Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
zaczarowana142

Test ciążowy - blada kreska

Rekomendowane odpowiedzi

Blada kreska jak najbardziej może oznaczać wczesna ciążę. Jedyne co to pozostaje poczekać kilka dni i powtórzyć test,powinna sciemnieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja blada kreska oznaczała ciążę 5 tydzień, niestety w święta poronilam. Rok temu też stracilam synka w 14 tyg ciąży, jak to strasznie boli. Trzymam się tylko dzięki synkowi, ma 6 lat, wtedy ciaza przebiegała książkowa. Nigdy bym się nie spodziewała że spotka mnie coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety to oczywiście loteria, ja mam za sobą 1 poronienie i 2 zdrowe ciąże. Za każdym razem zaczynałam od takiej bladej kreseczki...wszystko zależy kiedy owulacja, jakie długie cykle, czy regularne etc

Daga daj znać jaki wynik będziesz miała :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daga96
Hej mam wynik ale nie mam pojęcia jak go odebrać ponieważ się nie znam. Ocen jeżeli możesz ciekawi mnie tylko dlaczego testy są pozytywne? .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wynik swiadczy, że ciąży nie ma.
No jest to bardzo dziwne. Czasem testy tak pokazują coś w rodzaju "fabrycznej kreski" etc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też blada wyszła.... Ale objawy są typowe, młodości, senność, wrażliwość na zapachy. W lutym poroniłam samoistniew 9 tygodniu, nie znam przyczyny ☹️ W kwietniu zaraz po miesiączce, zaczęliśmy starania. Lekarz pozwolił. Mam w domu dwie córki, ale chciałabym synka. Do trzech razy sztuka. Może się uda. Jak będzie dziewczynka, to facet na tampony nie zarobi

monthly_2019_05/test-ciazowy-blada-kreska_74636.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nacia od ponad tygodnia już wrzucasz zdjęcia testów gdzie nic nie widać. Jeśli Ty cokolwiek widzisz to raczej ciąża biochemiczna, bo kreska powinna już być ciemniejsza. Idź do lekarza skoro nie chcesz zrobić bety jak radziły dziewczyny na staraczkach.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, w święta wielkanocne straciłam dzidzie w 20tc,mialam zrobione lyzeczkowanie. Potrzebowaliśmy z moim partnerem czułości, było nam to bardzo potrzebne i już po tygodniu tak myślę zblizylismy się. Nie krwawilam już wtedy, wczoraj bolały mnie trochę jajniki jak przy mojej ciąży pierwszej dziś zrobiłam test i wyszły chyba dwie kreski ale ta druga jest mega blada, nie wiem co mam myśleć. Nie chcę latać jak zakręcona do lekarzy non stop bo pomyślą że wariatka. Pisałam ze znajomą ktora powiedziała że to może być ciąża bo mogłam zostać zapłodniena w owulacje która jest zaraz praktycznie po zabiegu, nie znam się na tym kompletnie. Pomocy!

monthly_2019_05/test-ciazowy-blada-kreska_74727.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Magda to wczesna ciąża gratuluję :)
Ona bardzo Ci współczuję straty. Jeśli chodzi o test to po ilu dniach od stosunku go robiłaś? Może to jeszcze beta z poprzedniej ciazy wychodzi? Może spróbuj poczytać gdzieś o tym. A owulacje jak najbardziej mogłaś mieć. Ja po cc nie karmilam, mialam owulacje równo 14 dni po cc a okres 28 dni po, wiec i u Ciebie mogło tak być.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...