Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mi88_powrót

Hej dziewczyny, wybiło mnie z rytmu forum przez zawirowania zdrowotne i pogodowe.

My już po szczepieniu 6w1 i kropelki. Mały zniósł to rewelacyjnie, bez problemu.

Zaczęłam go jednak dokarmiać mm. Nie to dziecko. Widać mam za mało mleka w cyckach.

U nas co do fotelika to jest wrzask tylko przy przypięciu a potem luz. Zasypia i śpi dopóki auto jedzie. Może tym maluchom co nie chcą jeździć jest nie wygodnie i dlatego taka alergia. Sama nie wiem, gdybam.

U nas też wieje ale na spacer idziemy, muszę wyjść i głowę przewietrzyć.

Jutro mamy sesje z Maluchem :) Dostaliśmy w prezencie to korzystamy. 5 rodzinnych ujęć już w świątecznej scenerii.

Odnośnik do komentarza

Jakie slodkie te Wasze malenstwa :)

U nas mloda lubi nosidelko samochowe, bo ja w tym bujamy. W niedziele jedziemy pierwszy raz do moich rodzicow do Krakowa to zobaczymy jak sie bedzie zachowywac. Jadac ze szpitala spala slodko. Ale to bylo ponad miesiac temu, moglo sie odwidziec.

Nie wiem czy mozna miec uczulenie na mleko matki. Moze predzej na laktoze, bo ona jest w nim? Wspolczuje dziewczynie, mialabym niezly kociol w glowie jakbym o czyms takim sie dowiedziala.

Dziewczyny, a szczepicie na rota? Bo caly czas sie zastanawiam, u nas wszyscy znajomi szczepili na wszystko co bylo mozna i platne.

Przewialo mi plecy :( boli jak oddycham, maz musi przebierac mloda i mi ja dostarczac na karmienie... zaczelam stosowac Traumon, napisane jest, ze kp mozna stosowac krotkotrwale i ja sie zastanawiam co to znaczy? Dzien? Dwa dni? Bardzo mi pomaga, czuje sie lepiej niz wczoraj (kiedy do lazienki dojsc nie moglam...). A lekarzy 1szego kontaktu mam takich, ze nic mi nie przepisza, bo karmie... serio. Nawet paracetamol wg nich jest zly i jak sie zaziebilam i mialam mala goraczke to kazali lezec w lozku i czekac :|

https://www.suwaczki.com/tickers/n59ykrhm3kzfsp89.png

Odnośnik do komentarza

Amanalka szybkiego powrotu do zdrowia

Eleonora
Twoja lala taka dorosła się już wydaje ;) śliczna
Ale pocieszyłas z synem i jazda autem

Mi88
Ja tez dokarmiam mm i czuje sue z tym dobrze a dziecko szczęśliwe :)
Mojemu dziecku wszędzie nie wygodnie

Milu
Próbuje jeździć czasem bo muszę . Na bilans miałam 20 km w drodze do domu ryk plus jeszzcze Colin na pokładzie , w sobotę sama jechałam do szpitala 25 km z nią ryk był przy każdych światłach i pierwsze 10 min . W przyszłym tyg mam ginekologa musi jechać ze mną aż się boje bo musimy płynąc promem ...

Dobrze ze przedszkole i sklepy mam pare min na nogach ...

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, nie bójcie się tego mm. Wiadomo,że najlepiej karmić własnym mlekiem i sama staram się robić to jak najczęściej, ale najwięcej mleka mam z samego rana, a potem to średnio, więc muszę dawać butlę, w przeciwnym razie moje dziecko byłoby ciągle głodne. Nie możecie mieć wyrzutów sumienia, że dajecie mi, bo kiedyś w końcu zwariujecie. Przecież tyle innych zmartwień jest przy małym dziecku, więc po co sobie dokładać kolejne?;-)

Co do jazdy samochodem, to u mnie jest tak, że jak wkładam mała do nosidelka, to jest mega ryk. Ale jak już jest w samochodzie, zamyka oczka i śpi cała drogę. Tak samo z wózkiem. Zaraz po włożeniu płacz, a tylko wyjdziemy z klatki śpi. Śmiejemy się z mężem, że mała nawet nie wie, że na spacery chodzi.

Tak na marginesie, to czy Wasze dzieci też tak nie lubią czapek? Jak ja swojej zakładam, to zawsze jest walka i płacz. Żartujemy, że w jednej czapeczce moja mała wygląda jak ruski czołgista, a druga jest różowa i może dlatego ona ich tak nie lubi;-)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzgu1r4urcmzgd.png

Odnośnik do komentarza

MamaColin, dzieki, mam nadzieje, ze szybko minie, bo czuje sie kaleka przy wlasnym dziecku nie moge za wiele zrobic... ;/

Figa, moja nie znosi czapek. Ryczy przy zakladaniu, zawsze znajdzie sposob, zeby ja sciagnac. Na spacerach musze milion razy poprawiac czapke zwlaszcza na uszach. Mysle, ze ma to po mojej mamie, bo ona tez nienawidzi czapek i nawet w zimie nie umie w nich chodzic :P

A czy Wasze dzieci tez tak sie slinia? Mloda ciagle pakuje paluszki do buzi i slina jest wszeeedzie.

https://www.suwaczki.com/tickers/n59ykrhm3kzfsp89.png

Odnośnik do komentarza

Eleonora ale śliczne włoski i faktycznie jaka już duża panna z Twojej Martynki. Twój Kornel Silvara faktycznie podobny.
Chyba dzieci generalnie czapek nie lubią, moja też płacze jak jej zakładamy, ostatnio odpuscilismy jej i wyszla w kapturze i byl spokój. A tu zima niebawem :/
Ile może trwać połóg, nadal krwawie, co prawda caly czas slabiutko, ale ostatnio trochę więcej, a tu juz 8 tydzien sie zaraz skonczy. Jeszcze dnia bez kropli nie było.

Odnośnik do komentarza

Wow!:) Mimka faktycznie podobne;))) tylko że Twoja ślicznotka czarniejsza mojej trochę zjaśniały ale urosły i za miesiąc już będziemy kucyki robić:)))
Milu, ten podstępny uśmiech po przebudzeniu zaraz była już podkowa;) i am am:)))
Ale ona cały czas się tak śmieje już nawet parę razy udało się jej zaśmiać na głos:)))
z czapką nie robi jeszcze problemu o dziwo;P
Amanalka moja się nie ślini ale piąstki już ze dwa tygodnie pcha do buźki;)))
Sprawdzaj czy są ząbki;) nie żartuję mojej siostry córki szybko miały jedna 2 miesiące i 4 dni A druga równo 3 miesiące:))) też się straszenie ślinyły dziewczynki jak ledwo miesiąc skończyły:)
Amizka u mnie też dość szybko skończyło się krwawienie ale plamiłam dobre 6 tygodni po porodzie. Kuźwa na kontroli nie byłam jeszcze:O nie mam czasu;)))
A teraz tępota roku;)))
Mam tylko 2 pampery:O Ja do worka A tam tylko pustki i na pewniaka pod łóżeczko ( bo tam trzymam pieluchy)A tam też pustki :))) A sklepy pozamykane:/ i co ja mam teraz zrobić?:)))

Odnośnik do komentarza

Eleonora, ewentualnie podkłady poporodowe, jak jakieś masz. Serio, znajoma kiedyś tak awaryjnie użyła i się nawet sprawdziły.

MamaColin, moja podobnie jak Twoja, jeśli chodzi o włoski. Trochę z tyłu ma a z przodu ledwo ledwo. Za to na czubku główki ma takie antenki jak ten młodszy chłopczyk w bajce o Bolku i Lolku. Może uda mi się zdjęcie wstawić, to pokażę.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzgu1r4urcmzgd.png

Odnośnik do komentarza

MamaColin u mnie w pobliżu tylko Orlen 3 km ale ja auto mam u mechanika w taką pizgawice iść z dzieciakami to mi się nie opłaca;) zresztą nie mam pewności czy tam w ogóle będą;/ ale jaja no tego to się nie spodziewałam po sobie;))))
Zaraz zadzwonię do znajomej może podrzuci parę sztuk byle do jutra starczyło;)

Gulia też wygląda bardzo poważnie jak na swój wiek i jaka wystrojona♡♡♡♡♡♡ Cukierniczek:*******
A włoski urosną, spokojnie.:)
Mimka miałam pisać że Laurka też pięknie ubrana:**** i w ogóle śliczne wszystkie te nasze dzieciaczki:***************
Dobra montuje pamperaki bo się jeden został:)))))))))) Łaaaaaaa;)

Odnośnik do komentarza

Figa, SMS matki do syna "dobranoc przystojniaku" itp.. Nie jest to normalna relacja.
Jak wrzuciłas zdjęcie włosków małej, w pierwszej chwili pomyślałam, że to pająk na ścianie :D
Jakim mleczkiem dokarniasz?

Słyszałam o tym, że dzieci mogą być uczukone na mleko matki, ciężka i przykra sprawa, ale tak jak pisza dziewczyny--najważniejsze, żeby dziecię było najedzone i szczęśliwe--nie ważne czyim mlekiem. Chociaż sama w szpitalu płakałam, że muszę dawać małemu to niedobre, zimne szpitalne mleko wielorazowego użytku zamiast mojego..

Teraz w kwestii dokarmiania czy podawania Mm- nie mam oporów, tylko przez 3 godziny później parter czy nie ulewa i czy robi kupę :) sprawdziło nam sie bebiko więc mamy opcje awaryjna opracowaną.

U nas podróż samochodem jak wiatr zawieje. Raz zaśnie a raz się drze. Kiedyś jak jechałam sama do rodziców musiałam się awaryjnie zatrzymać, bo aż się zanosił. Winna okazała się czapka, która mu spadła na oczy :)

Co do krwawienia po SN- u mnie ok 3-4 tygodnie. Jak nie jest zywoczerwona krwią albo mega obfite to chyba bym się nie martwiła, chociaż zawsze warto to skonsultować.

Też mi się oimerdało, że dzisiaj jest niedziela. A ten serial, który oglądam to "Pod powierzchnią" na tvn. Dla tych, co lubią polskie to polecam też Belfra, Pakt i Watahę :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...