Skocz do zawartości
Forum

Aromek


Rekomendowane odpowiedzi

Miałam robiona we wrześniu laparoskopie z badaniem drożności i histocos wszystko drożne i ok. U mnie był problem z progesteronem bo bez leków był na poziomie 0,3 Ale w ostatnim cyklu brałam luteine dopochwowo i duphaston po dwie tabletki i progesteron wzrósł do 18,7 w 31 dc cyklu czyli musiał być wyższy jeszcze w 23 dc ale nie badalam go. Teraz też mam zapisana luteine i duphaston w drugiej fazie cyklu. Wszystkie hormony w normie. Na pęknięcie pęcherzyka dostałam ovitrelle choć ostatnio sam pękł. Wyniki męża też ok a staramy się 2 lata i nic. Plus taki ze zaoszczedzilismy na antykoncepcji haha

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Witam . To.moj pierwszy cykl po aromaku i czwarty dzień z kolei wychodzi test owulacyjny dodatni. Nie wiem czy to dobrze . Podobno przy nim jajeczko rośnie Ale nie pęka i może zrobić się torbiel.  Czy mam się martwić??

Odnośnik do komentarza

Ja mam pco. Jestem obecnie w 5 ciąży. Trzy pierwsze straciłam do 12 tygodnia. Pierwsza po bardzo długich staraniach wyszła naturalnie dwie kolejne stymulowane lekiem atomek 3-7 DC. Kolejna też stymulowana w ten sam sposób ale na zastrzykach z clexane i lekach wspomagajacych szczęśliwie donoszona. Teraz piąta ciąża ten sam schemat pcos- aromek- zastrzyki- acard- dupyaston. Za 6 tygodni rozwiązanie, ciąża rozwija się prawidłowo. 

Ogólnie bez aromka nie miałam chyba owulacji po zastosowaniu leku wystarczyl jeden cykl, max dwa i ciąża jak na zawołanie. U mnie działał cuda.

Odnośnik do komentarza
Gość Madzia. ".

Hej. Ja już od roku staram się z mężem o dziecko. Stwierdzone pcos i haszimoto. Jestem załamana 6 miesięcy stymulacji lametta zastrzykami i tylko 4 razy udało się uzyskać owulacje i zrobić zastrzyk ovitrelle. Oczywiście bez pozytywnego skutku. Mąż robił badania może być ojcem. Teraz przede mną pierwsza stymulacja aromek plus drożność. 

Odnośnik do komentarza

Witam. Staramy się z mężem o ciaze juz od dawna. Po ostatniej wizycie lekarz przepisał mi Aromek kazał brać przed 5dni od 2dnia okresu po 1 tabletce. Niestety nadal bez ciąży. Podobno mogę zwiększyć dawkę do 2 tabletek, ale lekarz mówi że to na moją odpowiedzialność bo często wychodzą bliźniaki. I nie wiem czy dalej brać po 1 tabletce czy spobiwac te 2. Bardzo bym chciała zajść w ciążę.

Odnośnik do komentarza
Gość Mylenne

Cześć,

Też mam zalecony Aromek, dzisiaj wypada mi 2 dc więc zaczynam przygodę. Lekarz również przepisał mi 1 tabletkę dziennie, słyszałam, że zalecana dawka to 2,5-5 mg więc 2 tabl pewnie zmieniają jak mniejsza dawka nie działa.

Jesteś po 1 cyklu z Aromkiem? Czytałam wczoraj dużo na forach i często dziewczyny pisały, że efekt jest 2-3 cykl więc może spróbuj jeszcze z 1 tabletką - do 3x sztuka - a jeśli to nie poskutkuje zwiększ.

Czytałam też, że dziewczyny biorą w cyklu z aromkiem zastrzyki lub tabletki na pęknięcie pęcherzyka. Może u Ciebie dzięki Aromkowi pęcherzyki rosną ale nie pękają? Planuje zrobić sobie kontrolne usg tzw monitoring cyklu - miałaś robiony?

Odnośnik do komentarza

No jak byłam u lekarza to mówił że owulacja ładnie występuje. Jestem osobą też z 1 jajnikiem. Tak teraz będzie zaczynał mi się 2 cykl. Akurat jutro dostaje okres, więc zacznę brać aromak drugiego dnia. Też bierzesz od 2 dnia okresu przez 5dni?

Odnośnik do komentarza
Gość Mylenne

Tak, dzisiaj wzięłam pierwszą tabletkę, też zalecił mi lekarz 2-5 dzień. Więc zaczynamy podobnie cykl 🙂

W piątek będę miała pierwsze kontrolne usg czy pęcherzyk/ki rosną i kolejne 2 usg bliżej owulacji. Mam nadzieję, że po Aromku będę ją miała bo bez niej to kicha....

Jak się czułaś po 1 cyklu z Aromkiem? Miałaś jakieś dodatkowe objawy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...