Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
zaczarowana142

Test ciążowy - blada kreska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zakochana

Tak Gosiu, w 24 dc miałam taką samą kreskę i dziś mam wspaniałe dziecko :) powtórz test dzień po terminie miesiączki i powinnaś już widzieć dwie mocne kreski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej.Ja dwa dni temu robiłam test strumieniowy o czułości 10ml/U i po terminowym czasie ok 30 minutach wyszedł rozowy cień kreski.Test wyrzuciłam do kosza nie biorąc go nawet pod uwagę.Ale wczoraj małpa nie przyszła wiec dziś rano test powtorzyłam tylko p czułości 25.Sytuacja znów się powtórzyła tylko że cień pojawił się od razu nie po czasie.Cykle mam 25 dniowe dziś jestem dzień po terminie miesiaczki.Boję się że coś może być nie tak skoro kreska jest taka słabiuteńka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

Spokojnie, intensywność kreski na tym etapie o niczym nie świadczy. Chcesz sprawdzić przyrost bety to najlepiej zrobić badanie z krwii w odstępie 48h. Albo powtórzyć test za tydzień i wtedy już kreska raczej będzie ciemna ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No mam w planach w poniedziałek zrobić betę i powtórzyć w środę.Na razie @ nadal brak a zawsze była jak w zegarku,wiec jest szansa,że to ciąża.To nasz trzeci cykl starań fajnie by było gdyby się udało bo do nałodszych już nie należę mam 37 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałam tak samo. "małpa" (fajnie to nazwałaś) spóźnił się jeden dzień. Cykle mam co 23 dni. Zrobiłam test i po 1 min miałam bardzo słabą kreskę. Po dwóch dniach poszłam ma betę. Według badań 3 tydzień. Po nowym roku chce iść do lekarza. "Małpy" brak do dzisiaj. Straszny ból w piersiach a WC odwiedzam 8 razy w ciągu dnia.

monthly_2018_12/test-ciazowy-blada-kreska_71161.jpg

monthly_2018_12/test-ciazowy-blada-kreska_71162.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam. nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda. robiłam dzisiaj rano test ciążowy. i wyszła mi druga taka blada kreska. nie wiem czy brać to za pewnik że jestem w ciąży.

monthly_2019_01/test-ciazowy-blada-kreska_71407.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dorocia66
Dziewczyny, robiłam dziś testy i nie wiem... Na dwóch są słabe te drugie kreski a jeden wyszedł tylko z jedną kreską...Co sądzicie?

na moim jest dokładnie tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam. mam pytanie. co oznacza lekko różowy śluz. dodam że do lekarza na pierwszą wizytę jestem umówiona dopiero we wtorek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cześć dziewczyny. kilka dni temu pisałam że na teście ciążowym miałam drugą bladą kreskę. A dzisiaj rano dostałam okres taki ze skrzepami. czy to może być poronienie. dodam że do lekarza dzwoniłam i kazał mi przyjść za tydzień we wtorek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bolało mnie wczoraj podbrzusze i jajniki trochę. ale dzisiaj jest trochę lepiej. mam nadzieje ze to nie poronienie tylko normalny objaw. Bo czytałam że takie rzeczy się zdarzają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...