Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Moje przeczucia się kompletnie nie sprawdziły tym razem. Byłam pewna, że dziewczynka. A jeszcze mój wygląd, samopoczucie i smaki totalnie inne to już wszystko wskazywało , że ktoś inny niż tamtym razem mieszka pod serduszkiem:P wiecie, zawsze jest 50% szans hahah;)))

Kurczę, też się napaliłam na wózek . Na Olx jeszcze jest super oferta Bugaboo, ale w tym momencie nie mamy kasy i tak mam nadzieję, że nikt go nie kupi i poczeka na nas ;)

Eleonora, ja dzisiaj o 16:45 :) już się nie mogę doczekać:D

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczynki za życzenia! No ja dzis testuje glukoze. Jeszcze pol godziny. Czuje sie dobrze to mysle ze i wyniki beda w normie. Kurcze nie daje rady was nadrobic;)
Ja wózek tez kupowalam uzywany i dalej sluzy teraz mysle nad dostawką taką z siedzonkiem dla Marysi.
No faktycznie sporo dziewczynek sie zrobilo. Ciekawe czy bedą jakies pomylki. Czas pokaze. Mam nadzieje ze mojej juz nic nie urosnie;)
Aga moja Marysia super dziewczynka polecam to imie;)

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Hej hej dziewczyny!
Trochę mnie tutaj nie było, a nawet więcej niż trochę..ale wszystko tak się dzieje szybko, że nie nadążam czasami. Nie wiem czy uda mi się nadrobić ponad 200 stron waszych wpisów, więc przepraszam, teraz postaram się uczestniczyć tutaj na bieżąco, ale czy się da? Ciężki okres, przeprowadzka, ślub za miesiąc, magisterka sama się nie napisze, eh..
Ale pochwalę się Wam! Będę miała córkę! Już wiem od miesiąca, ale tak ciężko znaleźć chwilę, aby usiąść do komputera :) Obecnie jestem w 22 tygodniu ciąży, robiłam prenatalne, wszystko jest okey :) czeka mnie teraz wizyta jutro i w poniedziałek drugie prenatalne ..
wiem, że gdzieś w postach pewnie pisałyście, czy będziecie miały chłopca czy dziewczynkę, ale czy mogłybyście pochwalić się mi? :D

Pozdrawiam Was kochane! :)

Odnośnik do komentarza

MamaColin, wejdź sobie na Olx, bo szczerze powiem , że to nie mój pułap i nie nie orientuję ;))) ja rozglądam się za "2" :) sąsiadka już drugie dziecko wozi i sama kupiła używany i bardzo chwali i ceni . A mnie zależy na tej dostawce stojącej to bardzo mi się przydałaby teleskopowa rączka, bo niska jestem .

Zaczarowana , witaj, gratuluję córeczki, trzymam kciuki za wszystkie przedsięwzięcia;)
U mnie drugi chłopczyk:P dzisiaj połówkowe, ale nie sądzę, żeby coś się zmieniło.

Odnośnik do komentarza

No my czailismy sie prawie miesiac na ten wozek. Ogladalismy go nawet, ma niewielkir przetarcie od dostawku, ale w niczyn nie przeszkadza. Jest razem ze spacerowka, ale jesli uznamy, ze jednak za ciezki to sprzedamy i kupimy sama lekka spacerowke.

Faktycznie poki co same dziewuszki tutaj :D zaczarowana u nas na 80% tez dziewczyna. I mam nadzieje, ze tak zostanie, bo juz sie nastawilam na mala Dagmare :D

https://www.suwaczki.com/tickers/n59ykrhm3kzfsp89.png

Odnośnik do komentarza

Hej hej:)))))
Silvara kochana trzymam kciuki A nóż okaże się podobnie jak u Agi :)))
Zaczarowana no kopę lat:))) gratuluję córeczki ♡♡♡♡♡ i faktycznie dużo dzieje się u Ciebie. Trzymam kciuki ♡
Mamy taką naszą forumową tabelkę w której zamieszczone są dane więc jeśli masz ochotę to zajrzyj i się dopisz. U mnie pod wpisem jest link ( czy jak to tam się nazywa;))

Odnośnik do komentarza

Amanalka
Ja jestem najbardziej za używanymi wózkami w bardzo dobrym stanie . Przykład nowy kosztuje 1000 zł używany 600 . Jeśli kupisz nowy wywalisz 1000 a za rok sprzedaż za 600 a tak kupisz za 600 a za rok sprzedaż chodzby i za 500 zawsze to tylko 100 zł różnicy a nie 400 czy 500 :) Haha moja męska logika :p . Większość wózków da się wyprać a to zr nawet jakaś ryska jest na wózku nie szkodzi bo wiem ze przez częste wkładanie np. Do bagażnika sama zrobię jeszcze z 5 dodatkowych

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza

MamaColina, no właśnie z tego samego założenia wychodzę :D To jak z nowym samochodem z salonu, wyjeżdżasz z salonu i już na nim tracisz. Teściowa biadoli, że nie kupujemy nowego wózka, ale mamy to gdzieś. Wolimy więcej pieniedzy wrzucić w mega bezpieczny fotelik samochodowy, a wózek może być używką.

Tak samo z ciuszkami, zakładam, że około 70-80% ciuchów dla małej odkupię od kogoś. Nie wiem, oczywiście coś tam kupimy nowego, ale patrze na te ceny i dostaje zawrotu głowy.

https://www.suwaczki.com/tickers/n59ykrhm3kzfsp89.png

Odnośnik do komentarza

Hejo,

Gratulacje płci tych dopiero poznanych i tych odkrytych na nowo :D

No i gratki dla zdolnych dzieci!

My wózek kupowaliśmy nowy, ale w domyśle było, ze będzie dla naszej 2 (bo planowaliśmy więcej niż jedno) i potem dla mojego brata bo myślą o dziecich w najbliższych latach. No i moja mama płaciła, wiec wózek po prostu oddam potem o ile będą chcieli :) Kolor mam uniwersalny, nie podobałynam sie takie żarówiaste.

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73upjylafx9tq5.png

https://www.suwaczki.com/tickers/o148o7es9dq5u92p.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! :)

hej Zaczarowana, no faktycznie sporo czasu Cię nie było.
gratuluję córci :)
U mnie będzie synuś. Marcel ♡

Co do wózka, już kiedyś pisałam..mam używany po chrześniaczce. Niestety zielony, taki limonkowy. Nie bardzo lubię takie kolory, ale wózek jest w pełni sprawny i naprawdę wygodny. Jak będę chciała jakiś inny, to najwyżej później się kupi jakąś spacerówkę czy coś. Na teraz nie będę nic innego wymyślać, bo nie ma sensu.

Pisałyście wcześniej, że jestem bardzo szczupła. Dzięki :) kochane babeczki.
Jestem, rodzinne..ale jestem też niska, więc każde dodatkowe kilogramy powodują, ze wyglądam jak pączek :D
(Przed ciążą 157cm/49,5kg teraz ok 53kg)

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Hej zaczarowana, zastanawialam sie kiedyś dlaczego się nie odzywasz ;) powodzenia we wszystkim ;) U nas drugi synek ;)

Amanalka tak mam poduszkę, w nocy jest w miarę ok ale głównie w dzień mnie póki co boli. Choć i tak mało w porównaniu do pierwszej ciąży z córka. Wtedy było przegięcie. Mam nadzieję że teraz się nie pogorszy.

Też polecam imię Marysia choć z mojej to niezła lobuziara;)

Ja też kupiłam używany wózek kiedyś za 400zl i będzie nam służył przy trzecim nadal ten sam :)

Odnośnik do komentarza

Ah jak przyjemnie dziewczyny mówię Wam moje dziecię znów zaczęło ucinać sobie popołudniowe drzemki i ja dziś właśnie skorzystałam z okazji i pospałam sobie z nim:)))) no całkiem inaczej się czuję:))))
U mnie też wózio zostaje po młodym. Adamex 3 w 1 biało-granatowy . No i fajnie:))))

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny zaraz będę nadrabiać zaległości ale najpierw Wam opowiem o mojej mało nudnej ciąży
dzisiaj wróciłam ze szpitala do którego trafiłam w poniedziałek z plamieniem podreperowali mnie trochę i jestem na luteinie i plamien narazie nie ma szyjka wysoką zamknięta maleństwo to już nie takie maleństwo bonwazy ponad 200gram i fika jak szalone od paru dni bardzo wyraźnie czuje już ruchy i śmiałam się z lekarzem że moje dziecko chyba w ogóle nie śpi bo cały czas fika :-)
No i teraz niespodzianka lekarz robi USG i mówi "ale pani Alicjo chłopaka to ja tu nie widzę " haha no i takim sposobem póki co w brzuchu córka :-) 10 wizyta i jak wtedy też usłyszę że cora wtedy zacznę kompletów już wyprawkę bo to prawda czas biegnie do przodu jak szalony.

https://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7yyrmgc0fv.png

21.02.2017- Aniołek (*)

Odnośnik do komentarza

A ja byłam dziś w sklepie i jak poszłam do kasy to zobaczyłam na ladzie koszyk z zakupami ale nikogo nie było więc stanęłam jako pierwsza do obsluzenia. Oczywiście zanim podeszła kasjerka to przyszła w sumie dziewczyna bo nie wyglądała na starsza niż ja i wepchnela się z tym koszykiem co zostawiła przede mnie a ja miałam tylko dwie rzeczy. No ale cóż nie będę się kłócić myślę sobie. Jednak kasjerka była w miarę rozumna i powiedziała że zaprasza do kasy pania w ciąży. Mina tamtej pierwszej oczywiście jakby nie wiem co się wydarzyło no ale cóż. Skoro ktoś był łaskaw mnie obsłużyć jako pierwsza to nie będę przepraszac;)

Kala dobrze że wszystko ok i gratulacje dziewczynki:)

Odnośnik do komentarza

Super ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Silvara dzidzia zdrowa i kawał chłopa już:) . Gratuluję:* Jutro będzie lepiej:*
Beti miło słyszeć że kultura jeszcze istnieje na tym świecie;)
Nie chcecie nic pisać to ja idę spać. Dziecię pospało w dzień i teraz już też śpi to chyba przez pogodę;)))))
Dobranoc:-*

Odnośnik do komentarza

Eleonora, dzięki :*

Rowerzystka, gratuluję udanej wizyty .

Wizytę miałam wczoraj i następną mam 10 maja. A wpisałam godziny odwrotnie ... I przyjechałam za wcześnie. Nie miałam samochodu, więc nie opłacało mi się wracać do domu , bo wizyta za 2h . No to poszłam sobie na spacer. Złapał mnie deszcz i poleciałam do Rossmanna po parasol. Bo oczywiście wszystko inme już było zamknięte. Kupiłam, wychodzę i już nie pada :-/ potem prawie zamarzłam jak wracałam do domu , bo byłam tylko w bluzce i bezrękawniku swetrowym. Dotarłam o 21 .
Także takie.

Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

Eleonora gratuluje zdolnej corki.
Zaczarowana gratuluje coreczki, zagladaj czesciej jak bedziesz miala wolna chwile.
Kala ojej skad te plamienia?? Wszystko juz w porządku? Haha kolejna dziewczynka :)
Silvara cieszę sie ze po wizycie wszystko w porzadku.
Rowerzystka gratuluje udanej wizyty.
Rowniez rozglądam sie za uzywanym wozkiem. Wole kupic nowe nosidelko, bo nie wiadomo jak bylo uzytkowane.
Jestem już po wizycie. Maluszka nie udalo sie podpatrzec, bo gin nie ma usg przez brzuch. Dostalam skierowanie na polowkowe. Slyszalam serduszko, cos cudownego

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...