Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe maluszki 2018


goherek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny, ale się rozpisałyście ;)

U mnie pojawiły się mdłości... :/ i plamienie :/ Biorę duphastron 3 x dziennie a mimo to małe plamienie pojawia się szczególnie w trakcie korzystania z toalety, taki różowo brązowy śluz w niewielkiej ilości. Wizytę mam dopiero 14.11.
biorę ten duphaston, oszczędzam się. Co mogę jeszcze zrobić?

Odnośnik do komentarza

~IJM
U mnie też nie dobrze... Wczoraj wylądowałam na pogotowiu tez plamienie, mam niskie hcg i na usg ciąża wychodzi dwa tyg młodsza niż powinna dzisiaj idę do swojego lekarza.

Kochana głowa do góry u mnie było podobnie poszłam na wizytę lekarz do mnie podczas usg że nie wygląda to opytmistycznie i tak
albo poronienie albo ciąża pozamaciczna albo wiek ciązy nie odpowiada wiekowi z miesiączki która miałam 18 wrzesnia!!!!! (304 wyniosła pierwsza beta przed wizyta) zalecił badanie hcg w odstepie co 48 godzin i tak i tak jesli by spadalo to znaczy ze poroniennie jesli tylko troche pojdzie do góry to ciąża pozamaciczna i czeka mnie zabieg a jesli bedzie dużo wyższa jest wszystko ok
i toto wyniki pierwsza wyniosła 304 to ylo w srode przed wizyta w sobote mialam wizyte i kazal zrobic ta bete wynik 1607 a w poniedziałek 3737 :) wiec głowa do góry ja jadąc na ta drugą ete zaraz po wizycie płakałam jak bóbr a tu proszę byłam na usg w czwartek i piękna 5 tygodniowa ciąża ( a z miesiączki wychodzi prawie 8 tydzień!!!!!!! jeszcze podejrzenie podwójnego szczęścia czekamy na serduszka
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...