Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Też bym chciała takiego większego i bardziej ogarnietego malca, ale zleci szybciej niż nam się wydaje. Tak jsk szybko zleciala ciaża. Chociaż ten młodszy smyk łatwiejszy w obsłudze niż mój starszak.
Co do zamkniętego wątku jestem za, tylko nie pomogę, bo zupełnie nie wiem jak to się robi.
Odnośnie odry to martwię się o maluszka, bo on jeszcze taki bezbronny, a ja go wszędzie ze sobą targam, nna zakupy, do przeszkola po starszaka itp, bo jestem teraz z chłopakami sama i nie mam innego wyjścia.

Odnośnik do komentarza

Olalao, my też wszędzie jeździmy, nie ma lepszego wyjścia, samej jej w domu przecież nie zostawię.. wszędzie są wirusy, bakterie.. ale żyć trzeba, robić zakupy, zawozić i odbierać siostrę, itd... nic nie poradzę na to.. a o tych najmlodszych zawsze największy strach, takie to bezbronne i malutkie..

Silvara, ale masz mężczyzn! Cudo!

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

Olalao, jeśli nie masz nawilzacza powietrza, kup koniecznie. Moja mała dłuuugo miała coś takiego, co opisujesz. W nosie charczalo jak nie wiem co, byłam przekonana, że to katar. Ale jak próbowałam cokolwiek odessac, nie leciało nic. Nosek pusty, a ten dźwięk nadal był. Poszłam do pediatry, kazała stosować nasivin. Też nie pomogło. Położna z kolei mówiła, że to jakaś pozostałość po ciąży, że przejdzie samo, ale może trwać kilka miesięcy. I że mam zakrapiac dwa razy dziennie sól fizjologiczna. Też nic nie dało. Dopiero tak coś nas tknęło z mężem, że może mamy zbyt suche powietrze. Kupiliśmy nawilzacz i uwierz mi, jak ręka odjal. Nic w nosku nie swiszcze, nie chcecie.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzgu1r4urcmzgd.png

Odnośnik do komentarza

Olalao, my mamy ten nawilzacz: https://www.carrefour.pl/nawilzacz-powietrza-saturn-st-ah2111-2-5l-malpka Kupiliśmy go w Auchan, bo tam był najtańszy. Wszędzie był za ponad 120 zł, myśmy za niego wtedy dali 99. Byłam sceptycznie do niego nastawiona, ale naprawdę daje radę. A że działa, najlepiej widać rano, bo masz wrażenie, że unosi się wszędzie mgła. Początkowo myślałam, że wzrok mi się psuje, ale okazało się, że to po prostu to nawilżone powietrze...

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzgu1r4urcmzgd.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki Dziewczyny, wiedziałam, że u Was znajdę wsparcie i odpowiedź na nurtujące mnie pytania.
Zobaczymy jak będzie jutro z samopoczuciem, bo oprócz ogólnego rozbicia doszedł jeszcze ból głowy i jest mi zimno... Oby przez noc przeszło, a nie rozwinęło się jakieś choróbsko. Jutro podejdę do apteki może wspomogę się Oscillocucine. To homeopatyczne, więc można przy kp.

Odnośnik do komentarza

Hej,Hej

Ale piękne te Wasze-Nasze Maluszki:)

MamaColin - super bluza!

Olaola- u nas szczepienie w środę i to charczenie w nosku tak samo. Najgorzej po nocy://

U nas wczoraj w dzień masakra. Spanie po 10 min lub dłużej ale na mnie, płacze,krzyki... Ehh Padła dopiero o 20! Dobrze że Karol pojechał do dziadków, przynajmniej miał spokojny dzień.

Ja nie ogarniam zamkniętych grup tutaj więc nie wiem jak to zrobić;)

Ściskamy:**

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egrm8fd7r.png

https://www.suwaczki.com/tickers/860ivcqgtujhjx0j.png

Odnośnik do komentarza

Hejka:) Lajla dopiero odleciała. Ale cyrkowała cały wieczór. Coś te bąki dziś nie chciały wyskoczyć A jak już coś poleciało to darła się tak strasznie że myślałam że będę płakać razem z nią;(
Ktoś mi dziecię podmienił czy co? Się pytam ja?:)))
Mało tego cyca odrzuca nie wiem o co kaman? Pluje, smoka też wyrzuca
Nerwowa jakaś głową kręci prawo lewo, rączkami wymachuje jakby odlecieć chciała niczym ptak:))) Dziwne to było;/ ciekawe jak nocka będzie wyglądała?:)
Dziada mojego nie ma cały weekend ale to szkoda akapitu teraz na niego;)
Milu:***********************
Silvara no chłopcy po prostu są prześliczni. Nie wiem jak wyrazić zachwyt?;) na prawdę cudeńka ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
O kurczę już nie śpi a ja nawet nie zdążyłam do łóżka wyskoczyć

Odnośnik do komentarza

Wskoczyć oczywiście ***

No puściła bąka w krzykiem i kima dalej ale aż się boję tej nocuszki:$ i w ogóle to uspakaja się przy swojej pięści jak sobie obliuzuje i jeszcze piana z buzi leci A pisałam ostatnio że się nie ślini;)))
Olalao u nas też był katar dosyć długo bo 2 tygodnie A jak szłam na szczepienie to było ok A 2 dni po szczepieniu znów zaczęło charczeć ale nosek czyściutki. Może faktycznie suche powietrze:/
Co do szczepień to nie ogarniam tematu;)
Figa, szalona kobieto do 3??? Choćby płacili to bym tyle czasu nie poświęciła ;))))
Ja jednak najbardziej kocham okres od urodzenia do uwaga 1 roku:))) hahahaha
Oczywiście żart ale serio dla mnie czym młodsze tym słodsze pomimo wielu czynników....:)
No to która laska chętna do zakładania prywatnego forum? Ja nie kumam zresztą nie wiem czy będę potrafiła się w tym odnaleźć :))) i wgl to odnaleźć i tam wejść haha

Odnośnik do komentarza

Jeszcze póki pamiętam: czy dwumiesięczne dziecko jest już w stanie "określić", kogo lubi, a kogo nie? Zauważyłam taką oto prawidłowość: gdy tylko teściowa bierze mała na ręce lub ja smyra itp, to mała wpada w mega płacz. Zanosi się strasznie. Dziś teściowie przyszli i gdy tylko teściowa się da bąbelka odezwała, ta od razu w płacz. I to nie pierwszy raz, od jakiegoś czasu tak się dzieje za każdym razem...

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzgu1r4urcmzgd.png

Odnośnik do komentarza

Figa, moja pierwsza córka od początku dawała się wziąć na ręce tylko czterem osobom, mamie, tacie, mojej matce i mojej babci. Kiedy ktokolwiek inny próbował ją wziąć to ona tak strasznie zaczynała płakać jakby jej się krzywda działa. To było dla mnie niewiarygodne, ale tak było od samego urodzenia. Jak była już ciut większa to oddana na ręce komuś wyciągała rączki z powrotem do „swojego” człowieka i wrzeszczała przy tym w niebogłosy. Jak wróciła na „swoje” rączki to momentalnie płacz cichł.
Aż mi było głupio, bo przecież nikt jej krzywdy nie robił. No ale taka była :)
Także wierzę, że Iga nie lubi i wyczuwa teściową. Pewnie ta kobieta wprowadza jakąś nerwową aurę. Poza tym Ty jej nie lubisz i mała też to może wyczuwać.

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

Eleonora, moja Miśka też wieczorami uprawia woogie-boogie przy cycu. Odpycha się, niby chce, ale po chwili wypluwa, zaczyna płakać, marudzić, stękać, no nie mam pojęcia o co jej chodzi..?

Co do prywatnych wątków, tak jak już pisałam, jestem bardzo za, tylko nie umiem tego zrobić :) czekamy zatem jak zadziała Figa :)
Ps. Bardzo wystraszyłam się tego zmutowanego wirusa odry, bo jak on już pisze na klawiaturze to nie wiem do czego jest jeszcze zdolny? ;) dziś mi się śniło, że ktoś puka w drzwi sypialni... czy to mógł być wirus u progu? :D

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

Amanalka masz racje pewnie nasze szczepienia juz nie ważne ale ludzie sie zaczeli interesować i jeśli taki szumek sprawi że poszczepią dzieci to już z coś, mam kolezankę która nie szczepi ciekawa jestem co ona na to
Ja tez jestem za zamknietą grupą podejrzałam majówki one juz sie przeniosły, ja facebooka nie mam tak jak i kilka z was a to wygodna opcja tez poczytam jak to się robi :)

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpiqvhnoy54ph.png

https://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqg1r9wqm5n.png

Odnośnik do komentarza

Melissa, ale chyba w Polsce nie można ot tak sobie nie szczepić dziecka? Przecież jest kalendarz obowiązkowych szczepień i sanepid to monitoruje? Ja nie szczepiłam w pierwszej dobie i pediatra na pierwszej wizycie w przychodni powiedziała, że muszą dać znać pani w sanepidzie kiedy będzie szczepienie, bo już mieli telefon od nich? :)

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

Milu, mi pani w sanepidzie opowiadala, ze ludzie, ktorzy nie chca szczepic pisza tak dlugo odwolania, az w koncu sanepid naklada na nich kary finansowe. Niestety, ludzie placa i dalej nie szczepia. Bledne kolo.
Melissa, ja sie zgadzam, jesli zmobilizuje to maruderow to jestem za.

A to prywatne forum mialoby byc tutaj czy zupelnie pod innym adresem? Bo moze bym ogarnela jak pod innym?

https://www.suwaczki.com/tickers/n59ykrhm3kzfsp89.png

Odnośnik do komentarza

Amanalka, trzeba wejść w forum i utworzyć nowy wątek z uczestnikami. Niestety z telefonu nie mogę nikogo dodać:/

Z tymi szczepieniami to dramat po prostu . Tak jak pisze Melissa, ludzie wolą płacić kary byle nie zaszczepić. Najgorsze, że rosną w siłę i coraz częściej się słyszy, że szczepienia mają nie być obowiązkowe. Jak to powiedział jeden lekarz
"Nie muszą Państwo szczepić wszystkich dzieci, tylko te które chcecie sobie zostawić " ;P

Milu, Eleonora, dzięki:***

Odnośnik do komentarza

Silvara wszystkiego naj naj najlepszego dla Tymka:)))))
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
Mnóstwo buziaków od cioci Eweliny :**********

Ja też mam dziś trochę luzu- młody po 2 tygodniach przerwy poszedł w końcu do przedszkola;))) ;PPPPPPP hehe;)

A młodej zaaplikowałam rurkę w dupkę i dziecię śpi w końcu bez stękania:))) i śmierdzących bąków:)))))
Figa, to znaczy że to tylko z kompa tam można wejść?;) wolałabym z telefonu nie chce/ nie mam czasu włączać co chwilę lapka;P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...