Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mi88_powrót

Miałam dzisiaj z Małym wizytę u pediatry i wszystko OK a następnie sama ze sobą do kontroli. Ładnie przybiera, zoltaczki brak.

Potem rozsiadłam się jak królowa i pytam lekarkę jak ten szew będzie wyciągała a ona tak patrzy na mnie i mówi, ale co ja mam wyciągać, jak pani ma rozpuszczalne... ja tylko wąsy przycinam i gotowe :D

A ja pół dnia w stresie jak oni mi to zdemontują... chyba moja głowa jeszcze w trybie ciąża :D Mózgu wróć.

Odnośnik do komentarza

Gaya ja karmie dwie panny;) nie jest zle tzn calkiem niezle nam to wychodzi ale troche musze starszej ograniczac bo by ciągnęła co chwile.
Mi88 Ja dzis bylam na zdjeciu szwow. Tez mam rozpuszczalne ale zdejmują te ktore są na zewnątrz. U mnie przy obu porodach to byly trzy sztuki reszta zostaje. Przy pierwsym porodzie ajak mi zdjeli to od razu oczulam ze wracam do zycia bo prawie przestalo bolec. A tym razem to bolą mnie tylko hemoroidy;)
bacchi gratulacje!

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny... pewnie już o mnie zapomniałyście, bo średnio się udzielałam. Ale ja też już PO. Antoś nie dotrwał do 27.09. Przyszedł na świat dziś o godz 16.09. Całe 3140g i 53cm szczęścia. Wszystko szło pięknie sprawnie, doszło do 9cm rozwarcia, jednak młody odmówił współpracy i skończyliśmy cc. Mimo wszystko kocham nad życie :*

monthly_2018_09/wrzesniowe-2018_69433.jpg

Odnośnik do komentarza

No proszę , chwilkę człowieka nie ma a tu dwa nowe Bąbelki ♡♡

Bacchi, gratulacje czekamy na zdjęcie:*

Matkajelona, cudowny Antek, gratulacje :*

Beti, mały zazwyczaj zjada tak 60-70 ml :)

Dzisiaj była u mnie położna. I też mówi, że przy tym antybiotyku MOŻNA KARMIĆ:D jeszcze z kilku źródeł mam taką samą informację i ordynator oddziału noworodków z jeden to z krakowskich szpitali też mówi, że można dać pierś:D

Odnośnik do komentarza

Bacchi, matka_jelona gratulacje dziewczyny! :D super, że maluszki są już z Wami.

Dziewczyny dopadło mnie przeziębienie. Tuż przed porodem. Jestem załamana :( Co polecacie na ten stan? Póki co jestem na herbacie z miodem i cytryna i prenalen na gardło.

Zawiszka to gratulacje :) fajnie, że Wam tandem ładnie idzie. Ja teraz starsza uświadamiam, że jak się siostra urodzi to będzie piła moje mleczko. Nie karmie jej dopiero 2 miesiące a wydaje się jakby to była wieczność.

Czy któraś mamusia rodziła z hemoroidami? Czy przez to tamę okolice bolały bardziej w trakcie porodu czy raczej tego nie czuć?

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxugpjkygvgzpi.png

Odnośnik do komentarza

Bacchi, matka_jelona gratulacje! Piękne Okruszki malutkie! Też bym chciała już widzieć moją księżniczkę a tu nadal nic.

Ja miałam przy poprzedniej ciąży naciete krocze i szwy rozpuszczalne ale po tygodniu mi sciagnela położna. Póki je miałam nie mogłam ani siadać ani wstawać bo tak mnie to bolało a po ściągnięciu o niebo lepiej. Ściąganie praktycznie bezboleśnie.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egrm8fd7r.png

https://www.suwaczki.com/tickers/860ivcqgtujhjx0j.png

Odnośnik do komentarza

Rowerzystka trzymam kciuki by cos drgnelo i szybko poszlo. Nie na marne przeszlas te 6 km :)
Gaya i Kasiames fajnie ze zagladacie i odezwalyscie sie.
Mi jeszcze troche i na pewno wroci na wlasciwy tor :)
Bacchi i MatkaJelona gratuluje wam, niech dzieci zdrowo rosna a wy szybko wracajcie do zdrowia.
Mnie chyba tez cos dopada, ale tylko nocą. Mam suchosc w gardle, drapie przez co lapie mnie suchy kaszel. Rano objawow brak.
Nie tylko ja nie moge spac :)

Odnośnik do komentarza

Gabi82 ja nie śpię codziennie od 4:50 właściwie jak Mąż wstaje do pracy. Mam tak czujny sen że nigdy mi nie umknie jego wstawanie i od tej pory zwykle chodzę po domu, czekam do 8 żeby obudzić starszaka do przedszkola i jak on idzie to już w ogóle jest zbyt jasno żeby się kłaść więc ucinam drzemkę w dzień jak się da ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egrm8fd7r.png

https://www.suwaczki.com/tickers/860ivcqgtujhjx0j.png

Odnośnik do komentarza

Gratuluje nowych maluszków! Juz chyba malo dziewczyn w dwupaku zostało?
Gaya mi wyskoczyly hemoroidy tak z miesiąc przed porodem. W samym porodzie nie przeszkadzaly ani nic z tych rzeczy ale po to powiem Ci masakra cale pekniete krocze mnie tak nie boli jak ten kalafior.... najpierw puscilam w ruch maśc taką szpitalną znieczulającą z anaestezyną, potem rivanol i czopki proctoglywenol, juz jest lepiej ale ciągle mi wychodzą a ważne zeby leczyc od razu a nie zostawiac na pozniej. Takze wspolczuje chociaz moze ciebie wcale nie bedzie tak bolało.

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Bacchi gratulacje :***♡♡♡♡♡
Pochwal się dzidziusiem:)))
Matka_jelona również gratuluje słodziutki Antoś:***♡♡♡♡♡
Dziewczyny tulcie maluchy i cieszcie się każdą chwilą:))))))))
Połowa miesiąca prawie już faktycznie coraz mniej dziewczyn do rozpakowania;)))
MamaColin, Mimka, Rowerzystka, Aga, Kamka, Amanalka, Kasiames,Gaya dziewczyny trzymam kciuki za to żeby poród rozpoczął się sam i żeby wszystko ułożyło się pomyślnie:****** ( mam nadzieję że nie pominęłam nikogo, jeśli tak to z góry przepraszam ale pamięć jeszcze mi nie wróciła:))))))))))))))))))))))
Silvara czyli karmisz cycem?:)))
Super:)))))))))
Beti ja też mam wrażenie że "poród" był wieki temu:))))
Zdrówka życzę dla Józia:***
A jak starszaki?
Milu pochwal się sesją:)))

Odnośnik do komentarza

bacchi - Gratulacje!!

mi88- ja też niby mam rozpuszczalne, ale tak mnie wkurzały, że położna je zdjęła :D, mam jeszcze wewnetrzne, ale te mi nie przeszkadzaja, niech sie rozpuszczaja na zdrowie ;]

Matka_jelona - Gratulacje dla ciebie!

Kurcze mam wrażenie, że jest jakaś plaga CC po nieudanym SN, serio dużo kobiet ma, nie tylko u nas na forum, w szpitalu też pare takich mam spotkałam. A mnie wszyscy pytaja czzy miałam CC, bo młody duży a jak odpowiamam, że nie to zdziwieni... Ponoć przy 4500 robią CC (koleżanka miała 4400 to jej powiedzieli jak urodziłą już), ale przy tych USG dokłądnych to ciężko wyczuć :/

Gaya - ja miałam miód, pogwe, soczki domowe, herbate z lipy, czosnek, Prenalen, sól morska do nosa, a do płukania gardła szałwie - oczywiście nie wszstko na raz :D i powiedz na ip, że byłaś chora, maluszek może mieć wiecej badań
Ja moją odstawiłam w czerwcu w połowie jakoś i nie ma problemu z karmieniem młodego. Ona patrzy jak karmię i woła: mama niam. Że karmię młodego, ale ona nie chce :D

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73upjylafx9tq5.png

https://www.suwaczki.com/tickers/o148o7es9dq5u92p.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...