Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe maluszki 2018


goherek

Rekomendowane odpowiedzi

AnaAna myślę że powinnaś o to dopytać pediatry, moja mała śpi na plecach i przekreca się na boki sama chociaż i ja wariatka sprawdzam czy oddycha- jeszcze mi nie przeszło bo raz się mega wystraszylam jak się jej tak oddech spłycił że nie było widać ruchów klatki A i rączki miała zimne i nie mogłam jej dobudzic to po tym zdarzeniu sprawdzam.. staram się nie panikowac bo ten oddech jeszcze nie jest taki miarowy jak u dorosłego ale weź i nie panikuj!!! Nie chce jednak nic Ci doradzać bo to za poważna sprawa ja bym zadzwoniła do lekarza i zapytała albo do położnej którą miałaś jeśli masz do niej kontakt.

Odnośnik do komentarza

NindziowaMama ja daję kaszki, które się rozpuszcza w mleku gorącym, ok 50 stopni, nie wrzątku.

My właśnie wyszliśmy ze szpitala, niesamowita ulga. Malutki tylko się inaczej zachowuje, np. nie chce usypiać sam wieczorem, trzeba go tulić do snu, dotychczas wystarczyło odłożyć go do łóżeczka i sam zasypiał. Ma za to ogromny apetyt, dziś mi wypija po 200 ml mleka, słoiczek na obiad i sporą porcję kaszki na kolację popił 100 ml mleka. Chyba się regeneruje po operacji.

I nie wierci się specjalnie w łóżeczku, bo śpi w śpiworku, inaczej ciągle mi się rozkopywał.

Odnośnik do komentarza

NindziowaMama nie pomyślałam o tym, znów mnie te zaćmienie naszło:-)
AnaAna czyli te kaszki robiłaś na wodzie A później dodawałas mm w proszku jak przestyglo? Dobrze rozumiem? Wysłałam do helpy wiadomość na fb może jutro coś odpiszą jak to z tym mm jest. Poza tym daj znać jutro co powiedział pediatra.
Ooska nie ma co, w domu najlepiej.
Apetyt dopisuje to będzie już tylko lepiej. Przesyłam sto buziaków!!!

Odnośnik do komentarza

Malina07
Witajcie Dziewczyny! Trochę późno, ale czy mogę do Was dołączyć? Jestem mamą dwójki dzieciaków, Synka-pięciolatka i Córeczki urodzonej w lipcu. Jeśli pozwolicie to chętnie będę wymieniać się z Wami doświadczeniami.

No jasne! Lepiej późno niż wcale :) więc rozgosc się. Tutaj zawsze można się podzielić wrażeniami rodzicielstwa, pomarudzic czasami na męża i dowiedzieć się czegoś ciekawego więc odzywaj się kiedy najdzie Cię ochota:)

https://www.suwaczek.pl/cache/b5f3309fd5.pnghttps://www.suwaczek.pl/cache/c3c879ebfe.png

Odnośnik do komentarza

Hej Malina! U nas aktualnie chyba kilka tematów naraz na tapecie! ;-)
Jak nie okres to kaszki, a jeszcze niedawno czekałysmy na wieści jak któraś wizytę u gina miała i zastanawialysmy się jakie łóżeczka kupować, niedługo będziemy się zastanawiać co na roczek upichcić pysznego ;-) jak ten czas leci.. Tak więc mow co u Ciebie ciekawego! ;-)
Zani ja ostatnio tak się zapedziłam że doszłam gdzieś do 100nej strony....
Miło powspominać tamte emocje..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...