Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
zaczarowana142

Test ciążowy - blada kreska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pd2019

Witam ja robiłam 2 testy clear blue w 24 i w 25 dc wyszły z cieniem 2 kreski. Dziś w 26 dc 2 dni przed okresem zrobiłam testy z rosmana i nic nawet cienia,,, ehh clear blue nie potrzebnie robi nadzieje😔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mery.25
Godzinę temu, Gość Pd2019 napisał:

Witam ja robiłam 2 testy clear blue w 24 i w 25 dc wyszły z cieniem 2 kreski. Dziś w 26 dc 2 dni przed okresem zrobiłam testy z rosmana i nic nawet cienia,,, ehh clear blue nie potrzebnie robi nadzieje😔

Wiem, że ciężko ale poczekaj jeszcze kilka dni. U mnie najlepiej się sprawdził strumieniowy pink z Rossmana. Na nim najwyraźniej było widać. Daj znać za kilka dni 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pdn2019
Godzinę temu, Gość Mery.25 napisał:

Wiem, że ciężko ale poczekaj jeszcze kilka dni. U mnie najlepiej się sprawdził strumieniowy pink z Rossmana. Na nim najwyraźniej było widać. Daj znać za kilka dni 😘

Tutaj nie ma tych pink mieszkam w Niemczech ale generalnie u mnie musiałby stać się cud żebym była w ciazy bardzo mała ilość plemników,,, czekam już cierpliwie na @😀 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kkkania
2 godziny temu, Gość Mery.25 napisał:

U mnie też najlepszy ten właśnie 🙂 Byłam w labo, czekam na wyniki. A jak u Ciebie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mery.25
9 minut temu, Gość Kkkania napisał:

U mnie też najlepszy ten właśnie 🙂 Byłam w labo, czekam na wyniki. A jak u Ciebie? 

Dopiero na 12:30 mam lekarza. Staram się nie myśleć ale próbuje się przygotować na każdą opcje. 

A Ty wyniki będziesz miała jeszcze dziś czy dopiero jutro ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pdn2019
2 godziny temu, Gość Mery.25 napisał:

Tutaj nie ma tych pink mieszkam w Niemczech ale generalnie u mnie musiałby stać się cud żebym była w ciazy bardzo mała ilość plemników,,, czekam już cierpliwie na @😀 a jeszcze mam pytanie czy zdarzyło się wam że przed okresem rosła temperatura i otoczka sutka zrobiła się ogromną? Ehh bo ja już glupieje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pdn2019

Szczerze żałuję że tu nie można iść sobie zrobić betę byłoby czarne na białym a tak człowiek doszukuje się objawów liczy na cud,,, i jeszcze testy robią wodę z mózgu,,, 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mery.25
37 minut temu, Gość Pdn2019 napisał:

Szczerze żałuję że tu nie można iść sobie zrobić betę byłoby czarne na białym a tak człowiek doszukuje się objawów liczy na cud,,, i jeszcze testy robią wodę z mózgu,,, 

Dużo zależy od charakteru.. mam 4 pozytywne testy, betę prawidłową w tym tygodniu ciąży a i tak nie jestem pewna i czekam jak na szpilkach na tego lekarza.. a objawy takie w sumie okresowe więc też żadnego potwierdzenia.. niestety tylko cierpliwość się sprawdza w takiej sytuacji...😔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kkkania
56 minut temu, Gość Mery.25 napisał:

Dopiero na 12:30 mam lekarza. Staram się nie myśleć ale próbuje się przygotować na każdą opcje. 

A Ty wyniki będziesz miała jeszcze dziś czy dopiero jutro ?

Dzisiaj ok. 14, ale i tak odświeżam co chwilę portal 😄 Trzymam kciuki, daj znać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mery.25
2 minuty temu, Gość Kkkania napisał:

Dzisiaj ok. 14, ale i tak odświeżam co chwilę portal 😄 Trzymam kciuki, daj znać 🙂

Trzymam kciuki za Was 😍 jesteśmy w kontakcie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mery.25
1 godzinę temu, Gość Kkkania napisał:

Dziewczyny wyszłam od lekarza. Ciąża 5 tydzień na ten moment wszystko ok:) trzymam za Was wszystkie kciuki ❤️❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kkkania
55 minut temu, Gość Mery.25 napisał:

Dziewczyny wyszłam od lekarza. Ciąża 5 tydzień na ten moment wszystko ok:) trzymam za Was wszystkie kciuki ❤️❤️

U mnie ciąża zatrzymana. 333 na 341. Jadę do gina wieczorem. 

Ale bardzo się cieszę, że wyszło u Ciebie 🙂 Będzie zdrowy maluch 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mery.25
2 godziny temu, Gość Kkkania napisał:

U mnie ciąża zatrzymana. 333 na 341. Jadę do gina wieczorem. 

Ale bardzo się cieszę, że wyszło u Ciebie 🙂 Będzie zdrowy maluch 😘

Miejmy nadzieję 🙂

trzymam kciuki.. i na Was przyjdzie czas zobaczysz 🙂 a jakbyś chciała pogadać to dawaj znak 🙂 służę😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pdn2019
19 godzin temu, Gość Mery.25 napisał:

Gratulacje😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pdn2019

Dziewczyny a co sądzicie o tym dzisiaj zrobiłam test clear blue elektroniczny ale on ma czułość 25 wyświetlacz pokazał brak ciąży więc go otworzyłam a tam 2 kreski tylko ta druga cienutka 2 test coś mocno się zalał ale też widać kreskę mocniejszą nizmoje testy sprzed 2 3 dni też czułość 25

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, może pomożecie bo już sama nie wiem co o tym myśleć 🙂 

Wczoraj wieczorem zrobiłam test i wyszła blada kreska, dzisiaj rano też bladziutka, trzeci test nie ma kreski. Każdy test z innej firmy. Okres spóźnia się trzy dni. Miałyście podobnie  jednak byłyście w ciąży? 🙂 

127234897_377604713474811_1141674168248239313_n.jpg

127582722_859993741476636_1743182476450843726_n.jpg

127235495_3417287021640137_6265753041309663524_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rio

Cos tam przebija. A testy mialy czułość 10mlu? Bo one sa najbardziej czule. Ja na twoim miejscu zrobilabym bete i bys wiedziala czy to ciąża 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Askaaaaa
3 godziny temu, hejhej03 napisał:

Cześć, może pomożecie bo już sama nie wiem co o tym myśleć 🙂 

Wczoraj wieczorem zrobiłam test i wyszła blada kreska, dzisiaj rano też bladziutka, trzeci test nie ma kreski. Każdy test z innej firmy. Okres spóźnia się trzy dni. Miałyście podobnie  jednak byłyście w ciąży? 🙂 

127234897_377604713474811_1141674168248239313_n.jpg

127582722_859993741476636_1743182476450843726_n.jpg

127235495_3417287021640137_6265753041309663524_n.jpg

Na tym u góry coś widac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie ja na tych pierwszych dwóch jakby coś widzę. 🙂

Pierwszy to Pink Strumieniowy ma czułość 10mlu i w nim widać najbardziej.

Drugi HOME CHECK  czułość 20mlu i ledwo co widać

Trzeci Novacare czułość 25mlu i nic nie widać

aa.jpg

bb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh
2 godziny temu, Gość Askaaaaa napisał:

https://zapodaj.net/64275da5c626c.jpg.html Witam. Spójrzcie proszę obiektywnym okiem. U mnie ostatnio sporo zawirowań różnych i okres się spóźnia. Mało prawdopodobne bym była w ciąży. Nic tam raczej nie widać? 

Moje obiektywne oko nie widzi nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bncl

Dziewczyny powiedzcie mi, bo zapomniałam spytać lekarza.  Bylam na wizycie i na usg widac bylo pecherzyk i lekarz stwierdzil ze bedzie owulacja. Ale nie dopytalam go kiedy ona powinna byc. Zaczynamy starac sie o malenstwo i jestem jeszcze zielona 😄 wiecie kiedy powinien pęknąć ten pecherzyk?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Askaaaa
2 godziny temu, Gość Ogvh napisał:

Moje obiektywne oko nie widzi nic.

Dzieki🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Liii
2 godziny temu, Gość Bncl napisał:

Dziewczyny powiedzcie mi, bo zapomniałam spytać lekarza.  Bylam na wizycie i na usg widac bylo pecherzyk i lekarz stwierdzil ze bedzie owulacja. Ale nie dopytalam go kiedy ona powinna byc. Zaczynamy starac sie o malenstwo i jestem jeszcze zielona 😄 wiecie kiedy powinien pęknąć ten pecherzyk?

Na dniach 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bo.Jula

Hej,

25 dc, mocz popołudniowy. Cykle 28 (27-29).

Cień cienia? Czy mi się wydaje? 
https://ibb.co/Y0LD80D

🙈

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...