Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Silvara jakie włosy! Matko! Powodzenia na wizycie:)

Eleonora nie myśl za dużo bo i tak większość spraw rozwiązuje się niezależnie od nas :) i głowa do góry:)

Madzia02 witamy rozgosc się :) też mam corke i synka i czekamy na drugiego synka :)

Kala super że jednak wszystko w porządku! Jak byłam w ciąży z synkiem to miałam puls 200 więc pojechalam do szpitala to dostałam aż skurczy ze stresu i tez plakalam jak glupia że jestem w szpitalu i musieli mnie zostawić przez to ;) ale to był 30 tydzień. Teraz mam nadzieję że obejdzie się bez takich rzeczy bo nie chce zostawiać dzieci w domu :) chyba to najbardziej boli jak leży się w szpitalu.

My też od rana na polu ale teraz już pada a ja jestem w pracy. Jutro lekkie ochłodzenie a od soboty piękna pogoda :) moja mama dzwoniąc do mnie pytała czy czasem nie mylam okien na święta a ja oczywiście zaprzeczylam choć w starym domu umylam. Moja mama pewnie by wszystko za mnie robiła gdybym z nią mieszkała a teściowa znowu na odwrót bo nie protestowala. Dla niej w ciąży ma się dwa razy więcej siły... No może ona tak miała ale chyba nie każdy może przenosić góry...

Odnośnik do komentarza

Kala współczuję. Ja w pierwszej ciąży miałam podobnie, pojechałam na SOR ale okazało się że z dzidzią wszystko OK a krew najprawdopodobniej od hemoroidów o których istnieniu nie wiedziałam?!

CichoSza - na tym etapie czujemy już ruchy, wydaje się że niby jelita, niby motyli ale te ruchy nie będą jeszcze regularne więc możesz kilka dni po nich nie czuć nic i później znów. Pytałam o to lekarza na ost. wizycie. Tak mi wyjaśnił.

Cześć Madzia - fajnie że dołączyłaś :)

Ściskamy ;*

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egrm8fd7r.png

https://www.suwaczki.com/tickers/860ivcqgtujhjx0j.png

Odnośnik do komentarza

Hej hej, melduję się po wizycie :) wszystko w porządku i u dzidziusia i u mnie. Chłopczyk bez wątpienia, bardzo dokładnie nam wszystko pokazał;)))

Eleonora, luuuuzik, będzie dobrze, pogoda się poprawia to i w głowie trochę lżej będzie:)

Dzisiaj mi gin powiedziała, że ruchy odczuwalne są u pierworódek to średnio w 20 tygodniu a w kolejnej ciąży 17-18 tc.

Alice, ruszaj! :D wyczytałam , że na Rak'n'roll włosy muszą mieć minimum 25 cm a dla dzieci 30.

Cześć Madzia, witamy i zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza

Ależ Ty szalejesz kobieto:)))
Silvara zazdroszczę ja odkąd zaszłam w ciążę z młodym to jeszcze nigdzie nawet nie wyszłam;) nie mam z kim go zostawiać. Marzę o tym żeby się wyrwać... Było owszem parę sytuacji w dzień ale to tylko żeby załatwić sprawy. Ale tak żeby poszaleć to nigdy. Dlatego chyba nie ma co się dziwić że wariuje;)))
Udananej zabawy:))):*
Słońce dziś pękanie świeci ale chłodnoooooo:)
Dziewczyny pięknego dnia:*

Odnośnik do komentarza

U nas też dziś słonecznie ale chłodno :) Ja właśnie zabieram się za moją znienawidzoną prace magisterską, a w przerwie w pisaniu mam zamiar skoczyć na gofra :))) wczoraj otworzyli pierwszą budkę i nie mogę się oprzeć :p

Dziewczyny, czy znacie jakieś książki, które posiadają merytoryczną wiedzę na temat karmienia piersią i ogólnie pielęgnacji maleństwa? Chciałabym się jakoś przygotować, póki mam czas. Wiadomo, że książki a życie to dwie różne bajki, ale może znacie coś godnego polecenia? Póki co mam w koszyku: "po prostu piersią" oraz "bobas lubi wybór" :)

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkktv73rzigswdk.png
8.11.2017 Aniołek

Odnośnik do komentarza

Eleonora, to teraz pocierpisz , aż Malutka podrośnie a potem jak pójdziesz w tango to tyle Cię widzieli :D:D:D
a tak serio to moja mama nie pracuje i oby dwoje moi rodzice są cudowni, więc mogę im Tymka podrzucić. Gdyby nie to , że mamy tak daleko to na pewno bywaliby razem jeszcze częściej:)))

CichoSza, niestety nie znam żadnej takiej książki. Też kompletnie nie wiedziałam co i jak z dzieckiem i dlatego zdecydowałam się na szkołę rodzenia. Bardzo mi to pomogło. A do tego kupowałam gazety dla mam jak coś było ciekawego :)

Odnośnik do komentarza

Silvara taaaak pewnie będzie hehe:))))
CichoSza ja też nie znam żadnej takiej pozycji aczkolwiek w pierwszej ciąży czytałam mnóstwo gazet o macierzyństwie A przy drugiej to słuchałam własnej intuicji. W Internecie na pewno znajdziesz coś co Cię zainteresuje. :*

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, przyznam Wam się do czegoś...
Jak mam zły humor to wchodzę w temat dziewczyn z terminu marcowego i czytam o szczęśliwych rozwiązaniach i pierwszych tygodniach z dziećmi. I od razu robię się pogodniejsza :)
A teraz weszłam na temat dziewczyn z grudnia i myślę sobie "kuuurczę, jak to dawno było jak testy robiłyśmy i cieszyłyśmy się z pierwszego bicia serduszka" :)

Odnośnik do komentarza

Halo dziewczyny :)

Witam nowa mame . Moja imienniczka :)

My wracamy niestety do rzeczywistości . Jeszcze 300 km przed nami do domu.

Oczywiście nie odbyło się bez pamiątek ,przywiozłam jakiegoś syfa z basenu hotelowego w poniedziałek muszę dzwonić do lekarza o przyspieszenie terminu .

Widzę temat kokonów . U mnie nie będzie . Do spania mam poduchę a planuje ze baby w nocy będzie spało w łóżeczku które dostawia się do naszego w dzień w swoim pokoju w łóżku z szczebelkami albo w bujaczku zależy gdzie padnie i co będę robić z Colinem w tym czasie . Tym razem nie planuje nie wiadomo jakiego wypasionego bujaczka elektrycznego tylko zwykle takie do przenoszenia bodajże z fisher price ze względu na to ze chce żeby maleństwo było zawsze i wszędzie ze mną i Colinem w domu np. Jak będziemy się bawić w pokoju młodego .

Gratuluje wizyt :)
I poznanych płci

Ja już siedzę jak na szpilach chce wkoncu tez poznać :)

Silvara
Oczywiście zazdroszczę wyjścia :)
Ja muszę czekać do czwartku aż moja mama przyleci i wtedy napewno w weekend urwiemy się znów z mężem na cały weekend tylko we dwoje

Cichosza
Boże kobieto wyślij jednego gofra z nutella , jagodami , śmietana i polewa jagodowa proszę !!!! Kocham polskie parki i polskie gofry ! Tutaj na każdym kroku lody i naleśniki .

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza

MamaColin
Ha ha nie ma problemu, podaj tyko adres i zamawiam kuriera :))))

Co do "syfu" z basenu to ja się właśnie zastanawiam nad naszym wyjazdem w przyszły weekend. Jedziemy do hotelu ze spa, wiem że nie pierś pójdę do sauny, jaccuzi itp. i moją ostatnią nadzieją był basen ale od kilku dni zastanawiam się czy z niego skorzystam, bo boję się właśnie jakiejś "niespodzianki". Póki co zamówiłam strój kąpielowy, a decyzje chyba podejmę na miejscu, po "oględzinach basenu". Swoją drogą nie miałam pojęcia, że stroje kąpielowe dla ciężarnych tyle kosztują, masakra, powariowali, na wszystkim chcą zrobić biznes...

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkktv73rzigswdk.png
8.11.2017 Aniołek

Odnośnik do komentarza

Gratuluję udanych wizyt i poznania płci, ja mam wizytę dopiero za 2 tyg i już się denerwuję. Kala umiem sobie wyobrazić co przeżywałaś, miałam tak na poczatku, na szczęście odpukać się nie powtórzyło. Umówiłam się też na prenatalne termin na 7 maja, akurat męża urodziny, oby szczęśliwa data. Dopiszę kolumnę z terminami prenatalnych bo powoli chyba się zacznie. Jutro muszę coś wymyśleć symbolicznego na odwiedziny do małego bratanka za tydzień, oni już wszystko mają po starszym synku więc ciężko zaskoczyć.

Odnośnik do komentarza

Ja mam teraz wizytę 26 kwietnia a 30 badania połówkowe ;-) jej dziewczyna jak to zleciało niedawna robiłyśmy betę a teraz już prawie połowa ciąży zleciała ;-)
Co do krwawienia to tak bardzo się wystraszyłam tym bardziej że to nie było jakieś plamienie a żywa krew... Ale staram się już o tym nie myśleć i w głowie mam taka myśl że wrócę do tego szpitala jak będę rodzić nie wcześniej;-)

https://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7yyrmgc0fv.png

21.02.2017- Aniołek (*)

Odnośnik do komentarza

Ja mam wizytę dopiero 30. 04 i to będzie już 23tc. I w ogóle póki co to ta ciąża najszybciej mi leci:) Poprzednim razem miałam wrażenie że chodzę z brzuchem 2 lata;) serio strasznie mi się dłużyło:)
MamaColin to pewnie wypoczęłaś troszkę zawsze to jakaś zmiana przynajmniej otoczenia;)
CichoSza weekend w spa:) Marzenie...
Amizka I widzisz jaką masz wspaniałą teściową;)
Dziewczyny czas na sen i nocne wędrówki do toalety. Buziole:*

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny super ze wszytko z Wami ok:) już prawie połowa szybko leci. Ja byłam dziś na usg dzidzia zdrowa wyniki ok ale miała nóżki złączone i nie mamy pewności ale prawdopodobnie dziewczynka więc druga córka się szykuje. Strasznie nie chciała współpracować i się pokazać bardziej. Pogoda piękna aż się więcej chce. Ja gofry robiłam przed świętami bo Tez mnie naszło mmm. Teraz czeka nas w ndz szpital z córką z tym zabiegiem przepukliny więc kilka dni w szpitalu trzymajcie kciuki. Pozdrawiam

Termin porodu:13-14 wrzesień 2018
https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgshd9hjnf.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/hxne5go.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...