja która w internecie wyczytała najgorsze historie nt krwiaków (leżałam plackiem przez 3 dni póki mój ginekolog nie wytłumaczył mi że to nic nie da

Odnośnik do komentarza

Silvara oliolenka moja mała urodziła się w 37tyg 2dniu czyli w sumie dwa tyg przed terminem. Jeszcze nie zdazylam zacząć stresować się porodem a on się zaczął;)
Zaczarowana oby ta plamka szybko zniknęła!
Mi88 musisz się przyzwyczaić do myśli o dzidzi dobrze ze ciąża trochę trwa to jest na to czas.mialam w pierwszej ciazy podobne odczucia ale jak na usg w 13tyg zobaczyłam tą dzidzie co macha rączkami i nóżkami to juz nie moglam sie doczekać choć ciągle się bałam jak sobie poradzę. No ale radzę sobie i kocham nad życie:)

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Hej:)

Eleonora, jak tam z Synkiem?

Zaczarowana, wszystko będzie dobrze! Musi! Trzymam kciuki i życzę cierpliwości:)

Ja na chwilę, szkoda, że Cię z nami nie będzie. Nastepnym razem juz na pewno się uda:))

Mi, każda z nas ma mieszane uczucia. Jedne boją się jak dadzą radę, inne , że całe życie się zmieni a czasem to po prostu jakieś wątpliwości noeznanego pochodzenia.
Tak jak pisze Zawiszka - jak już zobaczysz człowieczka to TO poczujesz :D

Witaj Mika, tak, dobrze, że idziesz powtórzyć betę ;))) zobaczysz czy ładnie rośnie

Co tam u Was? Jak się czujecie? Mnie brzuch boli :-/ w tamtej ciąży o wiele lżej mi było:|

Zawiszka, poród (prawie) z zaskoczenia:D

Odnośnik do komentarza

Oliolenka to dobrze ze dziś juz cię puściło. Mnie też wczoraj bolała glowa ale z niskiego ciśnienia, więc skorzystałam jak dziecko spało w dzień to ja też i przeszło.
Dziewczyny macie zachcianki? Ja właśnie ugotowalam sobie kapuśniak a ja nie cierpię kapusniaku ;) zjadłam dwie porcje a taki dobry ze jeszcze mi się chce ;) to kwaśne niby na jaką płeć?

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

Witam i ja wszystkie nowe ciężarówki oby nas było więcej
Zawiszka7 kwaśne i słone to chyba na syna, choć mnie tam na kwaśne nie ciągło tylko na słone i na lody cały czas najbardziej na karmelowe
a teraz to nic mi się nie chce, w ogóle nie jestem głodna, znów mam zaparcia, i cały czas bym tylko spała
nie zrobiłam dziś bety ani testu bo nie miałam
a na śmierć zapomniałam o szczepieniu syna na 18 mies że akurat dziś miał na MMR o 9:40, nie poszedł do przedszkola a teraz śpi a ja robię obiad. nawet nie wiem do której labo ale małż wraca dopiero o 17 więc chyba nie zdążę a z małym latać po deszczu nie będę po szczepieniu
ah, jutro pójdę, pocieszające jest to że już nie mam plamień były tylko jednorazowe, dzwoniłam do gin i mówiła że może się to zdarzyć w terminie @, mówiłam że miałam mieć 4 ale powiedziała że jeśli owu była póżniej niż zwykle to termin @ też mógł się przesunąć, gdybym nie zaszła w ciążę to przez tą póżną owu mogłabym mieć póżniej miesiączkę
powiem wam że mnie mega uspokoiła

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...