Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe maluszki 2018


goherek

Rekomendowane odpowiedzi

... łzy mi do oczu napłynęły ze wzruszenia.. naprawdę tak bardzo żałuję że mnie tu nie było z Wami.. jak to dobrze mieć się do kogo odezwać.. ile razy się zastanawiałam np czy to normalne że mała tak kręci głową prawie jej się nie urwie ;) i czy Wasze tak mają;)
Jeśli chodzi o mój stan psychiczny to przede wszystkim płacz płacz i jeszcze raz płacz; tłumienie emocji, bezradność i gluuuuupie myśli...
Ale to temat rzeka..
Ja jeszcze poczekam z miesiąc do spacerowki chociaz Manka w miare ladnie siedzi, chociaż rzadko sama potrafi usiąść, ale jesteśmy w trakcie rehabilitacji więc wszelkie błędy związane z postawą są u nas korygowanie. Jeszcze dużo błota u nas na wiosce( tak już się przeprowadziliśmy) i nie chce mi się z tym wózkiem zwyczajnie taplac w blotku więc czekamy aż obsuszy słonko A i Mańka może z czasem będzie lepiej siedzieć. A spacerowke mam w planach kupić drugą lżejsza na podróże. Coś polecacie?

Odnośnik do komentarza

Tak powinnam jego teksty spisywać:) Lusia nadrobimy nie martw się mi dużo pomaga to że mogę do Was tu napisać mam wrażenie że to utrzymuje mnie przy normalności hehe właśnie szczególnie gdy wyprowadzilismy się na wieś. Nie mogłam się przyzwyczaić brakowało mi miasta ale powoli się oswajam:) mam hauck spacerówka lekka i mała do auta i do sklepu wpinam w nią fotelik teraz ale na wieś nie polecam nie za fajnie się prowadzi i kolka kiepskie gdyby była przodem do mnie to bym już w nią Małego posadzila ale chyba jeszcze za wcześnie na to żeby sobie przodem jechał może mąż mi naprawi kolka od tej dużej tam może być przodem do mnie ale tamten znowu za duży do auta i sama nie wiem.
Jak sobie poradziłas z ta pipa Lusia musiało być Ci ciężko biedna nasza:* mam ochotę Cię przytulić.
Jak Malutka znosi rehabilitację? Dzielne dziewczyny jesteście!

https://www.suwaczek.pl/cache/b5f3309fd5.pnghttps://www.suwaczek.pl/cache/c3c879ebfe.png

Odnośnik do komentarza

Z wózkiem jest właśnie ten problem że duży do auta plus fotelik i zapomnij o zakupach albo bagazach. Na wiosnę planuje zmienić samochód na coś typowo dużego rodzinnego no i ISO fix to mus bo następny fotelik trzeba kupić powoli. Na mazurki wyskoczyć czy gdziekolwiek indziej muszę mieć coś lekkiego i zajmującego zdecydowanie mniej miejsca w bagażniku.
A co koleżanki francy to nie wiem co mi pomogło szczerze mówiąc, chyba to że byłam jej świadomą i tego że czas leci A mała już nie będzie więcej taka mała A mi czas przecieka przez palce i nie cieszę się chwilą. Musiałam się jakoś ogarnąć..
Tak.. też bym się wysciskała..
Rehabilitacja to już bardziej fitnesik się zrobił bo wyszłyśmy na prostą i mała ładnie nadrobila zaległości.

Odnośnik do komentarza

Paulina leje z tego : umyć się umalowac i musi wystarczyć hihi prawde mówiąc to umylam sobie głowę z rana bo na noc mi się nie chciało i nawet założyłam sukienkę i się umalowalam choć tak mi się nie chciało;)
Lusia to dobrze teraz dla Niuni fitness to nawet frajda :) takie dzieci tak szybko się rozwijają że postępy też są szybko widoczne.

Ja nie wiem jak mój tak to dzisiaj zrobił że siedział w łóżeczku i nagle w kilka sekund był na kolanach. Właśnie malowalam rzęsy więc tego nawet nie zauważyłam szok. Wasze małe też tak drapia i szczypia czasami?

https://www.suwaczek.pl/cache/b5f3309fd5.pnghttps://www.suwaczek.pl/cache/c3c879ebfe.png

Odnośnik do komentarza

NindziowaMama witaj Kochana!
Kiedy ja tu ponadrabiam te zaległości... dobra.. noce i tak są głównie bezsenne więc lepszej lektury sobie wymarzyc nie można..
Mała szczypie drapie.. nawet nie wspomnę o piruetach przy karmieniu ehh tylko ja nagrać.
Czy Wasze niunki ciągaja smoczki? Moja na początku nie chciała A jak już się nauczyła to po miesiącu jednego dnia się odsmoczkowała i masakra.. nawet z butelki się nie napije, mnie jak smoczek traktuje. Przez to śpimy razem i budzi się do cycka co godzinę. O łóżeczku też jednego dnia jakby ktoś ja przeprogramowal i zapomnij..

Odnośnik do komentarza

Zani, słyszałam o tej endometriozie, wierzę,że Cię to męczy... Możesz się pocieszać, że do kwietnia coraz bliżej i choć trochę Ci lekarz pomoze...
Witaj Lusia! Super, że jest nas coraz więcej, kurcze przez ostatnie dni Mała była tak marudna, że nawet nie miałam jak do Was zajrzeć. A tu się dziś wyjaśniło - wyszedł pierwszy ząbek!
Hehe też unylam dzisiaj włosy i ubralam ładniejsze spodnie. Planowałam zrobić ciasto ale nic z tego nie wyszło.

Odnośnik do komentarza

Lusia u nas Mała od początku spała sama w łóżeczku, przez ostatni miesiąc coraz częściej lądowała u nas. I teraz szczerze mówiąc jak zaśnie o 22 to śpi w łóżeczku, ale ze w ciągu dnia drzemka 1.5 h to śpi na mnie albo przy mnie to ja się z reguły z nią kładę na łóżku i w sumie sama też drzemie. I potem mam od północy do 1.00 czas dla siebie, mąż już śpi i mogę sobie w spokoju poczytać. I Mała się jakoś tak rozbudza koło tej 1.00, to ja od razu biorę do siebie. I śpie z nią tak do 8.00 nawet 9.00, czasem nawet nie pamiętam czy jadła w nocy

Odnośnik do komentarza

U nas cycusia sam odstawił nad czym ubolewam. Ale fajnie spał sam w łóżeczku a od dwóch nocy przez pół nocy śpi przy mnie nie wiem co jest. I co pampers to kupka i zastanawiam się też czy żeby go.nie męczą. Dziewczyny niedawno pisaliście o tym jedzeniu dałam ostatnio mu kawałeczki ziemniaka próbował jeść. A dziś dostał brokuł makaron i marchewkę ale mu się podobało jedzenie rękoma i nie papki. Siedział i się cieszył w głos a jak się brokułami zajadał.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5suay3euz439m5.png

Odnośnik do komentarza

Jakoś chaotycznie to napisałam, chodziło mi o to, że przez te drzemke w ciągu dnia jestem na tyle wyspana, że kładę się dopiero koło 1.00.
Dobrze Lusia, że czujesz już się lepiej, zbliża się wiosna na całe szczęście! Też już się bardzo nie mogę doczekać, choć w sumie czuje się mniej sfrustrowana niż wcześniej.
U nas Mała jeszvze w gondoli, nie provuje siadać, więc w miarę jej pasuje. Za to od wczoraj kilka 3azy na dzień już sama potrafi przyjąć pozycje na czworaka.
Ooska daj znać jak tam po operacji, mam nadzieję, że wszystko dobrze!

Odnośnik do komentarza

Nindziowamama, a synek siedzi już stabilnie? Mała się jeszvze przechyla i trochę się boję jej dać coś w kawałku, a widzę, że chyba poszłoby to lepiej. Po początkowym pozytywnym nastawieniu do jedzenia Mała przeszła do jakiejś fazy niechęci, nie chce nic z łyżeczki.chyba że sama ja ma w ręce, to czasem ds do buzi, ale więcej rozrzuca. Dzisiaj mi chwyciła miseczkę i była mega zafascynowana zawartością, dotykała, próbowała łapać, ale wiadomo to papka. A na widok łyżeczki usta zscisniete. Pomyślałan nad taka siateczka na jedzenie, ale nie wiem czy warto.

Odnośnik do komentarza

NindziowaMama mały jest przeuroczy! Przyznam że jeszcze nie próbowałam żeby moja sama jadła, do tej pory to ja jej wciskam wszystko łyżeczka..
1 w nocy a ja popijam karmelka i wciagam Kler z mężem.. bez komentarza.. jakbym co najmniej narzekała na nadmiar snu ;-)
Dziewczyny.. Ale bym się z Wami wódki napiła!!! Gęby by się nam nie zamykały hahaha

Odnośnik do komentarza

Wczoraj mały nie spał od 5 I w ciągu dnia nie miałam możliwości z nim podrzemac masakra jak na wysokich obrotach byłam nie lubię czwartków bo syn ma szkole do 11:45 A potem od 13:45-15:15 nie wiem kto wymyślił taki plan ale to był jakiś zjeb że się tak głupio wyrażę.
Michaś też miał walentynki i grasowal do 22 ;) ja niedługo po nim też zasnelam i nawet pospal trochę w łóżeczku ale potem wzięłam go na karmienie i już spaliśmy razem :) dzisiaj czuje już zmęczenie mam nadzieję że trochę się prześpię w dzień ale wolę nie marzyć bo obiad itd. :/
Lusia wódki nooo to by mogło się dziać ;) tym bardziej że my teraz takie nie pijace wczoraj wzięłam lyka szampana od męża z Alko i aż miałam gęsią skórkę hehe
Kler oglądaliśmy ale zasnęłam w połowie mąż mi potem opowiadal co bylo.
Nindziowa mama fajny Twój maluszek! Mój lubi papki ale próbuje mu czasami dawać jakieś cząstki to mieli ładnie ale trochę się dlawi więc raczej nie przejdzie póki co

https://www.suwaczek.pl/cache/b5f3309fd5.pnghttps://www.suwaczek.pl/cache/c3c879ebfe.png

Odnośnik do komentarza

Wiecie co człowiek to się uczy przez całe życie jednsk. Ja przy małej też papki. Teraz poczytałam trochę co wy pisaliście bo gdzies było o takim jedzeniu więc spróbowałam. A poza tym uległam otoczeniu jak usłyszałam że jestem leniwa bo kupuje słoiczki. Ja bym to tak nie nazwała ale tak uslyszslam na siebie.co do alko macie rację jak mały przestał jeść cycusia wypiłam lampkę wina a czułam się jakbym wypiła cała butelkę. Dobrze że jesteście powiem wam

http://www.suwaczki.com/tickers/km5suay3euz439m5.png

Odnośnik do komentarza

Zawsze od rana klne jak szewc na czwartek jedynie pocieszam się wtedy że ma drugi dzień piątek. Tym bardziej że szkoła jest wioskę obok i muszę tak jeździć w te i z powrotem A weź potem pracę znajdź wcześniej w mieście miałam koleżankę nasi Synowie razem chodzili do szkoły to bylo dużo łatwiej pomagalysmy sobie nawzajem no a teraz tylko mąż czasami weźmie go z rana jak ma na 7:25.
Słoiczkom ufam bardziej niż niektórym produktom w sklepie szczególnie jestem podejrzliwa do mięs i ryb. Ja dziś uparuje coś małemu i zblenduje do warzywek doloze żółtko i masło troszeczkę. Nie oszukujmy się ale z dwójką dzieci tak prosto nie jest. U mnie jeszcze płyta indukcyjna nie jest podłączona i latam na górę do mojej pseudo kuchni gotować na dole mam tylko piekarnik i parowar. Mnie też teściowa pyta co mały je ja mówię no że rybka dzisiaj A ona "ze słoiczka?" Niby nic ale czuje gdzieś że ją to gniecie. Tylko że ludzie zapominają że czasy się zmieniły poza sezonem trudno o fajne dobre produkty kiedyś większość ludzi miała swoje wszystko. Więc nie tłumacz się nikomu bo nie musisz ludzie zawsze znajdą pretekst by czuć się lepszym od kogoś. To tak jak gadanie ze kiedyś miały ciężko bo my to mamy pampersy to już inne macierzyństwo no tak zgodzę się ale czy mam teraz używać tetry tylko po to by się solidarowac z mamami z przeszłości? Korzystamy z tego co jest dostępne.
Mam ten woreczek na owocki lubi to ssać wczoraj wrzucilam małemu tam truskawke to zużyty był jak kondom po dobrym bzykanku ha ha ale serio to może lepiej ta gumowa siateczka bo ta szmaciana szybko zużywa się tak że mimo mycia to nie przyjmnie podać dziecku.

https://www.suwaczek.pl/cache/b5f3309fd5.pnghttps://www.suwaczek.pl/cache/c3c879ebfe.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...