Skocz do zawartości
Forum

Zielone kupki u niemowlaka


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o poradę. Moja córka od urodzenia miała mleko hipp combiotik po 2 tyg nie mogła zrobić kupki, bardzo ja bolalo. Kupki byly rzadko ale normalne zdecydowaliśmy się na zmianę mleka na bebilon comfort. Po stosowaniu mleka około 2 miesięcy kupki są zielone i rzadko co drugi dzień, brzuszek ja boli. Od pewnego czasu ma kolki po przylozeniu ciepłego okładu przechodzą. Podaje delicol i espumisan. Czy zmienić mleko? Jeśli tak to na Jakie? Czy możliwe że córka ma skaze bialkowa lub alergię pokarmowa? Dodam że nie ma wysypki. Jedynie męczy ją kolka, zielona kupka ale raczej rzadka. Boli ją brzuszek jest często głodna co dwie godziny w dzień a w nocy około co 3 -4 godziny. Czy mozliwe że się nie najada mlekiem bebilon comfort ( corka ma 2.5 miesiąca). Czasami zjada 120 ml a czasami tylko 60 ml, czesto zasypia przy jedzeniu je okolo 15 min.Bardzo proszę o poradę. Jak postępować dalej? Na jakie mleko przejść?

Odnośnik do komentarza

Córka waży prawie 6 kg, przy kropelkach delicol kolka jest ale tylko przewaznie o stałej porze około 18 i trwa ż 15-20 min po przylozeniu ciepłego okładu przechodzi. Po odstawieniu kropelek delicol bylo gorzej.Nie wiemy czy to nie od mleka? Może odstawic? Zmienić na jakie? Czy zielona kupka może być od mleka ? Czy to jakiś objaw nietolerancji?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...