Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mi88_powrot

Amizka wstawaj sobie tak, że najpierw przekręć się na bok, nogi w dół i podnieś się bokiem. Mi to pomogło. Nie rób sobie wyrzutów CC, jak głowa sobie z tym poradzi, to ciało też :)

Silvara wietrz tę ranę jak często tylko się da, mi się tak paprał wyrostek kilka lat temu i nic nie robiło tak dobrze jak witrzenie. Powitrze robiło swoje.

Odnośnik do komentarza

Silvara, nie zazdroszcze, ale rozumiem, ze ten nowy antybiotyk to dali, bo juz wiedza, jaka bakteria? Rivanol jest swietny na rany, ale trzeba go rozcienczac o czym pewnie Ci mowili. No i wietrz, bo jednak powietrze dziala najlepiej na rany.

Ja dzisiaj po wizycie - szyjka się skróciła, rozwarcie na palec, mała głową nisko w kanale. Jest nadzieja!

Z jeszcze lepszych newsow: plytki krwi dzwignely mi sie na 105tys! Przy takim wyniku, to nawet zzo bym dostala :D

https://www.suwaczki.com/tickers/n59ykrhm3kzfsp89.png

Odnośnik do komentarza

Basia, 3030 kg, 50 cm. Po prowokacji tasiemką nie działo się wiele i nagle około 16:00 zaczęły się mocne skurcze. Po 20 min miałam 9 cm rozwarcia. Okolo 16:45 wiechalam na porodpówke,niestety po wyjęciu tasiemki na porodówce, akcja się cofnela. Po godzinie walki zdecydowano o cc. Wyjecie było trudne, lekarz nie mógł się dostać do Małej. Basia przyszła na świat o 18:17, 3030 kg, 50cm, 10/10.
Mała zdrowa, gorzej że mną... poprzedtawiali mi wnętrzności, ale o tym później:)
Pozdrawiamy Was Ciotki :)

monthly_2018_09/wrzesniowe-2018_69415.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkrjjgrkbzunbt.png

Odnośnik do komentarza

Spawareczka, gratulacje!!! Cudeńko:***
Ale zaskoczenie! Odpoczywaj i dochodź do siebie.

Amanalka, nic nie mówili o rozwadnianiu. Na ulotce też nic nie ma na ten temat . Może po prostu gotowy do użycia jest:)

Milu , no jak pech to pech. Więcej nie zachodzę w ciążę!!! Nie spełnia swoich marzeń o przynajmniej trójce dzieci i o córeczce. No cóż . Życie weryfikuje nasze plany.

Mi , staram się wierzyć. Podnoszę fałdkę:D hehehe

Odnośnik do komentarza
Gość mi88_powrot

Właśnie miałam pisać, że mało SN...

Cześć Basiu :) Witaj na świecie.

Dzisiaj przy myciu odgielam trochę pępek i wygląda na to, że dwa trzy dni i odpadnie.

Uzbroilam się na noc w MM, butelki i umówiłam się z mężem, że jak do 2 będzie robił sceny to dajemy butlę.

Olalao pierwsza noc to spore emocje. Oby była spokojna :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...