Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Onana

Prezent pod choinkę - dron?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jako, że zbliżają się święta to trzeba powoli myśleć nad prezentami. Ja niedawno zaczęłam rozmyślać nad tym i wpadłam na pomysł, żeby kupić mojemu synowi drona. Co o tym sądzicie? Myślicie, że to dobre rozwiązanie? Przejrzałam ranking dronów http://najlepszydron.pl/dron-prezent-na-komunie/ i to nie jest aż takie drogie jak myślałam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym drona nie kupiła. Ale to może zależy gdzie się mieszka ;). Drażnią mnie niektórzy dronowcy, którzy nie szanując prywatności kierują drony w stronę okien mieszkań w bloku.
A, ważne - do niektórych dronów trzeba mieć uprawnienia!

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli wiesz,że będzie szczęśliwy dostając taki prezent to faktycznie czemu nie :) Warto wtedy kupić taki który będzie dobry ale z niższej półki i jeśli by się okazało że to trafiony prezent, to zawsze w następnym roku na gwiazdkę (albo na urodziny) możesz kupić nowy lepszy i tym sposobem kolny prezent masz z głowy :D
Teraz to może być trochę za późno ale ja bym się pokusiła o kupno takiego drona z Chin, dzięki czemu byłby tańszy. Są co prawda też szybkie transporty z tego kraju, ale już kosztują trochę więcej - więcej o tym tu: https://www.brokerkurier.pl/transport-z-chin-do-polski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dron to obecnie bardzo popularny sprzęt. Natomiast trzeba go jeszcze umieć używać. Dlatego myślę, że o ile tego typu firmy od filmowania wesel czy innych uroczystości używają go zarobkowo, o tyle kupowanie go pod choinkę, dla zabawy mija się z celem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gwiazdka951
Dron to obecnie bardzo popularny sprzęt. Natomiast trzeba go jeszcze umieć używać. Dlatego myślę, że o ile tego typu firmy od filmowania wesel czy innych uroczystości używają go zarobkowo, o tyle kupowanie go pod choinkę, dla zabawy mija się z celem.

A ja myślę, że właśnie wcale nie jest to taki głupi pomysł :) Może z małego wyrośnie jaki profesjonalny kamerzysta :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli ktoś ma środki, to czemu nie dron? Przecież w tym nie ma absolutnie nic złego. Jeśli korzystanie odbędzie się pod nadzorem, to dziecko tylko na tym skorzysta, bo zdobędzie nowe doświadczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...