Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe maluszki 2018


goherek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lemoniada1

Cześć dziewczyny
Strasznie przykro się czyta takie wiadomości... mam nadzieję że w końcu się Wam uda.
Ja nadal plamię, testu jeszcze nie robiłam bo raczej nie ma sensu. Także wydaje mi się, że również Was niedługo opuszczę :(

Odnośnik do komentarza

Hej ja jestem i jak narazie u mnie ok byłam u lekarza i wychodzi jakiś 5 tydzień z USG i tak z miesiączki też podobnie serduszko zaczyna być widać że pyłga ale jeszcze nie słychać mam nadzieję że będzie wszystko ok następna wizyta 23.11. Bardzo mi przykro że tyle osób odpadło życzę powodzenia i mam nadzieję że trochę nas tu zostało :)

Odnośnik do komentarza

Goherek a jesteś pewna że akurat tego dnia miałaś owulacje? Może Ci sie przesunela o tydzień i stąd ta różnica?
Lisiczka a Ty kiedy masz teraz wizyte?
Ja do lekarza wybieram się w piątek, zobaczymy co będzie widać na USG.
Ktoś jeszcze ma wizytę w tym tygodniu?
Dziewczyny którym sie nie udało przykro mi bardzo, ale jestem pewna że następne cykle będą owocne! ☺

Odnośnik do komentarza

Wizyte mam dopiero za półtora tygodnia , również się martwię to chyba normalne, ale staram się myśleć pozytywnie bo niby czemu miałoby być nie dobrze?! :) trzeba być dobrej myśli. Ja generalnie termin mam na czerwiec i tak was podczytuje przy okazji i chciałam pocieszyć Goherek... Pamiętajmy że każda ciąża jest inna każdy z nas jest inny.. U jednej serduszko będzie w 5 u drugiej w 6 czy 7.

https://www.suwaczek.pl/cache/59dfb7b464.png

Odnośnik do komentarza

Lemoniada
Cześć dziewczyny.
Goherek mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze. Może to tylko błąd w obliczeniach?
Ja jutro jednak testuje jeżeli nic się nie zmieni. Mam dziwne te uplawy. Ciemnobrązowe, w nocy w ogóle, nic się nie zwiększają a wręcz mam wrażenie że są bardziej skąpe niż w niedzielę. Zobaczymy. Trzymajcie kciuki :)
kochana szybko do lekarza ja mualam to samo i poronilampierwsze mislam elasnie brązowr plamienir a pi kilku dniach krwotok i hylo po eszystkim.moze dostaniesz luteine lepiej zapobiegnij
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...