Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Kasia020

Skuteczna reklama firmy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martysia

Myślę o własnym interesie a dokładnie to właśnie o sklepie internetowym, to co tutaj podrzucone to bardzo ciekawe oferty ale jestem z Podkarpacia i w sumie najlepiej jakbym na miejscu jakąś firmę znalazła, będę wdzięczna za polecenie kogoś w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iiik

Oferta dostępna w sklepie www.zukero.pl jest bardzo dobra jeśli chodzi o słodycze, myślę że warto będzie na te propozycje zwrócić uwagę. Jak będziecie szukali takich reklamowych propozycji to na pewno warto zwrócić uwagę na ten sklep i propozycje tam oferowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karol

Ciekawym sposobem na reklamę firmy jest inwestycja w różnego rodzaju gadżety reklamowe. Do firmy zamawiam długopisy, breloki i smycze z logo ze strony taniegadżety.pl . Znalazłem ich całkiem przypadkiem, ale jestem zadowolony z ich usług i nie zamierzam z nich rezygnować. Nie wciskają klientom bubli ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Artykuły sponsorowane są fajnym sposobem na wypozycjonowanie strony swojej firmy. Jeżeli chodzi o miejsce na takie artykuły to trzeba poszukać stron, które oferują miejsce u siebie na takie działania. Ja znalazłam np. http://www.stanwyjatkowy.com/. To portal poruszający tematykę prawa i tam jest możliwość pozyskiwania linków w ramach art. sponsorowanych. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam

Rzeczywiście artykuły na innych stronach i blogach są bardzo skuteczne. Google je wysoko ceni. Taki artykuł można dodać na wielotematycznym blogu Dodaj tekst seo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość werka991

Myślę, że marketing internetowy będzie najlepszym rozwiązaniem. W dzisiejszych czasach każdy ma dostęp do internetu, dlatego warto postawić na pozycjonowanie lub reklamę w Social Mediach. Oczywiście nie zajmuj się tym sam! Marketing internetowy najlepiej zlecić profesjonalistom takim jak ta agencja  https://kreacjasukcesu.pl  Posiada duże doświadczenie i ma bardzo rozbudowaną ofertę. Na pewno pomoże ci wypromować biznes.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Warwins

Słuchajcie, a co sądzicie o reklamie na billboardach lub autobusach? Z tego co widzę to agencja znajdzreklame.pl właśnie takie kampanie realizuje i zastanawiam się czy warto będzie tego spróbować? Jakie macie zdanie na ten temat i co możecie mi doradzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonim

Nie mam bilbordów na autostradzie, idę raczej w kierunku kontaktu z klientem face to face i wystawiam się na targach remadays w Nadarzynie, w następnym roku jak nic się nie zmieni to się tam wybiorę w lutym. Po targach mam dużo telefonów, maili i zwykle połowa czasem więcej zostaje moim klientami. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ceyleny

Skuteczna reklama to uśmiech i dobre słowo klienta, który otrzymuje zamówienie w ładnym pudełku, dopasowanym do produktu. Na przykład z jakimś hasłem, z życzeniami, nie tylko logiem firmy, ale i jakimś ładnym akcentem graficznym. Dlatego ja korzystam z pudełek zamawianych w firmie SmartPack, ostatnio furorę robią niedawno wprowadzone przez nich czarne pudełka, które są barwione w masie i na których można wykonać nadruk. Oferują takie pudełka jako jedyna firma na polskim rynku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miki

Poszedłem raczej w minimalizm promocyjny, w druk na materiałach płaskich, w tabliczki. Klient od razu widzi, jakie działy ma do dyspozycji w moim sklepie. Tabliczka z grafiką podaną marką, ceną czasami, albo dodatkowymi warunkami promocyjnymi i to się sprawdza. Jeżeli chcesz się kreować na markę premium to trzeba też w premium marketing inwestować, chociażby przez takie pomysły https://www.pro-komp.com.pl/oferta/reklama-zewnetrzna-wewnetrzna/identyfikacja-wizualna/. Oni projektują, produkują i montują bezpośrednio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna81

Metod reklamy jest na rynku bardzo wiele, najważniejsze jest znaleźć te najskuteczniejsze. Oczywiście wszystko będzie zależało od tego ile jesteśmy w stanie zainwestować, chociaż bardziej kierowałabym się zdrowym rozsądkiem. Właściwie to możemy wymienić dwa główne rodzaje reklamy: internetowa i stacjonarna. O pierwszej z pewnością już wiele dowiedzieliście się nawet z tego tematu. Moim zdaniem można ją podsumować dość krótko - dobrze zoptymalizowana strona internetowa naszego biznesu. Wiele do zyskania mamy także dzięki reklamie stacjonarnej, a właściwie bardziej mobilnej wersji. Jakiś czas temu czytałam o dość specyficznym pomyśle, wykorzystuje on miesce na reklamę dostępne na ramkach tablic rejestracyjnych. Mieszkam w dość małym mieście i powiem szczerze dość dużo samochodów jest w nie wyposażona. Można je zamówić u firm zajmujących się profesjonalnym nadrukiem uv - ramki.com.pl W zasadzie to koszta są niewielkie w porównaniu do skuteczności działania. Każdy z nas spędza conajmniej kilkanaście minut w korkach, a to idealna okazja by tego typu reklamę dostrzec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michalski

Dzisiaj najlepiej reklamować się w Internecie, jeśli macie swoją stronę www, to polecam szczerze agencję interaktywną http://www.argonium.pl/ - skutecznie pozycjonują, stosują marketing szeptany oraz tworzą od podstaw strony i sklepy internetowe. Otwarci na współpracę z klientem, wszystko profesjonalnie ogarnięte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Facebook i adsy są skuteczne, bo ja prawie wszystkie promocje z których korzystałam, to właśnie proponowane adsy z FB. 😄

Edytowane przez Marta K.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna

Jak ktoś lubi pośpiewać z dziećmi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lucyna

Można liczyć na propozycje www.pro-komp.com.pl – mają ogromne doświadczenie we współpracy z dużymi firmami jeśli chodzi o wizualną reklamę, witryny sklepowe. Jak nie masz pomysłu to wydaje mi się, że na nich można faktycznie liczyć. Dużo ciekawych propozycji i zawsze indywidualnie dopasowana oferta. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil85

W dzisiejszych czasach najszybszą i najskuteczniejszą reklamą w internecie jest google ads 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jolka34

W moim biznesie (architekt) działam głownie z polecenia i samo się kręci. Jakiś czas temu jednak zaprojektowałam nowe logo i zamówiłam akcesoria dla klientów. Najbardziej zadowolona jestem z toreb od Alle Torba  wziełam kilka do domu, sprawdzają się mega.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mjmj

W dobrej cenie takie przestrzenne napisy zamówisz przez litery3d.com. Firma ma spore doświadczenie i można liczyć też na to, że przy dobrej cenie zachowana będzie także jakość takich napisów więc w mojej ocenie to wybór odpowiedni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marika

Ja swoją firmę reklamuję w google. I muszę powiedzieć, że fajnie to działa. W pierwszym miesiącu już była różnica, a w kolejnych zainteresowanie moją ofertą się zwiększało. Już ponad rok korzystam z te formy reklamy i jestem zadowolony. Pan z tej firmy http://ninjaads.pl prowadzi dla mnie kampanię, także polecam, bardzo dobry kontakt i widzę, że ma sporą wiedzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reklama na pewno przyniesie efekt. Ale pamiętaj, ze aby klientki wróciły do salonu liczy się jakość usługi i fajne przytulne wnętrze to podstawa..muszą zapamiętać całość. Fajne dodatki, dekoracje nietypowe np. parwan dekoracyjny (https://www.prestigeostaszewska.pl/59-parawan-dekoracyjny)  czy niespotykane obrazy na ścianie wpadają w oko i są praktyczne. Parawan zasłoni co chcesz np. kącik czy umywalkę w przestrzeni a obraz np. dziurę czy odprysk na ścianie. :). Liczy się pomysł i dobra aranżacja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agata

Nocnik turystyczny dla dziecka Tron (http://tron.eu.com/)  - gdy toaleta jest niedostępna rozwiązuje problem załatwiania potrzeb fizjologicznych przez dzieci w miejscach publicznych lub w podróży. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość korun

Chyba najlepiej zacząć od promocji w sieci.  Przy niedużych  nakładach można zbudować początkową bazę odbiorców naszych produktów.  Podwykonawców od takich usług można szukać np. korzystając z lokalnych wyszukiwarek https://g.page/internetowe-strony-www

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

skuteczna reklama firmy, która zawsze się obroni to po prostu sprzedaż dobrej jakości produktów. Wystarczy raz zapunktować u klienta, a będzie do nas wracał i polecał innym. Ja sama polecam sprawdzone punkty i sklepy w necie. Duzo korzystam z zakupów online, porad itp. Zawsze polecam zakupy odzieżowe w Viola Butik i wnętrzarskie prestiżowe szaleństwo w https://www.prestigeostaszewska.pl . nigdy sie nie zawiodłam na nich, zawsze udane zakupy! ,. Często tez korzystam z Vinted..:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...