Skocz do zawartości
Forum

Jakie płytki wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gickarka

Ciekawie prezentują się te płytki jednak sama nie wiem czy zdecydowałabym się na cos takiego. Wydają mi się zbyt kolorowe. Moze w dużej łązience będzie to wyglądało dobrze, ale nie w małej ( pstrokate kolory optycznie pomniejszają pomieszczenie i wygląda ono jak zagracone....).

Proponowałabym zastanowić się nad mozaiką:
[reklama usunięta]

Płytki takie wyglądają szlachetnie i elegancko.

Odnośnik do komentarza
Gość Laminia

Tak z ciekawości sobie je przejrzałam i jednak jestem na nie..... Nie widziałam, aby ktoś z moich znajomych sobie takie w mieszkaniu wstawił.

Jeśli chodzi o kuchnię to jestem zdania,ze sporo ciekawych płytek ma firma Tubądzin [reklama usunięta].

Odnośnik do komentarza

Wie może ktoś i może mi dokładnie wyjaśnić, jaka jest różnica pomiędzy płytkami ratyfikowanymi a zwykłymi? Ekipa remontowa, która będzie mi doradziła zakup płytek ratyfikowanych. Są one znacznie droższe niż zwykłe, dlatego zastanawiam się, czy warto w takie w ogóle inwestować.

Odnośnik do komentarza
Gość gresha9686

Ja nie będę oryginalna, ale w swojej łazience postawiam na szarość i płytki są właśnie w tym kolorze. Za tydzień przychodzi do mnie ekipa remontowa, która zajmie się flizowaniem. Już nie mogę doczekać się efektu końcowego.

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze jakiś czas temu na podłodze w łazience, kuchni i przedpokoju miałam dość drobne płytki, kładzione kilkanaście lat temu, ale teraz do większości pomieszczeń wybrałam duże płytki Opoczno i w końcu całe mieszkanie wygląda dokladnie tak, jak sobie wymarzyłam. Łatwo nie było, no ale zacisnęłam zęby, skułam te stare i położyłam nowe. W końcu mieszkanie jest też funkcjonalne, bo przy okazji zdecydowałam się na mały remont. I teraz przeważająca jest szarość i beż z mocniejszymi akcentami kolorystycznymi. Bazowo postawiłam jednak na neutralne kolory, które w prosty sposób można zmieniać i uzupełniać. :)

Odnośnik do komentarza

Dziewaczyny interesuje mnie tutaj konkretnie to co macie na podłogach w swoich salonach..... Sama do tej pory miałam w wynajmowanym mieszkaniu panele. Jednak teraz chciałabym wyremontować nowo kupione mieszkanie i zastanawiam się nad czymś bardziej wytrzymałym....

Mianowicie spodobały mi się na podłodze płytki
https://www.banyo.pl/pl/menu/plytki-hiszpanskie-142.html
Na początku chciałam kłaść drewnopodobne ale ostatnio spodobał mi się jasny gres.
Co sądzicie o takiej koncepcji?

Odnośnik do komentarza

Falmara, my mamy w salonie podłogę drewnianą (dąb). Początkowo też myślałam nad płytkami ze względu na łatwiejsze ich utrzymanie w czystości i ich atutem było to, że nie widać zniszczeń itp., ale jednak drewno wygrało :). Mamy dzieci i jakby któreś upadło, to na drewnie tak nie boli jak na płytce ;). No i po drewnie przyjemniej chodzić na bosaka niż po płytkach ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...