Skocz do zawartości
Forum

SIERPNIOWE MALEŃSTWA 2018 :)


ewelina1989

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mogę się przyłączyć? To super forum, miałam taką grupę faaolki sierpniowe 2015 i jestesmy razem do dzis:) moja historia troche zagmatwana. OM ok. 21.11 beta z 19.12- 1080, 22.12- 4023. Wczoraj byla pierwsza wizyta u gin. Myślałam ze to ok 6tydz a wyszło 4.4 dni czyli 5. Pęcherzyk jest, ale brak zarodka. Pierwszy raz tak mam, ale to b.wczesnie i bardzo liczę ze za jakieś 10 dni będzie już wszystko. W naastepnym tyg pewnie zrobie chociaż betę. Tak się stresuje. Mam juz 2 synów- 11.08.2015 i z 24.02.2010. Tradycyjnie strasznie mnie mdli i mam zawroty głowy. Chętnie poczytam o Waszych historiach:)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie nowe mamy i gratuluje fasolek :)
Ja mam mdlosci przede wszystkim wieczorem nawet lyk wody przeszkadza :/ juz nie wiem co z tym robic jestem tym bardzo zmeczona.
Ja jestem z Tarnowa.
Jutro idziemy z mezem na zabawe sylwestrowa chociaz bardzo mi sie nie chce, bede jako kierowca, zobaczymy moze jakos wytrzymam do tej 2,3 :)

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ztsh7asn.png

Odnośnik do komentarza

Ja sylwester w domu ale mam koleżanke też samotną mamę i chyba uczcimy to przez skype ;)

Mam wsparcie w rodzicach biorąsami małego czasami nawet na kilka godzin jak gdzieś jadą na wycieczkę itp.
w domu jak są też wołają że mam go dać :) mają nawet u góy trochę ciuszków,mleko i częśc zabawek więc śmiało powiem że mały panoszy się po całym domu ! :D

Mam wsparcie 3 przyjaciółek wiedzą o ciąży ale w domu narazie nie mówiłam. Nie jestem gotowa aby im powiedzieć w poniedziałek jadę zarejestrować się do ginekologa który już będzie ciąże prowadził bo byłam tylko prywatnie wszystko potwierdzić. U mnie na mdłości spisuje się super kanapka z masłem i szynką . Sama nie wiem dlaczego hehe

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxugpj4ipfv0gl.png

Odnośnik do komentarza

o, mnie czasem po prostu wchodzi sam tylko chleb z masłem :)
Albo takie kaszki mleczno-ryżowe bobovita .
Dziewczyny, przyznam się Wam do czegoś. Ciąża była planowana, chciana i wystarana dość długo. Ale teraz czuję, że mnie to przerasta. Nie jest fajnie być w ciąży, instynkt się jakos we mnie nie rozbudzil, wkurza mnie jak ktoś mnie nazywa mamą. Nie wyobrażam sobie potem przesiedziec z dzieckiem w pieluchach rok na macierzyńskim. Nie jestem chyba na to gotowa i czuję, że to robi ze mnie okropnego człowieka ;(
Teraz tak sobie tylko myślę, ze to moje 1sze i ostatnie dziecko. :(

Odnośnik do komentarza
Gość Madzia000

A jak u was z spaniem? Ja cały czas zmęczona jestem wiec spie bez problemu zabralismy malej smoczek i trochę płacze w nocy to się budze. Ale muszę mieć wysoko pod głową wzielam taka gruba dużą poduszkę. W pierwszej ciąży to bralam sobie nawet takie dekoracyjne poduszki prawie na siedziaco spalam

Odnośnik do komentarza
Gość Madzia000

Kikulec ja bym zjadła kebaba albo pizzę. Ostatnio dużo pomidorów jem nie smakuje mi kawa, wypilam ostatnio na gościnie bo nie chciałam żeby wiedzieli a to było by podejrzane dlaczego tak od razu kawy nie mogę to myslalam ze będę wymiotowac.
Szczęśliwego nowego roku

Odnośnik do komentarza

Cześć
Poranek z kawą, czyli to co lubię najbardziej. Zaraz muszę się wybrać na zakupy, czego dosłownie nienawidzę. Najbliżej mam Biedronkę, ale tak jak wchodzę to mam wrażenie, że właśnie ogłoszono apokalipsę i trzeba wykupić WSZYSTKO----JUŻ. Czy u Was też tak jest w tym sklepie? Mega kolejki do kas i każdy w wózkiem wypełnionym po brzegi?? Nie robi się już małych czy średnich zakupów???

Kikulec- ale bym się ucieszyła, jakbyśmy razem rodziły. Powiem Ci, że mam traumę po ostatnim porodzie trafiła mi się baba, która cały czas gadała, ale CAŁY CZAS. Dodatkowo bredziła tak, że miałam myśli, że ją walnę. A apogeum był tekst: "ale musiałaś mieć zgagę w ciąży...tak się męczyć" Ja: ??????? Ona:"No...twoje dziecko ma takie długie włosy"!!!!
Tak, że przyjeżdżaj kochana w góry polskie i rodzimy razem!
A objawy mam takie jak Ty!!! eh...

~ANIA27-witaj!!! Mnie też herbata z imbirem pomaga. Mam nadzieję, że będzie działać jak wrócę do pracy.

Maga1-instynkt się pojawi NA PEWNO. Musisz sobie dać czas. A pierwszy trymestr jest najgorszy. Bo dziecko to tak trochę abstrakcja, nie czujesz go, nie można dotknąć... i źle się czujesz!!! Hormony też robią swoje. Na pocieszenie powiem Ci, że drugi trymestr jest super i narzekać będziemy pod koniec ciąży. Ktoś kto wymyślił określenie, że to "stan błogosławiony" na pewno był facetem!

Lecę stawić czoło biedrze, trzymajcie kciuki.

https://www.suwaczki.com/tickers/34bwyx8dmttlf2w4.png

https://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1byylgvv9.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam blisko lidla i jak mam kupić np. tylko chleb, to wolę iść 10min dalej do piekarni, bo i tak szybciej mi to wyjdzie...
lodówka zionie pustkami, też powinnam się wyczłapać po coś kolwiek (mąż leży z wirusem i nie ma co na niego liczyć), ale jakoś jeszcze nie jestem gotowa psychicznie, by stawiać czoło dzikim kolejkom :D

Odnośnik do komentarza

Kupiłam ostatnio małęmu serki waniliowe. Wieczorem wszytskie mu zjadłam :D nie wiem co mnie na nie wzięło normalnie nie lubie serków czy jogurtów.

Mam straszną ochoę na sajgonki z ryżem lub na poketa z kfc.Dziś sylwester a my w domu :) muszę troche posprzątać bo Pani z opieki mówiła że przyjdzie od razu po nowym roku.Lepiej mieć ogarnięte bo na ostatnią chwilę nie dałabym rady sprzątać...

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxugpj4ipfv0gl.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...