Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

ej staram sie o dziecko 2 cykl, cykle mam 34-37 dniowe, miesiaczke mialam 5 .01 w tym cyklu starania byly 11,12dc oraz 16,18,19dc , 24.01 bylam u ginekologa i powiedzial ze owulacja byla 5-7 dni temu czyli wypadla na 14 lub 16 dc , ale moje objawy w dniu 16dc byl sluz gest przezroczysty jak białko kurzego jaja wiec mysle ze wtedy byla owulacja, od tamtego czasu kluly mnie bardzo jajniki zwlaszcza lewy, do teraz mnie pobolewaja, do tego widac na moich piersiach zyly ktorych nie bbylo , mam teraz sluz bialy i gesty nie jest go duzo ale jest i ciagle czuje sie tam mokra, czy sa szanse na ciąże , kiedy powinnam wykonać test? nastepna miesiaczke mam 6.02.2018

Odnośnik do komentarza

solinka zawsze mówią że najwcześniej test w dniu spodziewanej miesiaczki ale ja przy synu robiłam wcześniej niż termin miesiaczki badanie z krwi beta hcg. Niestety nie pamiętam ile dni przed okresem to było ale wyszło że jestem w ciąży więc może spróbuj tak zrobić. Jak wyjdzie wynik ponad 5 to powinnaś być pozdrawiam i powodzenia ☺ daj znać czy się udało

Odnośnik do komentarza

Mamusiaszczesciara, mnie tak cmi/pobolewa/kluje w podbrzuszu. Od wczoraj, zwykle w ciągu dnia, czasem wieczorem. Też zastanawiałam się czy to coś zlego, bo do tej pory bardziej ten bol byl jak przy okresie. A teraz takie cos :/ bez powodu, nie przemeczam się. Tak po prostu samo z siebie.

Moje mdłości przy Was dziewczyny to pikuś. Trwaja przez wiekszosc dnia, ale ustepuja na chwilę a wtedy... wyżera. :D ale jem mniej niz przed tem. I mniej słodkiego, bo mnie mdli na myśl.

Wizyta (1sza) zaplanowana na 5 lutego, trzymajcie kciuki. Praktycznie prosto z lotniska jedziemy :o ale nie wytrzymam, muszę się dowiedziec od lekarza czy wszystko ok...

Odnośnik do komentarza

Amanalka ja też mam wizytę 5 lutego;-) u mnie to już będzie trzecia wizyta mam nadzieję że wszystko ok ale podświadomie czuję że tak jest moje Dzieciątko daje mi nieźle popalić z mdlosciami bólem cycuchow i pleców myślę że już dosyć miało mojego zamartwianie się i foksowania dlatego postanowiło mi dać takiego kopniaka żebym nie miała czasu na fisiowanie i świetnie mu to wychodzi i coraz częściej czuję że to będzie chłopak;-)

https://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7yyrmgc0fv.png

21.02.2017- Aniołek (*)

Odnośnik do komentarza

W nocy praktycznie nie spalam jak nie corka bo krecila sie i odkrywala to bolaly mnie jajniki podczas oddychania. Pierwszy raz cos takiego mialam. Oczywiście rano nie bylo mi dane pospac.
Teraz pobolewa mnie lewy jajnik. Co sie poloze to zaraz coreczka skacze po mnie :(
Jestem taka nijaka. Nie moge sie doczekac wtorkowej wizyty by zobaczyc czy wszystko jest w porzadku.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj zjadłam mięso z kebaba, frytki i sałatkę. Smakowało mi i nie było mi potem niedobrze. A zwykłego mięsa nie mogę przełknąć. Szynki nie jadłam od ponad miesiąca. Nie wiem też już co pić, herbatki owocowe mnie odpychają, inne herbaty też, sok pomarańczowy który uwielbiałam że o kawie nie wspomnę.
Żywię się chlebem, śledzikami, kiwi, bananami i serkami topionymi. Nic innego nie wchodzi. Na szczęście nie wymiotuję. Czuję mdłości, szarpie żołądkiem i boli.
Czasem też czuję jakby skurcze w dole brzucha, jak niepotrzebnie coś podniosę albo za długo lub za szybko chodzę. W pracy pełzam jak ślimak, nie mogę robić niczego w szybkim tempie bo albo ból brzucha wtedy albo zawroty głowy. Co jecie na śniadanie? Może zaczerpnę jakiejś inspiracji :)

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z2wlz7poq.png

Odnośnik do komentarza

Amanalka , teraz i w we wcześniejszej ciąży pomaga mi specyfik
4śliwki suszone porwać w palcach i zalać niecałą szklanką wrzątku wieczorem, przykryć i zostawić do rana w temp pokojowej. Wypić rano na czczo najlepiej kilka dni :)
Aha, i czy w Twoim pasztecie nie ma dużo wątróbki? Trzeba bardzo uważać, żeby niee przedawkować witaminy A.

Bacchi, ja rano jem to na co mam ochotę. Ostatnio kanapki z czymkolwiek, byle też była sałata :D akurat ja mam mdłości po południu...

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny, będe probować i z jablkami i śliwkami. Może któreś mi pomoże.

Silvara, wątpię. To ten straszny najtanszy pasztet, którego normalnie nie zjadlabym, ale w obecnej sytuacji smakuje mi jak foie gras polane złotem :D

Odnośnik do komentarza

Bacchi
Ja nie pomogę wczoraj nawet po herbacie porannej musiałam poprzytulać muszle . Nic innego pic nie umie . Jem dalej tylko bułki albo chleb z masłem i ketchupem.

Ja dziewczyny następna wizytę mam w piątek nie umie się doczekać ostatani raz było widać tyllo malutka plamkę .

Za to we wtorek za tydzien mam już pierwsza wizytę z położna . Ma bardzo napiety grafik i ciężko z terminami

U mnie w piątek wkoncu normalny obiad zjedzony . Mąż zaprosił do Włocha chodził za mną krem z pomidorów pochłonęłam cały talerz i spaghetti :) niestety Potrm było mi zle .
Widzę ze jecie fastfoody u mnie nie przeszło by nic z tych rzeczy wszystko dla mnie jest obrzydliwe za tluste . Wczoraj mąż chciał pizzę zamówić na obiad to już czułam jak wszysyko stało w gardle . Wchodzi tylko sałatka z pomidorów i suchy ryż

Ale dziewczyny myśle jeszcze troszkę i przejdzie :)
Głowy do góry

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza

Amanalka, to jeszcze gorzej ... heheh. Resztki,MOM, wątróbka i konserwanty ;))) może sama upiecz pasztet jak tak Ci smakuje? Taki bez podrobów i chemii. Oczywiście nikomu nie chcę wtrącać się w dietę.
http://m.mjakmama24.pl/ciaza/dieta-w-ciazy/produkty-absolutnie-zakazane-w-ciazy-zobacz-czego-nie-wolno-ci-jesc,540_4826.html
Tak do poczytania w wolnej chwili :)

We wcześniejszej ciąży jak tylko wypilam wodę niegazowaną to było mi źle. Gazowana mnie uratowała i porządne "odbicie" ;) teraz też zresztą heheh

Bocchi, te śliwki to w takim napoju na mnie działają, jedzone tak po prostu kompletnie nie :|

Odnośnik do komentarza

Mamusiaszczesciara, o kuuuurrrrde :-/ nie dziwię się, że jesteś wściekła!

CichoSza, nic się nie denerwuj, będzie dobrze, czekamy na wieści :)) który to Twoj tc?

Folik mi się skończył, więc kupiłam Femibion 1 . I ma w sobie jod w dawce, jaką kazała mi brać endokrynolog. Jeeeee zawsze to mniej o 1,5 tabletki do łykania :P

Odnośnik do komentarza

CichoSza, właśnie miałam jakiś błąd z suwaczkiem, teraz widzę :D ogólnie zrestartowałam telefon, bo oszalał. to na pewno będzie widać serduszko .

Mamusiaszczesciara, będzie dobrze, wiem, że czekanie to wkurzające jest strasznie. Znając Twoją sytuację to powinna w tym tygodniu coś znaleźć. Ja bym walczyła!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...