Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej kobietki. Piszę Bo myśl nie daje mi spokoju że w końcu mogło się udać. Od 2 lat starałam się o dziecko z narzeczonym chcieliśmy zobaczyć czy by jednak się udało aż w końcu po kilku miesiącach doszliśmy do wniosku że jest coś nie tak i wstrzymalismy się z myślą o ślubie. Poszłam do lekarza zasugerował że to może być wina chłopaka. Wykryto u mnie jajnika z PCO i macice dwurozną. Po 9 latach stwierdziliśmy że nas związek nie ma przyszłości i każdy z nas poszedł w inną stronę. Od jakiegoś czasu spotykam się z chłopakiem. Doszło do zbliżenia 8 dnia cyklu. W 13 dni miałam ból jajnika jak by jajeczkownie. tak mi się przynajmniej wydaje. Dzisiaj jest 28 dzień i @nie ma. Dodam że miałam nie równe @. Ale patrząc w kalendarzyku wychodzi ze przez ostatnie 3 msc były 29, 28 i 28. Od tyg mam okropną zgage i wzdęcia wieczorem. Czy mogę być w ciąży?? Jak myślicie za wcześnie na testowanie.?

Odnośnik do komentarza

Jak juz masz teraz termin @ to smialo mozna testowac, z porannego moczu bo wtedy stężenie hcg jest wykrywalne dla tak wczesnej ciąży.
Plemniki moga przezyc w ciele kobiety do kilku dni, zreszta kazdy stosunek bez zabezpieczenia moze zakonczyc sie ciążą.
Jutro smialo mozesz testowac dla swojego spokoju.

Odnośnik do komentarza

Robiłam wczoraj test wyszedł negatywny a @ jak nie było tak nie ma. Nawet żadnych objawów że się zbliża. Zawsze bolą mnie piersi kilka dni przed a tu nic. Jedynie to śluz bardzo jest Go dużo. Czasem lepki czasem jak woda i zostawia białe plamy jak mleko. Nic z tego nie rozumiem. Poczekam jeszcze kilka dni i może akurat się pojawi.
Co sądzicie czemu tak jest?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Nie wiem już co o tym myśleć. Tydz po spodziewanej @ poszłam na betę wyszła negatywna. To był 36 dc. Dziś jest 40dc a u mnie dalej nic czy myślicie że może być jednak ciąża. W tym miesiącu przeszłam dużo ale ciśnienie już ze mnie zeszło. Nie wiem co myśleć?? Pójść do gin?? Martwi mnie to bo mimo problemów @ zawsze była.

Odnośnik do komentarza

Beta juz by wyszla na sto procent, rakze radze sie udac do gina. Stres niestety moze rozregulowac cykle, do tego moze jakies hormony szaleja. Lekarz pewnie zbada krew, zrobi usg i jak okres sie nie pojawi to da cos na wywolanie. Przy pcos siostra mojego meza ma okres 3 razy w roku :/
Takze idz i sie zbadaj. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, nasz organizm płata nam czasem figle, owulacja również mogła się przesunąć ale teraz to możesz tylko przypuszczać.
Idź jak najszybciej na wizytę, wtedy będziesz miała jasna sytuację a teraz jeszcze niepotrzebnie się stresujesz.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za rady. Caly czas mam nadzieję że dostanę okresu, ale na wszelki wypadek nie spożywam alkoholu. Dzisiaj jest 43 dzień cyklu chciałam kilka dni wcześniej dostać się do pani doktor wizyty na styczeń dopiero. Zostaje mi tylko pójść prywatnie ale myślę że wstrzymam do ns poniedziałku. Robiłam przecież betę i wyszła negatywna a to bylo 7 dni temu wykazało by raczej ciążę. Od weekendu odczuwam bóle lędźwiowo krzyżowe, może jednak @się pojawi

Odnośnik do komentarza

Zrobilam dzisiaj wieczorem bo rano nie miałam testu. Negatywny. bolałą mnie strasznie plecy cycki większe ale nie bolą jedynie co to sutki szczypią. Dzisiaj musiałam ostro pracować i jak przyszłam do domu robiłam siku nic nie miałam. A teraz zachodze do łazienki a tam kakaowe plamki nie wiem co sądzić. Nicy nie jestem na buzowana jak na okres. Zrobię jutro test jak nie zacznie się krwawienie. Może jutro coś się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...