Skocz do zawartości
Forum

Wymioty i częste oddawanie kupki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój 6 tygodniowy synek 3dni temu przeszedł z mleka bebilon pepti (miał podejrzenie alergii) na mleko bebilon comfort. Od dwóch dni bardzo często i sporo ulewa, czasami wymiotuję przynajmniej 3 razy dziennie a od dziś robi co karmienie kupę, Wodnista z maleńkim grudki koloru żółtego. Nie wiem co mu dolega ponieważ wcześniej był na bebilon comfort i aż tak drastycznych efektów nie było, dostawał zageszczacz lecz po tym miał zatwardzenie, wydalanie sprawiało ogromny ból i wysiłek a kupka wyglądała jak plastelina wiec zageszczacz poszedł w od stawkę. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Moim skromnym zdaniem powinnaś dalej mu tę mleko podawać. Zmiana mleka mogła coś takiego spowodować. Że swojej strony powiem Ci,że chociaż moja lekarka wiedziała,że młody ma alergię (krew i biegunka) to i tak wysłała mnie na oddział do szpitala,aby tam wyniki mu zrobili i ona według tych wyników miała podkładkę aby wypisywać recepte na mleko z 30 procentowa znizka . Bo Bebilon pepti też chyba jest na receptę?

Odnośnik do komentarza

Pytaj ja o wszystko. - ewentualnie idź do pediatry prywatne gdzies. Inny lekarz go dokładnie obejrzy , być moze zleci Ci zrobienie podstawowych badan. Ja tak zrobiłam ( ale to była inna sytuacja) . Bo moim zdaniem może ona wątpi ,że jest to alergia (bo być może te masci pomogły,a nie mleko) . Jednak tylko po zmianach skórnych tak swterdzila,ale nie kazała wam żadnych wyników robić.

Odnośnik do komentarza

Ja bym poszła prywatnie. Wizyta kosztuje może. 70zl a inaczej potraktuje Cię lekarka. To nie jest normalne aby na mleku modyfikowanym dziecko robiło co karmienie kupę i jeszcze miało wymioty. Ja miałam podobnie ,że lekarka nie chciała mnie słuchać itp poszłam do innej i od razu kazała wyniki zrobić i było wszystko jasne, a tamta nawet na dziecko nie chciała spojrzeć.

Odnośnik do komentarza

Witam! Ja tez mam dziwna sytuacje z corka. Ma 2,5 miesiaca od ponad miesiaca jest na bebilonie pepti. Poniewaz karmilam ja piersia i po dwoch tygodniach dostala strasznych kolek i wysypki na policzkach i brodzie. Wiec metoda prob i bledow przeslismy na bebilon pepti dha wszystko bylo ok kolki ustaly buzia zrobila sie o wiele ladniejsza co prawda kupki nie byly idealne bo zawsze robila zadkie z zoltymi drobinami troche zielone ale dziennie byla jedna kupa lub maxymalnie dwie. Problem zaczal sie od czwartku chcialam zaznaczyc ze w srode byla szczepiona na pneumokoki. Wiec w czwartek po szczepionce zrobila w ciagu calego dnia trzy duze kupy. W piatek rano o 6 zrobila pierwsza i potem w ciagu dnia przez 7 razy z niej tak ulatywalo tylko ze nie duzo i tak bylo przez noc i w sobote tak samo zdazyla juz mi sie odparzyc. Pojechalismy do lekarza i ten kazal nam isc na oddzial do szpitala wiec tak zrobilismy chcialam tu zaznaczyc ze dziecko nie mialo i nie ma goraczki je i pije normalnie. W sobote porobili malej badania z kalu na obecnosc rota virusa ktory wyszedl ujemnie i rezszte badan z krwi i poziom elektrolitow wszystkie badania wyszly dobrze nawet mocz. Wiec wypisalam sie na wlasne żądanie gdyz lekarz mi poradzil ze i tak beda ja tylko obserwować i podawac klacid ja jej w domu podaje dicoflor a balam sie zeby nie zlapala tam czegos gorszego. Kupki sa do dzisiaj tj poniedzialek z nocy byla troszke wieksza a teraz 3 razy takie tylko pultniecie zielone ze sluzem z żółtymi grudkami. Chciałam jeszcze zaznaczyc ze nikt u nas w domu nie mial i nie ma biegunki. Tak sie zastanawiam czy nie powinnlam przejsc na nutramigen. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...