Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny najważniejsze że są dwie kreski ich kolor nie ma znaczenia: ) Ja do gina wybieram się po nowym roku oczywiście żeby potwierdzić:)
Ostatnią @ miałam 25 listopada, cykle co 28-30 dni. Termin według kalkulatorów między 1 a 3 września.
Najważniejsze żeby było wszystko ok.
A jak samopoczucie dziewczynki?

Odnośnik do komentarza

U mnie też w porządku;) Mam podobnie ból w podbrzuszu i czasami zawroty głowy. Dwa razy zwymiotowałam tak bez przyczyny i to byłoby na tyle. Generalnie to moja 3 ciąża i w zasadzie za każdym razem czułam się bardzo dobrze; no poprzednim razem miałam bardzo wrażliwe piersi tym razem nie są tak wyczulone; )

Odnośnik do komentarza

U mnie OM jakoś 01.12 . Niestety nie jestem 100 % pewna, bo pierwszy raz od wielu lat zapomniałam zapisać. A to akurat ta ważna! ;)

Moje samopoczucie dokładnie tak samo jak we wcześniejszej ciąży. Boki dół brzucha i krzyże jak na największy na świecie okres. I ren głód... Zmęczenie też mnie dopada, ale mój dwulatek mi cały czas przypomina o swoim istnieniu , więc nie mogę ani chwili odpocząć.

To Wasze pierwsze ciąże?

Odnośnik do komentarza

Eleonora, do wieku Zaczarowanej już nie wrócę;) więcej niz na dwójkę już nie mam siły. To pierwsze dało popalić tak, że ojaaaacieeee

Zaczarowana, to normalne, że jesteś pełna obaw. I jak dla mnie to nie ma różnicy która to ciąża. I w tamtej się zamartwiałam i teraz czuję się podobnie, chociaż wiem że instynkt macierzyński to najpiękniejsze co kobieta ma i wiele sytuacji , o które się martwiłam udawało się "zrobić samo z siebie " :D
Co do nosa to ja stosowalam tylko czosnek przekrojony na pół i wsadzony w dziurki na pare minut. Ohyda, ale działało u mnie .

Sylwester to po prostu masakra. Akurat w tym roku mam gości. Dobrze, że tylko przyjaciółka i kuzynka z rodzinami, bo jak dla mnie to trochę za wcześnie, żeby się wszyscy dowiedzieli. Niestety, tutaj siłą rzeczy musiałam się przyznać.

Odnośnik do komentarza

Silvara mój młody też dał mi popalić zresztą dalej daje: ) Również mam obawy to normalne aczkolwiek musimy być dobrej myśli. Ja też się zastanawiam czy będę miała na tyle sił 3 z przodu już dawno stuknęła... eh
Zaczarowana dasz radę wiesz mi ... Z doświadczenia wiem: ) oczywiście będą wzloty i upadki ale to czas który pokazuje nam jaką wielką siłą jest miłość: )
A na zapchany nos ja stosuje wodę morską mojego bąbla trochę pomaga.

Odnośnik do komentarza

A co do sylwestrowej nocy to nawet nie wiem czy doczekam północy... taaaaka śpiąca jestem cały czas: ) oczywiście w towarzystwie moich mężczyzn, córcia z racji wieku ma wychodne; )
Też nikomu jeszcze się nie chwaliłam, dopiero po wizycie u lekarza.
No to słodkich snów dziewczynki .

Odnośnik do komentarza

Eleonora to czekam az zechcesz nam opowiedzieć o swojej pierwszej Córze :D
Widzę, że i Twoj Synek szalony. Mój tez nadal daje czadu .

Też spać mi się chce , ale jak już się położę to głowa pełna myśli i nie mogę zasnąć. A jutro jako gospodyni to chyba wypadałoby mi wytrzymać tak chociaż do 0:30 ;)

Dobrej nocy!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...