Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
goherek

Lipcowe maluszki 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Lemoniada dzięki ! A Ty nie idziesz też na betę ? ;-)

Marzenia są po to by je spełniać :-)
M ❤ 08.2018
J ❤ 03.2020

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Shira

Czy 6 tydzień to zbyt wcześnie żeby usłyszeć serduszko Jak myślicie? P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Shira

Czy 6 tydzień to zbyt wcześnie żeby usłyszeć serduszko Jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Shira myślę że w 6 tygodniu juz można usłyszeć serduszko.
Pena89 chyba dam sobie spokój z beta. Coś mi się wydaje że sie nie udało. Zaczekam na spokojnie jeszcze 3 dni i wtedy zrobię kolejny test, chyba że plamienie zmieni się w wredna @ to wtedy wiadomo. Nie będzie sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lemoniada to oby @ nie przyszła :-) Ja nie wiem co myśleć bo nie mam żadnych objawów brzuch czasem pobolewa jak na @ Ale to może przez ta luteine bo pierwszy cykl ja biorę ze względu na niski progesteron.

M ❤ 08.2018
J ❤ 03.2020

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Shira mi się wydaje ze może być zbyt wcześnie. Ja mam wizytę teraz we wtorek 5tc+6 a przełożę na 15.11.to bedize pierwszy dzień ósmego tyg. Poszła bym z ciekawości jednak u mnie to wyprawa i angażowanie faceta- przekładanie godzin pracy itp wiec odpuszczam bo i tak może jesCze serduszka nie widać

http://www.suwaczek.pl/cache/0636c7f1be.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie napisałam że to moja druga ciąża mam synka z września 2014 ma 3 lata. Ostatnia miesiączka 28.09 termin wychodzi na 6.07 i nie wiem czy już do lekarza czy za szybko?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A bo beta to pewna jest a testy mogą jeszcze nie wyjść ;-)

M ❤ 08.2018
J ❤ 03.2020

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też się krew pojawiła. Nie na bieliźnie tylko podczas aplikacji luteiny na tym aplikatorze :-( Jutro termin @ więc chyba nic z tego cyklu :-(

M ❤ 08.2018
J ❤ 03.2020

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pena89 wtedy to zrozumiałe. Kobiety chcą wiedziec jak najszybciej jednak niekiedy robią betę mimo poZytywnego testu
Oj, przykro mi ze tym razem się nie udało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć dziewczyny, ale się rozpisałyście ;)

U mnie pojawiły się mdłości... :/ i plamienie :/ Biorę duphastron 3 x dziennie a mimo to małe plamienie pojawia się szczególnie w trakcie korzystania z toalety, taki różowo brązowy śluz w niewielkiej ilości. Wizytę mam dopiero 14.11.
biorę ten duphaston, oszczędzam się. Co mogę jeszcze zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ulisek a nie możesz iść wcześniej na wizytę? Jak nie to Ewent IP jak będzie cię martwiło. Do tego czasu nic więcej jak odpoczynek nie poradzę.
Który to wiek ciąży? U mnie naszczescie nadal brak objawow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość IJM

U mnie też nie dobrze... Wczoraj wylądowałam na pogotowiu tez plamienie, mam niskie hcg i na usg ciąża wychodzi dwa tyg młodsza niż powinna dzisiaj idę do swojego lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja czekam na wynik bety ma być koło 19 :-) Dziś już nie było krwi więc zrobiłam betę :-)

M ❤ 08.2018
J ❤ 03.2020

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też bo już mnie denerwuje ta luteina dopochwowo ;-)

M ❤ 08.2018
J ❤ 03.2020

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~IJM
U mnie też nie dobrze... Wczoraj wylądowałam na pogotowiu tez plamienie, mam niskie hcg i na usg ciąża wychodzi dwa tyg młodsza niż powinna dzisiaj idę do swojego lekarza.

Kochana głowa do góry u mnie było podobnie poszłam na wizytę lekarz do mnie podczas usg że nie wygląda to opytmistycznie i tak
albo poronienie albo ciąża pozamaciczna albo wiek ciązy nie odpowiada wiekowi z miesiączki która miałam 18 wrzesnia!!!!! (304 wyniosła pierwsza beta przed wizyta) zalecił badanie hcg w odstepie co 48 godzin i tak i tak jesli by spadalo to znaczy ze poroniennie jesli tylko troche pojdzie do góry to ciąża pozamaciczna i czeka mnie zabieg a jesli bedzie dużo wyższa jest wszystko ok
i toto wyniki pierwsza wyniosła 304 to ylo w srode przed wizyta w sobote mialam wizyte i kazal zrobic ta bete wynik 1607 a w poniedziałek 3737 :) wiec głowa do góry ja jadąc na ta drugą ete zaraz po wizycie płakałam jak bóbr a tu proszę byłam na usg w czwartek i piękna 5 tygodniowa ciąża ( a z miesiączki wychodzi prawie 8 tydzień!!!!!!! jeszcze podejrzenie podwójnego szczęścia czekamy na serduszka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

paulina ale super :-) Tez bym chciala podwojne szczescie :-)

M ❤ 08.2018
J ❤ 03.2020

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Shira

Ja dziś zrobiłam sobie hcg mój wynik to 5259,20 szczerze to do końca tego nie rozumiem....:( za tydzień idę do lekarza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...