Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
zaczarowana142

Test ciążowy - blada kreska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gabixx

Dziewczyny okres mi się spóźnia 2 dni... w dzień spodziewaniej @ robiłam test Ale wyszedł negatywny... I w tym samym dniu bolalo mnie podbrzusze tak jakby na okres... mam powiekszone piersi i sutki takie dziwne i czasami bolą mnie plecy  . Jak myślicie czy to oznaka ciąży czy może @ nadejdzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gabixx

Dodam jeszcze że od dnia spodziewaniej @ nic mnie juz nie boli tylko mam piersi powiekszone.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anulka

Dzien Dobry ja tez robilam testy ciazowe i na jednej mi wyszla blada kreska a na drugiej ciemna kreska czy ja moge byc w ciazy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Gość anulka napisał:

Dzien Dobry ja tez robilam testy ciazowe i na jednej mi wyszla blada kreska a na drugiej ciemna kreska czy ja moge byc w ciazy

A masz zdjecie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15/1/2020 o 8:26 PM, Gość Gabixx napisał:

Dodam jeszcze że od dnia spodziewaniej @ nic mnie juz nie boli tylko mam piersi powiekszone.. 

I jak? Dostalas @? Objawy mogmogą świadczyć zarówno o nadchodzącym okresie jak i o ciąży? Powtarzałaś może test? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gusior

Moje testy tydz temu też tak wyglądały. 15.01

Zrobiłam betę 18.01 - 130

22.01 - ok. 700

Także trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
54 minuty temu, Gość Gusior napisał:

Moje testy tydz temu też tak wyglądały. 15.01

Zrobiłam betę 18.01 - 130

22.01 - ok. 700

Także trzymam kciuki.

Gratuluję 🙂 Zobaczymy co będzie u mnie.. Tak bym chciała, żeby to była ciąża.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosia R. Nowa tutaj.

Dzień dobry. Wiecie co? Ale się oszukałam. Przeczytałam całe Wasze forum, stopniowo utwierdzając się że moja niewyraźna kreska oznacza ciążę. Przez 2 dni chodziłam coraz bardziej podekscytowana, choć było jeszcze baaardzo wcześnie, za wcześnie na test i radość. Ale blada kreska jest jak nic... na 3 testach (!) Dopiero dziś chcąc się (jeszcze bardziej) utwierdzić - sprawdziłam możliwe przyczyny wyniku fałszywie pozytywnego i zupełnie zaskoczyło mnie że Ovitrelle (zastrzyk powodujący pękanie pęcherzyków jajnikowych) zawiera hCG - i to właśnie on jest wciąż wykrywany w moczu. Dopiero po 10-14 dniach od przyjęcia Ovitrelle - wynik testu będzie wynikał z ciąży a nie aplikacji leku. Lekarz nic nie nadmienił, a ja nie sprawdziłam (pierwszy raz go otrzymałam, ulotki nie widziałam, wstrzyknięto mi zastrzyk u lekarza). Piszę o tym, bo może inne kobietki zdziwią się tak jak ja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mersi

https://ibb.co/Tbxc75w

Miesiączka regularnie co 28 dni, dziś 33 dzień cyklu nadal nie przyszła. Staramy się od 5 miesięcy. Test robiony popołudniu, jak myślicie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Gość Mersi napisał:

https://ibb.co/Tbxc75w

Miesiączka regularnie co 28 dni, dziś 33 dzień cyklu nadal nie przyszła. Staramy się od 5 miesięcy. Test robiony popołudniu, jak myślicie? 

Kreska widoczna, może owulacja się przesunela 

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3ci09ko6dipwjs.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Test tej firmy przewaznie pokazuje slabsze kreski niz z innych firm robionych w tym samym czasie, wiec wedlug mnie Twoj jest jak najbardziej pozytywny 🙂 Gratuluję 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martynabb

Dziewczyny, ja robiłam kilka testów, wychodziła słaba 2 kreska, w piątek zrobiłam betę -95,3, czy to może być ciąża? Z góry dziękuje za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Gość Martynabb napisał:

Dziewczyny, ja robiłam kilka testów, wychodziła słaba 2 kreska, w piątek zrobiłam betę -95,3, czy to może być ciąża? Z góry dziękuje za pomoc!

Jak najbardziej ciąża 🙂 Najlepiej powtorz betę, powinien być przyrost, gratulacje 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martvnabb

dziekuje<3 dziś powtórzyłam betę z rana I zrobilam zwykly test, druga kreska już bardzo wyraźna:) także czasem nawet cień kreseczki może oznaczać ciąże 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mersi

Dziś w nocy niestety krwawiłam, rano byłam w szpitalu najprawdopodobniej poronienie bardzo wczesnej ciąży. Lekarz kazał powtórzyć betę, czekam na wyniki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 22/2/2020 o 11:32 AM, Gość Eda napisał:

Jak tu dodać zdjęcie? Chciałabym Wam pokazać mój test ...

Chyba musisz być zalogowana, zeby dodac zdjecie.. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Izabela

Hej hej pomóżcie podejrzewam Że schizuje 😞  Okres miałam 1 lutego mój cykl raczej to 30-33 dni kalendarz flo wystawił mi owulacje na 18 14-16 kochałam się z moim K 😉. Wiem ze pewnie jeszcze za szybko na test i pewnie schizuje ale człowiek niepewny zaraz po owulacji zaczęły mnie piersi bolec mam lekkie mdłości ciagle bym spała bóle takie jakby na okres wczoraj mnie jak y kuly piersi i jajnik. Mimo wszystko test zrobiłam teraz i chyba to moja schiza 😂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...