Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Eleonora, wejść można skąd tylko chcesz, założyć forum nie dało się z telefonu. Dodałam was, sprawdźcie pocztę, tam powinno być zaproszenie i musicie je zaakceptować (tak było napisane w instrukcji). Nie wysyłałam zaproszeń do dziewczyn, które wpisały się u Ciebie na listę, a w ogóle się nie pojawiają w dyskusji. Wszystkie z nas zrobiłam moderatorkami forum, więc jeśli uznacie, że kogoś z listy należy dodać, to zróbcie to :)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzgu1r4urcmzgd.png

Odnośnik do komentarza

MamaColin, na pocztę chyba można wejść ze wszystkiego poza telefonem. Też miałam z tym problem.

Jak się wchodzi na stronę główną parentingu wybierze się forum, to na samym dole są fora prywatne. Póki co nie widzę tego naszego forum, w instrukcji było, że powinno być min. 5 osób, aby było widoczne. Ciekawe, czy rzeczywiście. Zaraz skopiuje linka i wkleję...

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzgu1r4urcmzgd.png

Odnośnik do komentarza

Figa, teraz jestem na kompie i udalo mi sie tam wejsc poprzez Wiadomosci, dzieki za dodanie! Jak wejdziecie wwiadomosci, powinna byc wiadomosc od Figi i link z forum. Wiadomosci macie w prawym gornym rogu przy loginie.

Sto lat Tymku!

Byla u mnie cdl. Tak jak myslalam, zle przystawialam mloda i stad mnie sutki bolaly. Bedziemy teraz sie uczyc poprawnego chwytania, bo juz jak ona mi ja przystawila bylo czuc znaczna ulge.
Na pocieszenie powiem, ze mloda nadrabiala przez te caly czas moje braki umiejetnosci, co widac na wadze ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/n59ykrhm3kzfsp89.png

Odnośnik do komentarza

Witam, czy są tutaj jakieś młode mamy z Krakowa?

Czy wiesz, że po porodzie oprócz wizyty u ginekologa powinnaś odwiedzić także fizjoterapeutę?
Lekarz ginekolog sprawdza jak Twoje ciało regeneruje się po porodzie bardziej od strony blizny, zwijania się macicy, natomiast fizjoterapeuta patrzy na kobietę po porodzie bardziej pod kątem jej prawidłowego funkcjonowania w codziennym życiu! Co robić, by przyspieszyć powrót do kondycji? Do aktywności fizycznej? Czy masz nietrzymanie moczu, rozstęp mięśni prostych brzucha, co robić z blizną? Zapytaj fizjoterapeutkę na bezpłatnej konsultacji!
Szkoła Rodzenia Picolino zapewnia darmowe konsultacje dla każdej kobiety po porodzie. Zapisz się na www.picolino.pl

Pozdrawiam, dziewczyny zadbajcie nie tylko o malucha, ale i o siebie! :)

Odnośnik do komentarza
Gość Ananaszek1

Witam. Proszę o poradę. Otóż 5 października zaczął się okres który trwa tak 5-6 dni a cykl mam przeważnie 24-25 dni. Przed wszystkimi świętymi zaczęły się lekkie mdłości i lekkie bóle podbrzusza. 31 października byłam na usg i czysto żadnej ciąży (i tak za wcześnie by było ) żadnych torbieli żadnych przerosnietych pęcherzyków grafa. No czysto. 3 listopada robiłam betę z krwi i wyszło mi ze nie ma ciąży. Dzisiaj 6 listopada i okresu brak i nadal czuje lekkie mdłości. Myślicie ze za wcześnie zrobiłam betę i dlatego nie wyszła ciąża? Staramy się od czerwca i albo małe torbiele mi się pojawiają które z następnym cyklem się wchłaniają albo przerosniete pęcherzyki i nie pękają i wiadomo nie ma wtedy owulacji. I teraz taka mala nadzieja wstąpiła ale już sama nie wiem co myśleć. Mogę być jednak w ciąży ale za wcześnie robiłam betę?

Odnośnik do komentarza

Ananaszek1 nie wiem czy u wszystkich tak jest ale jak ja robilam bete to wyszla wyzej niz 5 czyli wynik wskazujacy ciaze i to bylo na pewno wczesniej niz w dniu spodziewanej miesiaczki. Ale jesli moge cos poradzic to przede wszystkim do zajscia w ciaze potrzebne jest wyluzowanie odpuszczenie, wszystko bez stresu na spokojnie i bedzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...