Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe maluszki 2018


goherek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za odpowiedz. Koniecznie muszę się zebrać i wprowadzić chociaż trzeci posiłek bo u nas narazie kaszki i zupka. A jakie duże posiłki Wasze dzieci zjadają? Bo u nas bez szału -kaszka ok 70 ml i słoiczek zupki na pół.
Chciałam jeszcze zapytać jakich kaszel używacie, bo u mnie w sklepach tylko Nestlé i bobovita a tam cukru ze ho ho dlatego przymierzam się do zamówienia czegoś przez internet ale nie mam pojęcia które byłyby dobre.

Odnośnik do komentarza

Justyna ja kupuję kaszki Holle albo Hippa, mały najchętniej je ryżową albo mieszaną (ryżowo-kukurydziano-jaglaną), tylko że muszę do niej dodać pół słoiczka owocków, bo bezsmakowej nie chce. Jak trafię w jego smak to zjada ok 120-160 mg. Jak zje mniej, to jeszcze dopija mlekiem. Ale miewa swoje kaprysy i nagle zjada połowę.
Bobovita ma niektóre zbożowe kaszki bez cukru, bo dla siebie je często kupowałam, takie w brązowym czy beżowym opakowaniu :)

Odnośnik do komentarza

To u nas trochę lepiej z tym jedzeniem, ale bez porównania do Waszych maluszkow. Jak na początku ładnie jadła, to teraz dopiero jak kupiłam jej te silikonowe cudo do podawania jedzenia to łaskawie coś zje. Faktycznie te siateczkowe nie wyglądały za bardzo, silikonowe trochę loeiej. I też będę musiała dołożyć trzeci posiłek, bo na razie miała rano jakiś owoc albo kaszke a potem słoiczek. Ale Mała to zjada tak łoże 1/4 sloiczka, czasem w porywach pół. Ale jakos się tym staram nie przejmować, cieszę się, że znowu zaczęła chcieć jeść w ogóle. Moze musi dłużej się nauczyć

Odnośnik do komentarza

Uwaga Uwaga!!! Podaje komunikat!
Napadlam na Rossmann! ;-)
Okazuje się że da się kupić coś bez cukru i oleju palmowego..
Ogarnęłam że są fajne ciasteczka orkiszowe i ryżowe z mango też bez zbędnych dodatków ale to może za miesiąc czy dwa stwierdziłam że jej kupię. Też się dzięki Wam natchnelam! Zani miałam ta sama fazę z nabialem co Ty! Też myślałam że za wcześnie ale powoli będę próbować. Fak! Zapomniałam kupić małej banana, chciałam spróbować jej podać takiego średnio rozciapcianego no ale nic jutro po rehabilitacji gdzieś zajadę i jej kupię. U nad już w sumie 5 posiłków można powiedzieć ale z tymi ilosciami bym się nie podniecala bo ksiezniczce się chyba nudzi monotonia, zobaczę czy coś z nowości jej zasmakuje

Odnośnik do komentarza

Lusia te dwie z hippa jemy ta zielona dodaje do mleka na wieczór dodaje. Ogólnie stasiowi smakują. Ja jeszcze daje gerber organik.Jeju po tym co piszecie to mój żarłok. On na śniadanie 140-180 kaszy drugie śniadanie 180 mleka dziś pierwszy raz jogurt. Obiad cały duży słoiczek albo dwa małe. Deser jeden mały albo pół dużego owoców z jogurtem twarożkiem bądź biszkoptem. Kolacja 180 mleka wymieszanego z kaszą.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5suay3euz439m5.png

Odnośnik do komentarza

Z tych Lusia ze zdjęć to u mnie hipp dostępny to jeszcze nie próbowałam.
Nindziowa mama Wow to ma apetyt ja myślałam że mój sporo przegryza. Ale on wszystko popija cyckiem mimo że wodę też dostaje :) na noc już drugi wieczór nie dałam małemu kaszki bo wydaje się być taki pełen. Za to dałam mu kaszke na śniadanie- manne.
Kupiłam małemu banana i kiwi bo już jadł kiwi i truskawki.
Paulina mój cała niedzielę tak marudził aż mąż w końcu zobaczył jak czasami potrafi się Niunio wkurzac.
Dziś do rany przyloz hehe

https://www.suwaczek.pl/cache/b5f3309fd5.pnghttps://www.suwaczek.pl/cache/c3c879ebfe.png

Odnośnik do komentarza

Ej no .. popłynę ładnie.. siedzę na allegro i patrzę tych kaszek helpa i wiecie co.. no zachwyciły mnie! O zgrozo .. żeby mi ktoś parę lat temu powiedział że będę o 22 leżała w łóżku i jarała się wybierając KASZKI TO chyba bym wysmiala:):):):)
Z tej firmy patrzę są mielone maliny liofilizowana i inne owoce. Ja ostatnio ogólnie jestem zafiksowana na punkcie owoców liofilizowanych.. Tak poza sezonem to lepsze niż maliny nawet własne w słoiczku bo w swoich mam sporo cukru ..
A jeszcze ten sprzedawca z allegro od tych kaszek ma książeczki dla dzieci w fajnych cenach więc koszyczek się zapełnia sukcesywnie..
Matka wariatka!!!

Odnośnik do komentarza

LusiaM u mnie na wsi nie ma praktycznie żadnych kaszek poza tymi znanych marek, gdzie nie widziałam żadnej bez cukru. Zamawiam przez internet, wprawdzie nie przez allegro, a stronę www.helpasklep.pl owoców nie zamawiałam jeszcze, ale też mnie kusily. I dobrze, że czerpiesz z tego radość, ja też się jaram czasami takimi rzeczami, że nawet mąż nie ogarnia jak mogę się tak angażować, analizować i potem z wielką satysfakcja kupować dla Małej.

Odnośnik do komentarza

RoksankaSasanka no witaj kochana!!
A co z tym straszeniem z okresem było? Ja po dwóch miesiącach dostałam.. Ale są tego dobre strony. Kiedyś miałam mega obfite przez 7 dni. Bolesne jak cholera w ruch szedł tylko ketonal lub aulin ... A teraz? 4 dni max i to tyle co nic.. I wogole nic nie czuje. Nic. A co do uwazania.. hmm ja już nie pierwszej młodości więc zastanawiamy się ze starym mym czy by nie pójść za ciosem i .. no wiecie.. dziś się umówiłam do kliniki na konsultacje w tej sprawie za dwa tygodnie to zobaczę co doktorek powie. Przy okazji przegląd podwozia strzeli bo od porodu nie byłam..

Odnośnik do komentarza

No witaj kochana ;) Lusia tak mi się zdawało czy to aby nie za szybko dostałam ten okres a przecież nadal karmię piersią. Niby matki karmiące nie miesiączkują no ale widzę, że są wyjątki ;) a powiem Ci że przed porodami u mnie okres też trwał 7 dni, długi, obfity i bolesny a teraz jak ręką odjął 4 dni lichy i bez żadnego bólu ;) wcześniej to do pracy musiałam brać majtki na przebranie bo wiecznie mnie przelewało he

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam pytanie. W jakiej pozycji śpią wasze dzieci ? Pytam bo od jakiegoś czasu Julia przekreca się na brzuch i tak śpi, nie przejmowalabym się tym ale ona śpi nosem w materac więc ja co chwila praktycznie do niej latam i sprawdzam czy oddycha. Przekręcanie nic nie daje bo za chwilę jest to samo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...