Skocz do zawartości
Forum

Aranżacja wnętrza


Gość Wiola44

Rekomendowane odpowiedzi

Gość florencewelch876

A tak z ciekawości to ile kosztuje takie projektowanie wnętrz? Bo czasem mam wrażenie, że to jest trochę przerost formy nad treścią... zwłaszcza, że to człowiek będzie w danej przestrzeni mieszkał, a taka zaprojektowana przez projektanta wydaje mi się... sztuczna? Może lepiej samodzielnie poszukać mebli, poszukać inspiracji i stworzyć wnętrze samodzielnie? Ja tak zrobiłam, poszperałam w Internecie, poszukałam co mi się podoba, a co nie i zaczęłam wybierać meble.
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza
Gość Patrycja Mapet

Warto pomyśleć o fajnej aranżacji ścian, szczególnie w pokojach dziecięcych robią wrażenie fajne naklejki na ścianę. Sama przykleiłam w obu dziecięcych pokojach i jestem bardzo zadowolona.
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza
Gość MagdaTracz

Planujac aranzacje wnetrza w dzisiejszych czasach trzeba wiedziec czego tak naprawde sie oczekuje. Nie ma sensu pojscie gdzies na zakupy bez posiadania swojego wlasnego zdania na ten temat. Wszyscy doradcy w wiekszych sklepach niestety maja na celu sprzedanie nam najdrozszych produktow z ktorych sklep ma zyski. Dlatego ja jestem zdania, ze trzeba szukac pomyslow na wlasna reke. Wlasciwie nie trzeba nawet wychodzic z domu bo wiele poradnikow czy przykladowych aranzacji mozemy znalezc w internecie. Przed powiedzmy remontem generalnym lazienki dobrze jest zdac sobie sprawe jakie mozliwosci aktualnie mamy co do zwiekszenia jej funkcjonalosci. Tyczy sie to takze lazienek na poddaszu z ktorymi jest troche wiecej zachodu [reklama usunięta]. Pamietajmy o tym, ze ostateczna decyzja nalezy do nas.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe rozwiązanie do niewielkich pomieszczeń. Albo w sytuacji, w której nie przepadacie za dużymi stolikami kawowymi, ale raz na jakiś czas przydaje się Wam większa powierzchnia (na przykład na imprezach).

[reklama usunięta]

Stolik zajmuje niewiele miejsca w wersji złożonej. Można go jednak bez problemu rozstawić 🙂

87021f5a08b064088635280a177c12a3

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze, że każde wnętrze ocieplą świece. Szczególnie takie zamknięte w szklanych słoikach [reklama usunięta], wyglądają bardzo stylowo a pachną obłędnie, polecam. Każde wnętrze zyska dzięki tym świecom. Ja mam i ciągle zamawiam nowe zapachy!

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Przy okazji wyposażenia wnętrz mam pytanie - czy miałyście może do czynienia z tymi schodami https://atriumshop.eu/12-schody-atrium? Jak z ich wytrzymałością? Mamy w pokoju antresolę i tam zorganizowane mini biuro. Chodzi o wymianę schodów po których będzie się tam wchodzić. Mąż się upiera przy tych schodach Atrium ale ja coś nie mam do nich przekonania. Na zdjęciach nie wyglądają mi na zbyt trwałe a zależy mi właśnie najbardziej na tym żeby długo wytrzymały. Stare schody już dogorywają i musimy je wymienić - były montowane dawno temu jeszcze przez poprzedniego właściciela, który zbytnio o nie nie dbał niestety.

Odnośnik do komentarza

Gdzie szukać wyposażenia>

1. Przez internet - będziesz w stanie na spokojnie porównać parametry. Sklep ma sens by zobaczyć na żywo te produkty które przeszły eliminacje na komputerze, bo produkt może spodobać Ci się na żywo a okazać się że nie spełnia twoich podstawowych wymagań.

2. Nie każdy bajer, nie każda właściwość musi być dla Ciebie istotna. Zanim zaczniesz przeglądać sprzęt i łapać się na milion funkcji zastanów się czego potrzebujesz i spisz to na kartce.

3. Szukaj sprzęt po sprzęcie. Jak na dziś stawiasz sobie zadanie "kran" to nie patrz na pralki.

Kolejkowanie zadań i skupianie się na konkretnej rzeczy pozwoli Ci lepiej zrozumieć czego potrzebujesz i co znaczą słowa.

4. Zapoznaj się co znaczą terminy znajdujące się przy sprzęcie. Najlepszy przykład to płytki, dla wielu osób "polerowane" znaczy tyle co "w połysku", gdzie w rzeczywistości "polerowane" odnosi się do technologii produkcji płytki i nie wszystkie w połysku są polerowane. Bardzo dużo osób na grupach o urządzaniu idzie na żywioł i potem miesza technologie (polerowane, lapatto, szkliwione) z wykończeniem (połysk, satyna, mat) nie rozumiejąc znaczenia słów i jak te określenia przekładają się na produkt a w ostateczności na jego użytkowanie.

Dobrą opcją będzie na pewno skorzystanie z pomocy projektanta wnętrz, od siebie polecam kontakt z tym biurem projektowania wnętrz z Krakowa https://marengo-architektura.com/ -  z uwagi na duże doświadczenie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...