Skocz do zawartości
Forum

Święta przygotowania


Rekomendowane odpowiedzi

U nas święta w swoim domku. Plan przygotowany przeze mnie powoli realizowany przez męża. Niestety święta leżące. Duchem będę śmigać na 102. Lista długa czlowiek języki wywala a potem sie stuka w głowę po co to wszystko?? Dzięki Bogu nie spodziewamy się zadnych gosci więc moze odpoczniemy razem w domowym zaciszu. Tego nam potrzeba.
Plan na dzis to ostatnia wizyta w sklepach aby juz jutro nie trzeba bylo nigdzie jeździć co ostatnio jest masakra przez remonty remonty remonty i zwiekszony ruch przed swietami.
Ps nic sie nie stanie jak nie bedzie nowych firan na oknie albo beda krzywo wisialy. Wiem po sobie ze bardzo ciezko ten fakt zaakceptować ale mozna sie trochę takiego podejscia nauczyc. Pomoze w zyciu.
Ps 2 firany to tylko taki przykład.
ZDROWYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA PRZEPEŁNIONYCH RADOSCIA I MILOSCIA SPĘDZONYCH Z BOZA DZIECINA I WASZYMI RODZINAMI WAM ŻYCZĘ.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj miałam wizytę u ginekologa. Położna kazała się nie pokazywać przed ostatnią wizytą w styczniu, mówiąc wprost, że porządki i gonitwa przedświąteczna musi być przełożona na następny rok. Męża mi szkoda, bo po pracy sprząta i porządkuje wszystko sam. W weekendy dorabia... Okna wyczyścił wczoraj, firanki powiesił i zrobił to perfekcyjnie - zakładki równiutkie! Czyści i pucuje wszystko chemią - mi nie wolno... robi zakupy, załatwia sprawy związane z budową domu... Musiałam go pochwalić publicznie, bo spisuje się na medal! Sam od siebie, choć może w obawie przed kolejną utratą naszego dziecka...

Odnośnik do komentarza

Szkoła rodzenia Prenalen
21 grudnia o 14:16
➡ od razu po posiłku nie należy się kłaść - wzmacnia to zgagę, lepiej nosić także mniej uciskające ubrania oraz w czasie wystąpienia zgagi nie schylać się,
➡ na zgagę pomagają prażone migdały, imbir i kleik z siemienia lnianego,
➡ sposoby które nie działają u każdego to: wypicie szklanki mleka oraz żucie listków mięty,
➡ leki bez recepty na zgagę (oczywiście jeśli lekarz nie zabronił ich przyjmowania).

rodzę z Prenalen

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...