Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś prawie cały dzień u przyszłych teściów. Cała rodzina się zjechała,bo szwagier urodziny.. No i jestem tak zmęczona i najedzona, że nie mam siły. Właśnie wracamy do domu i myślę tylko o cieplej kołderce.
A pogoda, faktycznie dzisiaj dopisała :)

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :) Czytam Was kobietki systematycznie, ale jakoś nie mogę się zebrać, żeby co napisać... Po prostu u mnie się nic nie dzieje. Dzień jak co dzień, żadnych mdłości, żadnych wymiotów, jedynie spać mi się ciągle chce i piersi mnie bolą tak, że nawet umyć się nie mogę. I w przeciwieństwie do większości z Was z jedzeniem nie mam problemu. Jem wszystko co przede mną nie ucieka ;) noo.. może poza wszelkim mięsem, bo jakoś niespecjalnie mnie do niego ciągnie :)
Dziś o 17 mam wizytę i usg genetyczne (czy prenatalne)... Stresuję się bardzo. Trzymajcie kciuki :*

Odnośnik do komentarza

Kurczę tak się nudziłam że aż zasnęłam;)))) A mój kurczak przespał swoje prawie 14 godz to i ja mogłam trochę dospać :))))
Matka_jelona super że dziś wizyta nic się nie stresuj wszystko będzie dobrze:))))))))
A w ogóle to od kilku dni czuję delikatnie smyranie od środka i mam nadzieję że się nie mylę i to moje baby :)))

Odnośnik do komentarza

My byliśmy z córką w weekend w aquaparku żeby się wyszalala. I tak dzień zleciał na koniec okazało się że zgubiłam córki okulary na parkingu jak wyciagalam klucze ale na szczęście koleżanki mąż znalazł a nas widział.. Cóż za szczęście bo okulary miesiąc temu kupowane. Ogólnie dziś mam cały dzień w pracy od 6 więc padam. Mam teraz przerwę i najlepiej bym poszla spać... Nie wiem jak dam radę do 16.30....masakta jakaś. Chyba pójdę spać o 20 z córką :)

Termin porodu:13-14 wrzesień 2018
https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgshd9hjnf.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/hxne5go.png

Odnośnik do komentarza

No ja nie wiem czy my mamy jakiś strajk czy co???;)))
Alinda Gabi Ci wyjaśniła chyba jak to tam wpisać bo ja nie internetowa nawet za to się nie biorę bo jeszcze zepsuje:) kiedyś zdaję się Silvara dawała też instrukcje:)
Gabi już prawie 18:))) zbieraj się do domu:)
Matka_jelona czekamy na wieści:)))
Amanalka ząb wyłączony?
Ten jeden dzień szybko zleci:)
Silvara wiesz czułam te smyranie już kilka dni ale myślałam że to nie możliwe z moim wałkiem aleeeee jednak właśnie jak siedzę lub leżę czuję motylki ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Odnośnik do komentarza
Gość Amanalka

Eleonora, niestety. Po wizycie na prentalanych idę rozpocząć kanałowe leczenie. Prawdopodobnie założą mi antybiotyk do zęba, żeby zapobiec rozprzestrzanianiu się infekcji, ale samo leczenie wykonają mi za 2 tygodnie jak będe już w 2 trymestrze.

Kiszka :( chodze do dentysty raz na 6 miesięcy, bo mam problematyczne zęby (czesto psuja się od wewnątrz). A i tak, takie rzeczy :(

Odnośnik do komentarza

A co to za różnica kiedy się coś kupuje?:D mam w planie przejrzeć ciuszki, które są w pudełkach i po następnej wizycie (potwierdzenie płci) też już zacznę kupować co tam brakuje :)))

Amanalka, znam Twój ból, mam to samo z zębami... :(

Dzisiaj znów mi się zrobiło tak niedobrze jak kilka tygodni temu. Zrobiłam sobie rumiamek z korzeniem imbiru i powiem Wam, że przeszło szybciutko!

Odnośnik do komentarza
Gość MadziaŚW

matka_jelona Gratuluje chlopca :)
A ja dziewczyny to ostatnio nawet nie mam sily Was czytac :( nie wiem czy tylko ja tak masakrycznie przechodze ciaze...normalnie zazdroszcze dziewczyna, ktore moga bez zadnych obaw wyjsc na miasto, zjesc co chca.. Mi wymioty pomimo wejscia w 2 trymestr nie minely..natomiast pojawily sie jeszcze bole glowy, zylaki odbytu i cycki ciezkie jak cholera. Bardzo chce miec ta nasza dzidzie ale te wszystkie objawy nie daja mi mozliwosci radosci.. Ginekolodzy uspokajaja, ze jeszcze troche a ja sie pytam ile to troche potrwa ?

Odnośnik do komentarza

MadziaŚw właśnie myślę o Tobie bo chyba tylko my się zostałyśmy z wymiotami. Rano albo śniadanie do zwrotu a jak nie zjem to i jakby śliną samą. Do północy nie idę spać bo mi niedobrze i wtedy obiad też się cofa. A i tak większość rzeczy nie mogę nawet spróbować a co zjem to niewiadomo ile posiedzi. Też już mam doła z tego powodu, z domu prawie nie wychodzę bo jak byłam na szybkich zakupach w biedronce to trzymałam worek w reku bo juz mi skakalo w gardle a tego sie nie da zahamowac. Boje sie sama wychodzic i co ludzie powiedza jak mnie wezmie. Caly dzien sie czuje jakbym za duzo na karuzeli jezdzila, to z oslabienia i mdlosci. Ty jestes na l4?

Odnośnik do komentarza

Hej kochane:) U nas wszystko w porzadku.Z nadejsciem 14 tygodnia opuscily mnie mdlosci i wymioty. Czuje przyplyw sil witalnych. Jestem troche zapracowana wiec nie zawsze mam czad napisac,ale czytam:)

Gratuluje udanych wizyt. Rzeczywiscie w przewadze chlopcow mamy:))) Ja sie nie nastawiam jeszcze na dziewczynke bo jak pomysle ze to na razie 60:40 obawiam sie ze jeszcze moze byc zmiana;)

Zaczynam czuc ruchy Kruszynki,a jak u Was?

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egrm8fd7r.png

https://www.suwaczki.com/tickers/860ivcqgtujhjx0j.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...