Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
zaczarowana142

Test ciążowy - blada kreska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nowa1

Hej mam pytanie o jakiej czułosci najlepiej kupic testy zeby wykryć wczesną ciąże?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowa1 ale nawet test o czułości 10 nie wykryje ciąży wcześniej niż ok. 3 dni od dnia spodziewanego okresu. Najbardziej wiarygodny wynik dostaniesz po terminie spodziewanego okresu.
Nie wiem czy chcesz zajść czy nie. W każdym razie powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

]Malinowa gratulacje!
Daj znać czy masz jakieś objawy? 4 tydzień? Dobrze widzę?
Ten test w którym dniu cyklu zrobiłaś? Ile przed czy po dniu przewidywanego okresu?
PS. Ale Ty młodziutka jestes. 10 lat mniej niż ja :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Azu
Fruzia Ciąża, gratulacje :)
Blada kreska wynika z tego że masz jeszcze niski poziom hormonu hcg, więc z testem jak najbardziej wszystko w porządku. Beta wykazała powyżej 1 a ty raczej nie masz menopauzy a wynik wyższy niż 1 to ciąża :)

Dzisiaj powtórzyłam badanie betaHCG i wyszło 0,1... nic nie rozumiem :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po dzsisiejszych wynikach mieliśmy się zadzwonić i umówić jutro na wizytę, napisalam smsa z wynikiem i czekam na telefon. Wczoraj zaczęłam Delikatnie krwawić wiec może postanowił się zwinąć. To był mój pierwszy miesiąc starań, Aż sama się zdziwiłam ze to już. Jesli nie teraz to następnym razem, nie załamuje się :) ale trzymam mocno kciuki za inne dziewczyny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny dziś mam termin spodziewanej @. Pomijając fakt ze mam zwykle wyraźne objawy i teraz czuje się jak na @ ( ból piersi, charakterystyczny bol podbrzusza, rozdrażnienie). Zrobiłam dziś test, ponieważ jest prawdopodobieństwo ze zaszłam w ciąże. No i teraz już sama nie wiem @ zwykle mam bardzo regularnie zwykle nawet kilka dni przed dostaje. Zrobiłam pink test no i jak na początku spojrzałam to nic nie było po około 5 min pod światło było widać bardzo bardzo słaby cień drugiej kreseczki, która zaczęła być trochę wyraźniejsza i po 10 min już została. Zaczęłam się zastanawiać czy sobie wmawiam bo wiem ze nie powinno się patrzeć na test po upływie 5 min. No ale wiadomo ciekawość zwycięża i teraz tak z mężem patrzymy na ten test ( fakt ze po godzinie ) ale coś tam widzimy a mąż raczej ma słabszy wzrok

monthly_2019_12/test-ciazowy-blada-kreska_81274.jpg

monthly_2019_12/test-ciazowy-blada-kreska_81275.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marta U mnie tak samo było kreseczka identyczna pojawiła się u mnie w około 5 minucie, okazało się 5 / 6 tyg. Zrób będę hcg chyba że jesteś cierpliwa to poczekaj parę dni i powtórz test
Jeśli chodzi o objawy miałam tak samo dodatkowo przeziębienie :D
Trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na betę mam zamiar wybrać się w poniedziałek jeśli nie będzie dalej @. Szczerze to już zaczęłam wątpić ze mogę być w ciąży bo właśnie wszystko wskazywało na to ze mogę się spodziewać @. Ale ten test mnie całkowicie wybił z tej pewności i przyniósł morze wątpliwości. Oczywiście teraz caly czas przyglądam się temu testowi i myśle czy to może nie jest to jakieś przebarwienie albo zwidy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz jest lekko zaróżowiona kreska grubości włosa, ale wiadomo po takim czasie to nie jest wiarygodny wynik. Nie chce się nakręcać ale nie potrafię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...