Skocz do zawartości
Forum

Aromek


Rekomendowane odpowiedzi

Mam PCOS i jestem na aromku 3 cykl i narazie brak ciąży, 2 cykle nie dał efektu w jednym niby na monitoringu się okazało że już po owu, aktualnie przeszłam na 7,5mg dziennie więc zobaczymy jak to będzie za 2 tyg ... a efektów ubocznych u mnie brak

Odnośnik do komentarza
W dniu 29/5/2022 o 10:28 PM, Gość Aromek napisał:

Witam. Staramy się z mężem o ciaze juz od dawna. Po ostatniej wizycie lekarz przepisał mi Aromek kazał brać przed 5dni od 2dnia okresu po 1 tabletce. Niestety nadal bez ciąży. Podobno mogę zwiększyć dawkę do 2 tabletek, ale lekarz mówi że to na moją odpowiedzialność bo często wychodzą bliźniaki. I nie wiem czy dalej brać po 1 tabletce czy spobiwac te 2. Bardzo bym chciała zajść w ciążę.

Ja mam aktualnie zalecenie 3 tabletek dziennie ..  nic mi lekarka nie mówiła na temat większej szansy na ciążę mnogą.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie starające się z Aromkiem. Wcześniejsze starania bez pomocy medycznej - 1 poronienie 8 tc. Obecnie drugi cykl starania się z letrozolem 3-7 dc, Poprzedni cykl monitorowany, pęcherzyk pękł, była nadzieja, staraliśmy się mocno, lekarz stwierdził że na dwoje babka wróżyła, albo ciąża albo nie, owu była. Później 20 dc trafiłam do szpitala, TK z kontrastem, zabieg endoskopii, trochę się martwiłam, że jeśli jestem w ciąży to fasolce stanie się krzywda. Jednak 12/08 pojawił się okres i dziś ostatni dzień brania tabletki Aromek, oby się udało tym razem. Te myśli spędzają mi sen z powiek, czasami wątpię, że się uda ;(

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny

Ja jestem przed swoim pierwszym IOI

 lekarz przepisal mi Aromka czy Wy miałyście jakieś skutki niepożądane? Biorę już drugi dzień po 2tabl dziennie i dziś silny ból głowy drętwienie ręki i nogi i kłujący ból w plecach 😏 jutro będę się z lekarzem kontaktować dam znać co powiedział. 

Aczkolwiek trochę martwiące 😏

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...