Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe maluszki 2018


goherek

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny dzień dobry i dzięki za słowa wsparcia! Wokół wszysycy mnie tylko straszą więc to nie pomaga w redukcji stresu....
Kronkis na pewno szybko sobie przypomnisz obsluge niemowlaka a corcia zakocha sie w braciszku. Może lepiej ze są wakacje to córka skorzysta z wypoczynku i będzie mieć niespodziankę w domu po p9wrocie.
dobrze że mamy to forum ! zegar tyka a ja muszę zebrać siły do przeprowadzki został mi tydzień przed szpitalem. Miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny dziękuje za gratulacje i przepraszam że mnie tak długo nie było ale uwierzcie mi ogarnąć trojkę dzieci to nie lada wyczyn a zwłaszcza na początku Dominik ma już ponad tydzień wiec już mniej więcej wiem co i jak dlatego mam troszkę czasu żeby do was zajrzeć.Kochane dziewczyny strach przed nowym jest normalny ale poradzicie sobie zapewniam :)
Lecz przytulenie takiego maluszka opiekowanie się nim to cudowna sprawa a jeszcze jak tak słodko pachnie. Instynkt matczyny sam się załącza wiec nie bójcie się że sobie nie dacie rady bo dacie sobie świetnie rade.Trzymajcie się cieplutko miłego weekendu :) A zani zawsze musi być gorzej żeby potem było lepiej jak już wszystko sie skonczy remont ciąża zobaczysz że bedziesz szcześliwa i dumna że dałaś rade sama bez niczyjej pomocy :) wierze w ciebie :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny. Jeśli mogę się wtrącic do dyskusji, to powiem na początek że jestem z pazdziernikowych mamuś. Piszę do was, bo jesteście już na pewno po etapie kupna wyprawki. Czy któraś z was zamawiała na allegro wyprawkę? Wszystko typu higieniczne ale i np pościel itp. Szukam allegrowicza, który będzie miał najwięcej. Macie kogoś do polecenia? Byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam Was i trzymam kciuki za te, które jeszcze czekają na maluszki i nie mogą się doczekać. :)

https://www.suwaczek.pl/cache/82ca9c3b5f.png

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zrobili mi wszystkie badania do cc... wszystko na styk przygotowałam no ale jest jak jest na te warunki i tak nieźle choć nerwów tyle pomału się poukłada tylko problem z Internetem jestem oderwana od świata. Jutro o 7 będę juz w szpitalu trzymajcie kciuki. Nie wierzę że dzisiaj to mój ostatni dzień z moim brzuszkiem przed sobą jak to szybko zleciało! :) pozdrawiam Was dziewczyny :* dajcie znać co u Was

https://www.suwaczek.pl/cache/b5f3309fd5.pnghttps://www.suwaczek.pl/cache/c3c879ebfe.png

Odnośnik do komentarza
Gość Andzia90

Hej Zani super że udało Ci się wszystko przygotować. Zazdroszczę że już będziesz po, już zobaczysz swojego maluszka. Ja się stresuje porodem, nie wiem jak i kiedy się zacznie... trzymam kciuki i mam nadzieję że szybko do siebie dojdziesz...

Odnośnik do komentarza

Na początku gratuluję wszystkim Mamusiom, które już poznały swoje Skarby! Dochodźcie szybko do siebie, a te małe istotki niech zawładną Wami bez reszty. Oczywiście zdrówka dla Nich i pięknego, szczęśliwego życia!
Dla oczekujących życzę dużo cierpliwości, łatwego porodu i zdrowia dla Maluchów!

Zani powodzenia jutro! Super, że udało Ci się jako tako zdążyć z remontem przed pojawieniem się Maleństwa:) To duża sprawa, że dałaś radę! Resztę na tip top przygotuje się później.

Monyaa a Ty kiedy dokładnie do szpitala? Jak z remontem, dużo zostało do zrobienia? A z Maleństwem i opieką nad nim na pewno sobie poradzisz - to jest instynkt, który przychodzi sam, choć nie zawsze od samego początku się pojawia. Nie bój się pytać w szpitalu o wszystko co sprawia Ci trudność, albo czego nie wiesz!

Dziewczyny ja też zostałam z terminem na 27, więc dołączam do mamusiek z końca miesiąca. Liczę, że do 20 urodzę, bo żadna ciąża u mnie nie trwała dłużej niż 39 Tc. Chciałabym w zasadzie na dniach powitać synka, bo w połowie sierpnia mamy wesele i miałabym więcej czasu na dojście do siebie i poznanie Malucha:) A poza tym im wcześniej, tym synek będzie ważył mniej (mój poprzedni synuś - 3 w kolejce ważył nieco ponad 4 kg i drugi raz wolałabym tego uniknąć). Jestem szczupłą osobą i 4 kg synka położne ważyły kilka razy, bo nie mogły uwierzyć, że dałam radę wypchnąć takiego"kolosa":) W tej ciąży przytyłam najmniej i zaczynałam ciążę z najniższą wagą - teraz ważę 58 kg (+ 8 kg), bo trochę mnie teraz ubyło - miałam tydzień temu usuwany ząb i niestety zrobił się stan zapalny w zębodole, co niestety bardzo utrudnia jedzenie i picie:(

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

mamalina to jetes naprawde bardzo drobna i szczupla, jak to juz kolejny poród to moze bedzie latwiej?

teoretycznie temrin z om mam 28.07, z usg 25.07, ale ide 17.07 do szpitala i pewnie zybciej bedzie porod nie sadze zeby zajmowali sie mna 10 dni.
Boje sie porodu sn i mam nadzieje ze mnie nie beda zmuszac tylko zrobia mi cc.

Remont juz skonczony, zostaly oczywiscie usterki ktore beda do poprawy jak juz maly bedzie na swiecie.

Teraz skupiam sie na wyprawce malucha wczoraj dopiero lozeczko odebrane do zlozenia, jeszcze materacyk nie dojechal.

No i koniecznie musze spakowac torby dla mnie i juniora do szpitala mam czas do poniedzialku zeby wszystko skompletowac.

Odnośnik do komentarza
Gość rusalka843.

monyaa- podziwiam Cie dziewczyno że dałaś radę sama z tym remontem. A ojciec dziecka pomaga Ci? Bedzie przy porodzie? Ja niby wszystko mam po synku ale jeszcze nie rozpakowane ;) więc też nie wiem jak to będzie. Torbę spakowałam wczoraj. Jutro idę do lekarza i na pewno wyznaczy mi termin już. Coraz bardziej się boję .
mamalina- ladnej gromadki się dochowałaś :) Jak Ty dajesz radę ogarnąć temat? Musisz być bardzo zorganizowana:)Jak będziesz rodzić?
Co tamu reszty słychać?

Odnośnik do komentarza

Rusałka na szczęście miałam dobrych fachowców w większości oczywiście poza jedna firmą bo różne ekipy od różnych kwestii. Kilka drobnych rzeczy do poprawy m in drzwi przesuwne Ale to się umowie jak ogarnę sytuację po porodzie.
Ojciec dziecka jest daleko ostatni raz był.na majówkę i wtedy mi przed remontem pomagał w sprzątaniu i pakowaniu i pewnieprzyjedzie dopiero w sierpniu tak ze przy porodzie będę sama. Tyle ile mogą pomagają mi rodzice są już po 70. Także nie mogą za dużo się forsować
Tata mi np. łóżeczko zmontowal, mama pomogła przy prasowaniu. Już wszystko dla juniora mam poprane i poprasowane no więc muszę zrobic jakaś listę co do szpitala i pakowac dla niego i dla siebie.
A teraz ogarniam przeprowadzkę i już ma się ku końcowi. Także planuje w weekend ostatecznie przenieść się do siebie A potem wtorek do szpitala.

Odnośnik do komentarza

Kurczę dziewczyny poodpisywałam Wam, ale coś mi Tel zaszwankował i nie dodało:(
No trudno, odpiszę później!

Teraz tylko informacja, że Malutki wybrał sobie fajną datę - dziś o 2.18, w piątek trzynastego, urodził się Sn Malutki z wagą 3220 g i 55 cm. Czujemy się dobrze, po raz pierwszy mam ochronione krocze:) Trafiła Nam się świetna położna! W szpitalu byliśmy ok. 23.30, po ktg i całej papierologii odesłali mnie na oddział przed 1, bo rozwarcie dopiero na 4 cm. Na porodówkę trafiłam z 6 cm o godz. 2, ból był już konkretny i wnet czułam, że pójdą wody i się zaczęło. Znów na porodówce krócej niż 30 min:)

Powodzenia dla Was!

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

Mamalina brawooo!!! Gratuluję:-) świetnie się spisałaś!!! Na życzenie udało Ci się na dniach, tak jak pisałaś :)

Monya całe szczęście że już tak nie wiele masz do ogarnięcia, napewno ze wszystkim zdążysz. Dobrej ekipy remontowej to ze świecą szukać, pofarciło Ci się ;)

Rusałka czy będziesz miała planowane cc? Dobrze że już spakowana jesteś, ja też i nawet torba w samochodzie bo teraz już wszystko się może zdarzyć.

Ciekawe jak Zani się trzyma, mam nadzieję że jak najlepiej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...