Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
zaczarowana142

Test ciążowy - blada kreska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj wieczorem robiłam test ciążowy. Wyszła jedna kreska gruba a druga ledwo widoczna, bardzo jasna. Dzisiaj rano powtórzyłam test. Zrobiłam dwa - jeden płytkowy i drugi strumieniowy. Zarówno w jednym jak i w drugim jedna kreska była mocno gruba, widoczna zaś druga była jaśniejsza, jakby cień jednak wydaje mi się, że bardziej widoczna niż ta z dnia poprzedniego. Chciałam wysłać zdjęcia, ale nie można chyba tutaj. Czy to może być ciąża? Zdjęcia przedstawiają poranne testy.

monthly_2017_12/test-ciazowy-blada-kreska_64099.jpg

monthly_2017_12/test-ciazowy-blada-kreska_64100.jpg

monthly_2017_12/test-ciazowy-blada-kreska_64101.jpg

monthly_2017_12/test-ciazowy-blada-kreska_64102.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xyza

Ciąża ciąża ciąża. Sprawdz za kilka dni testem a kreska bedzie duzo wyrazniejsza albo krew i beta hcg. Gratulacje :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość EjMI

Też tak miałam i faktycznie byłam w ciąży. Zrób badanie krwi pod kątem ciąży. To najlepsze rozwiązanie. Będziesz miała pewność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Silvaraaaaa

Chyba muszę dokopać się do swojego profilu na parentingu;-)

Zaczarowana142, witaj, jestem w tej samej sytuacji! Mam nadzieję, że możemy sobie już pogratulować :D w pierwszej ciąży (tak jak i teraz) mialam bladą kreseczkę. Ale nie jest wazny jej kolor czy nasycenie. Ważne , że jest :D

Mam nadzieję, że będziemy niedługo zakładać wątek
Wrześniowe 2018 :D

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość szyszunia25

na tym drugim bledsza mi się zdaje ale też jest. po cichu już gratuluję. moja taka blada 3 kreska ma już prawie półtora roku a teraz bym się
cieszyła z drugiej takiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam
Oby Wasze marzenie o Ciąży Wam się spęłniło, a kreseczki na teście wyraźnie wskazywały ciążę. Serdecznie Wam tego życzę.

A jeśli macie ochotę robić sobie zdjęcia etapów rośnięcia brzuszka zapraszam na moją stronę https://m.facebook.com/Binipaj-211467522757645/
Właśnie wrzuciłam mini poradnik jak zrobić piękną pamiątkę w czasie ciąży. Ale znajduje się tam też wiele gadżetów dla młodych mam a jeszcze więcej oryginalnych pomysłów dopiero się ukaże ! Jak Wam się spodoba, mam nadzieję, że zostaniecie na dłużej.

http://www.suwaczki.com/tickers/82dohdge3yuh452h.png

https://www.suwaczki.com/tickers/wff2hdge5xtp9iun.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...