Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się - najważniejsze, żeby dzidzia była zdrowa i gotowa, a poród poszedł sprawie, nawet jeśli to ma być 2 tygodnie po terminie.
W poprzedniej ciąży bardzo przeżywałam, że rodziłam jako jedna z ostatnich (25.08), teraz wychodzę z założenia, że zawsze mogę być pierwsza październikowa..:)

A tak na serio, to bardzo boję się przenoszenia, ale moja położna mówi, że wszystkie jak są 1 dzień po terminie to już wielka panika, więc nie jestem osamotniona w tym.

Odnośnik do komentarza

Spawareczka
Haha uśmiałam się :) nie ma to jak urodził w urodziny swoich ex

Mój brat ma 24,09 urodziny ciagle żyje z myślą ze może jednak będzie obchodził je razem z ksiezniczka :)

Kamka
To tylko data urodzin nie ważne czy sierpień czy wrzesień czy październik :)

Swoją droga absolutnie nie ma co się nastawiać na poród przed terminem bo Potrm 2,3 tyg chodzi się strasznie smutnym złym i obrażonym na cały świat a dzidzia nie chce wyjść .
Wiec ja czekam spokojnie do 11.09 :)
Nie liczę na nic prędzej .
Młody wyszedł 4 dni przed terminem a liczyłam ze wyskoczy już może 2,3 tyg prędzej i chodziłam obrażona na cały świat

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza

Beti, ja jestem ubezpieczona od męża i jest ono ważne wraz z dniem złożenia wniosku. Po za tym tak jak pisze Amanalka w ciąży i połogu każda kobieta jest ubezpieczona :)

Olalao, powodzenia jutro na wizycie.

Właśnie powiedziałam mężowi, że w poniedziałek ma jechać samochodem do pracy i przywieźć wózek ;) A do tego poprosić kogoś, żeby znieść łóżeczko z poddasza i zainstalować w sypialni. Nie ma żartów;)))

Jutro jedziemy na urodziny chrześnicy męża . Biorę ze sobą torbę :P

Odnośnik do komentarza

Beti a ja dalam do bezrobocia zwykle zaswiadczenie od lekarza ze nie nadaje sie do pracy i do konca ciazy mam spokoj ze zglaszaniem sie, zreszta na termin wtedy tez sie nie stawilam tylko zadzwonilam a na doslanie papierka mialam tydzien. To tak apropos. A z tym ubezpieczaniem sie to rzeczywiscie formalnosc no i tak jak dziewczyny pisza ciezarnym i tak sie nalezy opieka.

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny, jesteście wspaniałe!! <3<br />
Marcel ma zapalenie płuc, ma antybiotyk... Leży w inkubatorze.. Jutro jakieś badania.. I się dowiem jak długo będą go trzymać w kablach i tym pudełku.. Ale przynajmniej tydzień w szpitalu spędzimy.
Urodziłam o 10:30
49cm , 2190g

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Silvara od kiedy stosuje diete cukrzycowa waga praktycznie stoi.
Amanalka ten wynik lepiej wyglada, ale co zestresowalas sie to twoje.
Mi88 oczywiście ze pamietam. Fajnie ze u Ciebie wszystko w porzadku.
Beti kiedy bylam zszywana po cc moj maz dostal na korytarzu ubrana coreczke. Slychac ja było na calym oddziale :) Zadzwoń do pupu, moze bedziesz mogla doslac dokumenty.
Milu usmialam sie, taka ilość miekkiego piasku. Moglby zatwardzenia dostac od zastanawiania sie gdzie by tu zrobic :)
MamaColin współczuję bólu pleców.
Eleonora wszystkiego najlepszego dla synka.
Jassmine GRATULUJE, niech zdrowo rosnie Marcelek. Ekspresowy porod.
KamKa spokojnie nie zostawie Ciebie samej. Nie mam jeszcze gotowej wyprawki, w sumie nie mam nic procz wozka. Pewnie lada dzien zaczne zakupy.
Spac juz na lewym boku nie moge, lewe biodro mnie boli. W ogole noce sa koszmarne. Spac nie moge, bo ciezko jest mi sie ulozyc. Synus intensywnie uciska mi kiszki.

Odnośnik do komentarza

Jassmine, ale przeczucie jakieś Kochana miałaś, zdjęłaś paznokcie, uszykowałaś łóżeczko :) życzę Wam, żeby wszystko było dobrze i żeby szybciuteńko Was wypuścili! Takie późne wcześniaki z tego co wiem błyskawicznie nadrabiają do dzieci urodzonych w terminie :)

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

Jassmine dzielna jesteś kobieta:*
Zdrówka życzę dla Marcelka i dla Ciebie:*♡♡♡
Ja też mam nerwy dziś wizyta w szpitalu i ktg. Spać coś nie mogę:/

Gabi dziękujemy za życzenia:*
Beti ja w poprzedniej ciąży byłam niebezpieczona i do porodu jak szłam też nie miałam ubezpieczenia. Kobieta w ciąży ma zapewnioną bezpłatną opiekę. Tylko mnóstwo papierów miałam do wypełnienia w szpitalu. Także luuuuuz:)
Amanalka trzymaj się na tych wczasach i dawaj znać co byśmy się nie martwiły;)
Olalao powodzenia na dzisiejszej wizycie:)
Silvara no to udanej imprezki! bez konieczności jej przerywania;)
My młodemu zrobiliśmy taką szybką imprezę z tortem i szampanem. Cieszył się ogromnie. Ale żadnych dzieciaków nie było ( wszystkie dzieci z rodziny na wakacjach) tylko same stare kapcie;)
Młody oczywiście zachwycony tylko ja cały czas jak na szpilkach;)))

Odnośnik do komentarza

I tak mój synuś zrobił się jednak sierpniowy. :)
Mój najukochańszy brat na pocieszenie mi powiedział, coś w stylu "zaoszczędzisz na nim, nie będziesz musiała kupować cukierków do szkoły na urodziny " :D

Trochę spałam, trochę nie.. Jestem w sali z 3 mamami. Wszystkie 3 mają maleństwa przy sobie.. Ja nie :(

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Jassmine współczuję Ci bardzo bo tak samo byłam nacinana i to po porodzie wspominam najgorzej. Póki nie zdjeli mi szwów to praktycznie nawet siedzieć nie mogłam. Szkoda że Marcelek nie jest jeszcze przy Tobie bo to zawsze taka nagroda dla mamy. Mimo bolącej pupy, możliwość patrzenia na dziecko koi nerwy i zmęczenie po porodzie.Jak tylko będzie mógł dobrze oddychać samodzielnie to na pewno Ci go oddadzą. Trzymamy za Was kciuki:*

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egrm8fd7r.png

https://www.suwaczki.com/tickers/860ivcqgtujhjx0j.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...