Skocz do zawartości
Forum

Brak erekcji u męża


Gość ulka3098

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny czy facet w wieku 30 lat może mieć problemy z erekcja? We mnie jest problem czy w nim? Nie chcę aby brał viagrę, a ten coraz bardziej o tym wspomina :( Jesteśmy ze soba już długo bo ponad 10 lat. Pierwsi partnerzy ze sobą ( wcześniej miałam innego chłopaka ale z nim nie wspólżyłam, mój mąz rówież tak miał).

Odnośnik do komentarza

Jest to możliwe I wiek często nie ma tutaj nic do rzeczy bo powodów może być wiele:nieodpowiednia dieta mała aktywność fizyczna jakieś problemy z hormonami ( badał sobie testosteron tak na marginesie?)albo stres. Musisz być cierpliwa, to nie wróci tak od razu, też musisz mu pomóc. Zmieniajcie pozycje, albo niech spróbuje jakichś ziołowych tabletek ( polecam tutaj penis complete). Na pewno na początku nie polca się viagry.

Odnośnik do komentarza

On uprawia sport, nie pali, zdrowo się odżywia , stresu nie ma tak dużo tka wiec to chyba nie to :( Co do tych tabletek to mówiłam mu, ze niech sobie spróbuje takie ziołowe , ale nie można mu tego przetłumaczyć.Boję się,że zamówi coś sobie z neta co jeszcze mu zaszkodzi bo z tego co go znam to do lekarza nie pójdzie.

Odnośnik do komentarza

Już pisałam jakie :) Penis Complete. Mój tż był kilka lat młodszy a już zdarzało mu sie nie stawać na wysokości zadania. Postanowilłam podejść do tego spokojie i nie panikować, trochę sięe poszperałam na forach męskich bo nie chciałam dla niego kupować tabletek w ciemno i tam polecili mi właśnie te tabletki. Okazało się,że były bardzo skuteczne i pomogły mu. Od kiedy zaczął brać penis complete to takie potknięcia były coraz rzadsze, teraz już praktycznie ich nie ma. Tak wiec jestem usatysfakcjonowana naszym życiem intymnym. A zamawiałam przez internet.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...