Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
zaczarowana142

Test ciążowy - blada kreska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jola

Hej,

ja rowniez mialam slaba kreske, zrobilam bete z krwi i wynik 85. Dzien po spodziewanym termini. Czy to nie za niski wynik?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ala

Po 48h powinnaś powtórzyć badanie, jeśli podwyższy się o 66% to jest ok 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Katrin

Cześć wszystkim :) 

Spóźnia mi się okres i bardzo bolą piersi. Zrobiłam wczoraj test i wyszła jena kreska mocna druga słabiutka. Zastanawiam się czy to może ciąża czy jakieś stany chorobowe - podobno wtedy wychodzi pozytyw :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mini
49 minut temu, Gość Katrin napisał:

Cześć wszystkim 🙂

Spóźnia mi się okres i bardzo bolą piersi. Zrobiłam wczoraj test i wyszła jena kreska mocna druga słabiutka. Zastanawiam się czy to może ciąża czy jakieś stany chorobowe - podobno wtedy wychodzi pozytyw 😞

Powtorz jeszcze raz test kup sobie o czulosci 10 albo idz na bete bedziesz miala pewnosc. Ale jesli jest blada kreska to pewnie ciaza. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolina

Witajcie.Przesyłam zdjęcie testu, jest bardzo blada kreska, czy to może być ciąża? Ostatnia @ 13.04, @ spóźnia się 6 dni.

https://ibb.co/QYvDZ36

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość

Jeśli widzisz druga kreskę to jesteś w ciąży 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rio

Karolina niemozna otworzyc zdj sprobuj  podac zdj przez stronke zapodaj.net 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zuzalka

Witam. W środę (w dniu spodziewanej miesiączki) zrobiłam test,wyszedł bladzioch. Akurat w tym dniu byłam u ginekologa,ale na USG nic jeszcze nie było widać poza rozpulchniona macica. W czwartek zrobiłam BHCG, która wyniosła 20,3. Lekarz kazał powtórzyć badanie we wtorek. W piątek piwtorzylsm test,ale dalej bladzioch. Okropnie bola mnie plecy (w okolicach krzyża), mam wrażliwe sutki no i podbrzusze od czasu do czasu pobolewa jak na miesiączkę. Okropnie się boje,bo jestem po trzech poronieniach - w tym dwóch ciążach pozamacicznych i jednej - no właśnie- albo właściwej,albo biochemicznej albo również pozamacicznej. Tego nie udało się ustalić,bo po 3 dniach przyszła miesiączka.

Niepokoją mnie te bóle pleców. Czy ktoś tak miał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh
8 godzin temu, Gość Zuzalka napisał:

Witam. W środę (w dniu spodziewanej miesiączki) zrobiłam test,wyszedł bladzioch. Akurat w tym dniu byłam u ginekologa,ale na USG nic jeszcze nie było widać poza rozpulchniona macica. W czwartek zrobiłam BHCG, która wyniosła 20,3. Lekarz kazał powtórzyć badanie we wtorek. W piątek piwtorzylsm test,ale dalej bladzioch. Okropnie bola mnie plecy (w okolicach krzyża), mam wrażliwe sutki no i podbrzusze od czasu do czasu pobolewa jak na miesiączkę. Okropnie się boje,bo jestem po trzech poronieniach - w tym dwóch ciążach pozamacicznych i jednej - no właśnie- albo właściwej,albo biochemicznej albo również pozamacicznej. Tego nie udało się ustalić,bo po 3 dniach przyszła miesiączka.

Beta wskazuje na ciążę ok 3tydz, A usg nic nie pokazało dlatego że jest jeszcze za wcześnie. Za 2 tyg ok 6tc już powinien być widoczny pecherzyk  z zarodkiem. 3mam kciuki i powodzenia życzę 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć kochane. Doradzicie mi coś? Wczoraj popołudniu zrobiłam nordtest wyszło coś jakby cień cienia. Już podczas pierwszej minuty cień wyszedł i tak został. Dzisiaj rano zrobiłam pink test strumieniowy i negatyw. Oba testy czułość największa. 

CZY któraś korzystała z nordtest i też tak miała. Nie wiem czy na focie to widać. Test ferelny czy to ten znak wodny drugiej krechy? 

IMG_20200524_153414.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

No coś tam widać. Racja cień cienia. Zrób PINK super czuły test ciazowy, dokładność 99%. Z rosmana. Albo podejdź jutro na betę do laboratorium. Powodzenia życzę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczekam trochę 🙈 nie mam ciśnienia 🥰 za kilka dni dam znać. Rossmanie nadciągam. Pozdrawiam 🌷 

Teraz, Gość Ogvh napisał:

No coś tam widać. Racja cień cienia. Zrób PINK super czuły test ciazowy, dokładność 99%. Z rosmana. Albo podejdź jutro na betę do laboratorium. Powodzenia życzę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zuzalka

U mnie też było kilka testów z blada kreska. Proponuję iść na betę,ona rozwieje watpliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rioi

Kreska jest blada ale jest. A kiedy masz dostac okres? Ja tez radze ci powtorzyc test albo najlepiej isc na bete. Powodzenia 🤞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zuzalka

Witam. W środę (w dniu spodziewanej miesiączki) zrobiłam test,wyszedł bladzioch. Akurat w tym dniu byłam u ginekologa,ale na USG nic jeszcze nie było widać poza rozpulchniona macica. W czwartek zrobiłam BHCG, która wyniosła 20,3. Lekarz kazał powtórzyć badanie we wtorek. W piątek piwtorzylsm test,ale dalej bladzioch. Okropnie bola mnie plecy (w okolicach krzyża), mam wrażliwe sutki no i podbrzusze od czasu do czasu pobolewa jak na miesiączkę. Okropnie się boje,bo jestem po trzech poronieniach - w tym dwóch ciążach pozamacicznych i jednej - no właśnie- albo właściwej,albo biochemicznej albo również pozamacicznej. Tego nie udało się ustalić,bo po 3 dniach przyszła miesiączka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ala

Jak beta będzie miała ok 1500 to lekarz już coś zobaczy. Musisz czekać, może owulacja Ci się spóźniła 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maniula

Ja właśnie byłam na becie, wyniki jutro. Czemu to wszystko nie jest prostsze 🙉 

Do usłyszenia,, 🌷

16 godzin temu, Gość Ogvh napisał:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zuzalka
4 godziny temu, Gość Maniula napisał:

Do usłyszenia,, 🌷

Dobre pytanie... Oby wszystko było dobrze, u wszystkich. Ja jutro powtarzam bete. Można wpaść w nerwicę przez to wszystko 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maniula

Do usłyszenia,, 🌷

W dniu 24/5/2020 o 3:45 PM, Gość Ogvh napisał:

Mam wyniki, u mnie nie tym razem. Fakt faktem była by to wpadka przez wielkie '' W" ale starania przeniosę za rok po ślubie 🌷 

Polecam każdej z osobna iść na betę i być pewna na 100 %.  Jestem żywym dowodem ze cień cienia może nic nie zwiastować 🌷 ale również są przykładem dziewczyny na forum gdzie cienie przemieniają się w Zdrowych bobasów 🙂

Beta, beta i jeszcze raz beta! Nie miejcie wątpliwości! Trzymam za Was mocno kciuki kochane!!! Do usłyszenia mam nadzieję za rok, buziaki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MariMar

Dziewczyny bardzo się ,boje wyszła mi druga słaba kreska .Tylko po dłuższym czasie .Jutro robię kolejny test .I proszę Boga ,aby był negatywny. Brzuch mnie boli bardzo mocno,oby ciąży nie było. Nigdy bym się nie spodziewała,że taki post negatywny napiszę.W życiu bywa różnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maniula
9 minut temu, Gość MariMar napisał:

Dziewczyny bardzo się ,boje wyszła mi druga słaba kreska .Tylko po dłuższym czasie .Jutro robię kolejny test .I proszę Boga ,aby był negatywny. Brzuch mnie boli bardzo mocno,oby ciąży nie było. Nigdy bym się nie spodziewała,że taki post negatywny napiszę.W życiu bywa różnie.

Spoko, powtórz sobie z porannego siusiu. Nie stresuj się. 🤗 Jestem przykładem ze bladzioch znaczy tak na prawdę zagadkę 

Daj znać jak tam rano  ❤️ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...