Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny,
Szykuję się do wyjścia do lekarza i zastanawiam co mu powiedzieć, żeby go przekonać do zrobienia cc tydzień wcześniej niż zaproponował.
Muszę też młodego zostawić u dziadków na czas wizyty u lekarza, a on się jakoś dzisiaj nie za bardzo pali do tego pomysłu, choć generalnie lubi bawić się z dziadkami.
Układam w głowie plan co jeszcze muszę zrobić w domu, żeby się ze wszystkim wyrobić, a niestety nie jestem już taka szybka i sprawna.
Eleonora powodzenia w szpitalu i daj znać jak Cię umówili na cc.

Odnośnik do komentarza

Jaśmine, a Tobie zdążyli GBS pobrać przed porodem? Ból po nacieciu jest duży, ja dostawałam paracetamol, u Ciebie jeszcze większy, bo nie masz przy sobie dziecka. Postaraj się wypocząć teraz. Walczysz o laktacje?
Wyrazisz zgodę na szczepienie po takiej infekcji?
U nas noc spokojna, łóżeczko stoi, bo wczoraj mu powiedziałam, że jedna z nas już "po" i dostał lewych obrotów...
Moja Hanusia jest sierpniowa, oszczędzam na cuksach :), ale jest jest smutno, bo koleżanki i koledzy z przedszkola na przerwie wakacyjnej i na imprezce za tydzień będzie głównie rodzina (dobrze, że mamy tak liczną). Zapytała ostatnio czy te cukierki będzie mogła przynieść na początku września, bo chciałaby żeby dzieci jej śpiewały sto lat.

Odnośnik do komentarza

Olalao weź powiedz dokotrkowi że spojenie łonowe tak Cię boli że nie możesz funkcjonować. Mój jak mnie ostatnio zobaczył jak wchodziłam do gabinetu to od razu powiedział że termin trochę przyspieszy:/ no zobaczymy co powie dziś. No ja najdalej do piątku to chciałabym być już "po"
Moja kluska jakaś mniej aktywna od wczoraj i to zastanawiam się czy torby nie wrzucić bagażnika ( do szpitala mam jakieś 30 parę km)
Wizytę mam na 11. Tak czy inaczej wspieram Cię myślami może uda się przekonać Twójego lekarza. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

MamaColin
Lili jka
Jassmine gratuluję! Jednocześnie życzę wam dużo zdrowia!

Szybkie porady często kończą się pęknięciem i/lub nacięciem. Godziny skurczy po prostu przygotowują też kanał rodny na przejście dziecka.

Ja to nie ma reguły .
Mój
Poród trwał 22 godziny i mimo to mnie
Mocno nacieli .


Pisałam o szybkim porodzie.
Mój trwał 15 h i też mnie nacieli. Pierwsze duże dziecko i do tego w pozycji na Supermana. Tak że to inna sprawa.
Chodzi o to, że poród swoje trwa nie bez przyczyny. A na poprzedniej grupie sprawdziło się, że te ekspresowe wiązały się z większymi ranami poporodowymi.

18.03.2016 ♥ Ania
14.09.2018 ♥ Jaś

Odnośnik do komentarza
Gość mi88_powrot

Jassmine chociaż masz już to za sobą. Będzie dobrze, wszystko się ułoży.

Mi ten czop dziadowski się slimaczy, ale nic więcej się nie dzieje, więc czekam jak na wulkanie przed wybuchem.

Faktem jest, że akcja Jasminne mnie zmotywowala. Niby cesarka pewna no aleeee wczoraj grzecznie się spakowałam i kazałam mężowi składać wózek hehe.

Odnośnik do komentarza

Ja nie czułam skurczy ani w czwartek ani wcale xd poszłam do toalety i odeszły mi wody... To była 5:30 a mały urodził się o 10:40 więc całość 5 godzin. Nie.. Nie mam tamtum rosy. .nie wiem nawet co to jest.
Nikt mi żadnych leków nie daje i o nic nie pyta. Octenisept da radę?

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Jassmine.
Ja nie czułam skurczy ani w czwartek ani wcale xd poszłam do toalety i odeszły mi wody... To była 5:30 a mały urodził się o 10:40 więc całość 5 godzin. Nie.. Nie mam tamtum rosy. .nie wiem nawet co to jest.
Nikt mi żadnych leków nie daje i o nic nie pyta. Octenisept da radę?

Możesz psikać octeniseptem, ale potem wysuszyć najlepiej ręcznikiem papierowym. I wietrzyć jeśli tylko możesz. Sucha rana z dostępem powietrza będzie się szybciej goić.

18.03.2016 ♥ Ania
14.09.2018 ♥ Jaś

Odnośnik do komentarza

Octenisept odkaza ale nie znieczula, moze mąz by ci kupil saszetke w aptece. U nas w szpitalu tez nikt nie mowil, nie dawal i sie nie interesowal czy boli... na szkole rodzenia polecali tantum rosa.
https://www.doz.pl/apteka/p8478-Tantum_Rosa_500_mg_proszek_do_sporzadzenia_roztworu_10_saszetek

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...