Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
zaczarowana142

Test ciążowy - blada kreska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ogvh
5 godzin temu, Gość Milu napisał:

Dzięki, poczekam na spokojnie 2 tygodnie I wtedy pójdę do lekarza, zobaczymy co powie 🙂 Czy robilyscie ten test superczuly? On moze bardziej wskazywac ciaze?

Tak ja robiłam ten test. I był najbardziej wiarygodny. Zresztą ba twoich testach widać wyraźnie 2 kreski. Ta druga jest zawsze mniej wyrazna Niż ta pierwsza. Jak dla mnie jesteś w ciąży. Gratuluję. Podejdź rano na betę by tylko ja jeszcze potwierdzić. 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Milu
18 godzin temu, Gość Ogvh napisał:

Tak ja robiłam ten test. I był najbardziej wiarygodny. Zresztą ba twoich testach widać wyraźnie 2 kreski. Ta druga jest zawsze mniej wyrazna Niż ta pierwsza. Jak dla mnie jesteś w ciąży. Gratuluję. Podejdź rano na betę by tylko ja jeszcze potwierdzić. 😊

Dziekuje, nie wytrzymałam I poszłam dziś na bete, wynik juz mam: 10.30 IU/L, czy nie jest za maly? Dzisiaj bylby 29dc, prawdopodobnie owulacji 15dc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Milu
19 godzin temu, Natsskaa napisał:

Wszystko jasne. Baaardzo wczesna ciąża. 😉

20201029_163531.jpg

Gratuluje!!! Mam podobny wynik 🙂 tez teoretycznie jutro/pojutrze mialby być okres 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Gość Milu napisał:

Dziekuje, nie wytrzymałam I poszłam dziś na bete, wynik juz mam: 10.30 IU/L, czy nie jest za maly? Dzisiaj bylby 29dc, prawdopodobnie owulacji 15dc.

Boże, jak ja sie teraz uspokoiłam. Troche wyżej wstawiałam moje blade kreski a potem wynik bety. Mam 11mIU/ml i bardzo stresowałam się ze jestem jakimś ewenementem bo inne dziewczyny mają po 50. Mysle, że jest to poczatek ciazy u nas obu i nie ma co sie martwić.  Trzymam kciuki na nas obie. I gratuluję 

Edytowane przez Natsskaa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Milu
Teraz, Natsskaa napisał:

Boże, jak ja sie teraz uspokoiłam. Troche wyżej wstawiałam moze blade kreski a potem wynik bety. Mam 11mIU/ml i bardzo stresowałam się ze jestem jakimś ewenementem bo inne dziewczyny mają po 50. Mysle, że jest to poczatek ciazy u nas obu i nie ma co sie martwić.  Trzymam kciuki na nas obie.

Hahaha ja tez sie trochę uspokoiłam jak zobaczyłam wyżej twój wynik 🙂 rośniemy zdrowo! 🙂 czy planujesz powtarzac bete w poniedzialek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Gość Milu napisał:

Hahaha ja tez sie trochę uspokoiłam jak zobaczyłam wyżej twój wynik 🙂 rośniemy zdrowo! 🙂 czy planujesz powtarzac bete w poniedzialek?

Jak to ja panikara dzisiaj poleciałam do ginekologa. Na poczatku powiedział, ze w ciąży nie jestem, ale nie zauważył, że  między jedynkami nie ma przecinka i jest 11 a nie 1,1. Kiedy sie zorientował, ze po prostu niedowidzi juz powiedzial ze faktycznie cos tam jest.  Przepisal mi tabletki Pregna Plus i kazal przyjsc 6 listopada na badanie. Więc powtórzę betę po wizycie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Natsskaa napisał:

Jak to ja panikara dzisiaj poleciałam do ginekologa. Na poczatku powiedział, ze w ciąży nie jestem, ale nie zauważył, że  między jedynkami nie ma przecinka i jest 11 a nie 1,1. Kiedy sie zorientował, ze po prostu niedowidzi juz powiedzial ze faktycznie cos tam jest.  Przepisal mi tabletki Pregna Plus i kazal przyjsc 6 listopada na badanie. Więc powtórzę betę po wizycie.

A u mnie dzisiaj jest 32 dzień cyklu. Wiec bardzo wcześnie. Mam nadzieję, ze jak zajdę 6 listopada na USG to zobaczę moją cudowną fasolkę. 🥰

Edytowane przez Natsskaa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Milu
2 godziny temu, Natsskaa napisał:

A u mnie dzisiaj jest 32 dzień cyklu. Wiec bardzo wcześnie. Mam nadzieję, ze jak zajdę 6 listopada na USG to zobaczę moją cudowną fasolkę. 🥰

Natsskaa daj koniecznie znac 🙂 trzymam kciuki! Ja mam wizytę u swojego ginekologa za 2 tygodnie dopiero wiec cierpliwie czekam żeby dzidzia się mocno rozwinęła 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

Dziewczyny widocznie do zapłodnienia doszło później.  A niski wynik jest jest oznaką bardzo wczesnej ciąży. Ale jednak ciąży. Lekarz na usg może jeszcze nic nie zobaczyć bo jest poprostu za wczesnie. Zróbcie w poniedziałek jeszcze raz betę i zobaczcie jak wzrasta. Gratuluje wam dziewczyny😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MadziaB

Poszłam w końcu na bHcg i mam 541. Nie wiem czy nie za mało na 35-36dc. W pon kolejna beta ale trochę się stresuję. Ehh a miało być tak prosto 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh
3 minuty temu, Gość MadziaB napisał:

Poszłam w końcu na bHcg i mam 541. Nie wiem czy nie za mało na 35-36dc. W pon kolejna beta ale trochę się stresuję. Ehh a miało być tak prosto 😉

Spokojnie . Ja w 1 ciąży w 34dc miałam 480. W poniedziałek twoja beta będzie już powyżej 1000. A w czwartek będzie miała 2000 z hakiem . Ważne by prawidłowo wzrastała. Gratuluje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jakie miałyście objawy ciąży ?

Ja w pierwszej ciąży po tygodniu odrzuciło mnie od papierosów i kawy. 

Teraz miesiączkę miałam około 20 września. W dniu spodziewanej miesiączki brzuch bolał potem miałam jakby skurcze ale nic. Bardzo się stresuję bo zostanę z dwójką dzieci sama bo na partnera nie mam co liczyć dla niego co innego się liczy. 

Ahh kupiłam test ale rano zrobię bo podobno są wyraźniejsze. 

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09hdgeeqybjms5.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MadziaB
33 minuty temu, Gość Ogvh napisał:

Spokojnie . Ja w 1 ciąży w 34dc miałam 480. W poniedziałek twoja beta będzie już powyżej 1000. A w czwartek będzie miała 2000 z hakiem . Ważne by prawidłowo wzrastała. Gratuluje

Trochę mnie pocieszyłaś, dzięki! Aczkolwiek do poniedziałku wieczorem będzie stres.

I teraz już dziękuję za gratulacje 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MadziaB
59 minut temu, death25 napisał:

A jakie miałyście objawy ciąży ?

Ja w pierwszej ciąży po tygodniu odrzuciło mnie od papierosów i kawy. 

Teraz miesiączkę miałam około 20 września. W dniu spodziewanej miesiączki brzuch bolał potem miałam jakby skurcze ale nic. Bardzo się stresuję bo zostanę z dwójką dzieci sama bo na partnera nie mam co liczyć dla niego co innego się liczy. 

Ahh kupiłam test ale rano zrobię bo podobno są wyraźniejsze. 

Ja nic konkretnego. To moja druga to już czuję, że jest inaczej niż zawsze i tyle. Może mam trochę czulszy węch i częściej mnie mdli ale to nic specjalnego. Za wcześnie trochę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Milu
14 godzin temu, Gość Ogvh napisał:

Dziewczyny widocznie do zapłodnienia doszło później.  A niski wynik jest jest oznaką bardzo wczesnej ciąży. Ale jednak ciąży. Lekarz na usg może jeszcze nic nie zobaczyć bo jest poprostu za wczesnie. Zróbcie w poniedziałek jeszcze raz betę i zobaczcie jak wzrasta. Gratuluje wam dziewczyny😊

Ah niestety dzisiaj rano dostalam różowego plamienia 😞 boje się bardzo.... ale chyba tym razem się nie uda.... dzisiaj bylby 30dc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Gość Milu napisał:

Ah niestety dzisiaj rano dostalam różowego plamienia 😞 boje się bardzo.... ale chyba tym razem się nie uda.... dzisiaj bylby 30dc...

Ja tez tracę nadzieję.  Odkad dowiedzialam sie ze jestem w ciazy. Codziennie robie test. I dupa. Kreski ledwo widoczne. Co oznacza ze beta nie przyrasta. Mam najgorsze scenariusze 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh
2 godziny temu, Gość Milu napisał:

Mili zrób w poniedziałek betę i zapisz się do ginekologa. Może nie na usg Ale po luteine i duphaston. Zacznij brać kwas foliowy. Gdybyś miała problem z dostaniemy się do gina to mam 1 opakowanie luteiny. Mogłabym ci poczta przesłać.  Za darmo oczywiście. Mi już ona potrzebna nie jest A leży tylko. Ważna do sierpnia 2021.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Milu
3 godziny temu, Gość Ogvh napisał:

Mili zrób w poniedziałek betę i zapisz się do ginekologa. Może nie na usg Ale po luteine i duphaston. Zacznij brać kwas foliowy. Gdybyś miała problem z dostaniemy się do gina to mam 1 opakowanie luteiny. Mogłabym ci poczta przesłać.  Za darmo oczywiście. Mi już ona potrzebna nie jest A leży tylko. Ważna do sierpnia 2021.

Dzięki Ogvh 😘 duphaston biorę od ostatniej wizyty u lekarza parę dni temu z racji poprzedniego poronienia kazał mi brać od razu żeby dzidzia mocno się zagnieździła. Brzuch mnie nie boli, leżę cały czas i jak na razie plamienie nie wróciło. W poniedziałek zrobie bete, mam nadzieje ze porządnie urośnie....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh
1 godzinę temu, Gość Milu napisał:

Dzięki Ogvh 😘 duphaston biorę od ostatniej wizyty u lekarza parę dni temu z racji poprzedniego poronienia kazał mi brać od razu żeby dzidzia mocno się zagnieździła. Brzuch mnie nie boli, leżę cały czas i jak na razie plamienie nie wróciło. W poniedziałek zrobie bete, mam nadzieje ze porządnie urośnie....

Ja też poronilam 😪

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Milu
10 minut temu, Gość Ogvh napisał:

Ja też poronilam 😪

Ogvh bardzo mi przykro... wiem co czujesz, sama to przeżyłam... po tamtym poronieniu mój lekarz powiedział mi taką rzecz: "Widocznie Maluszek stwierdził, że chce się urodzić w innym terminie". Dlatego myślę, że dzieci od nas nie odchodzą tylko zmieniają termin narodzin 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh
37 minut temu, Gość Milu napisał:

Ogvh bardzo mi przykro... wiem co czujesz, sama to przeżyłam... po tamtym poronieniu mój lekarz powiedział mi taką rzecz: "Widocznie Maluszek stwierdził, że chce się urodzić w innym terminie". Dlatego myślę, że dzieci od nas nie odchodzą tylko zmieniają termin narodzin 🙂

Ładnie powiedziane. Ja mam już prawie 40 lat i chyba nie zdecyduje się na dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...