Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
zaczarowana142

Test ciążowy - blada kreska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AKa91
Godzinę temu, Gość MonisKaa napisał:

Hej dziewczyny 😉 zacznę od tego że od ponad od 1,5 roku staramy się o dzidzie. Ten cykl jestem po stymulacji : estrofem + clo   + pregnyl + duphaston. Ostatnia tabletka duph. była wzięta 23/03, do dziś @ brak. Wczoraj robiłam test, negatywny. Dziś rano robiłam test po raz kolejny wyszła blada kreska, taki cień cienia mąż też ja widzi. Wizytę u lekarza mam na 7/04. A na bete jeszcze się nie wybrałam... 

Mam bóle w podbrzuszu, podobne jak na okres, częste wizyty w toalecie plus lekkie mdłości. 

Już sama nie wiem czy się nakręciłam i też to wpływ hormonów które zażywałam przez ostatni miesiąc czy to na prawdę upragniona ciąża 🤰, 😍

Co myślicie? Któraś miała podobnie? 

Trochę się boję... W głowie mam myśl że super ciąża ale również mam ogromne obawy ze się nie udało znów😔😭. Bo już 4 razy robiłam w ciągu 4 lat... Ale też mamy synka 3 latka, cudownego i marzymy o kolejnej dzidzi 

Bóle w podbrzuszu to podobno normalny objaw wczesnej ciąży - ja tez tak miałam, czułam jakbym zaraz miała dostać okres - trwało to ze 3 dni i minęło. 
zrob test o wysokiej czułości jutro rano - powinno już coś widać 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, Gość Paulina 28 napisał:

Kochana, ja jestem w 9 tygodniu ciazy i uwierz, ze 2 dni po owulacji tez mialam obiawy ale nie myalalam ze to ciaza dopiero po ponad tygodniu wiedzialam ze jestem w ciazy, a 4 dni przed okresem test pozytywany 

No to witaj w klubie 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Gość AKa91 napisał:

Bóle w podbrzuszu to podobno normalny objaw wczesnej ciąży - ja tez tak miałam, czułam jakbym zaraz miała dostać okres - trwało to ze 3 dni i minęło. 
zrob test o wysokiej czułości jutro rano - powinno już coś widać 🙂 

Dziękuję na pewno zrobię test raz jeszcze. Teraz tylko trzymać kciuki 🤞 💖 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...