Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe maluszki 2018


goherek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny. Widzę że coraz więcej nas tutaj. Ja jeszcze czekam na testowanie. Oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam wczoraj test no i jak sie można było spodziewać wyszedł negatywny. Także poczekam jeszcze 3 dni i wtedy zobaczymy.
A bliźniaki super! Na początku wiadomo trochę ciężko Ale za to jak będą większe to sie razem będą bawić :)

Odnośnik do komentarza

U mnie też bez objawów jak narazie, aż się zastanawiam czy to napewno ciąża;) a w pracy już wiedzą najbliżsi też i sobie ciągle myślę ale będzie wstyd bo sobie uroiłam ale później sobie przypominam że przecież okresu dalej nie ma i nawet u lekarza byłam. Więc jednak chyba mam jakiś objaw opóźnione myslenie:)

Odnośnik do komentarza

U mnie zaczął się 5 tydzień zastanawiam się czy 6 tydzień to jeszcze nie jest zbyt wcześnie pójdę na pierwszą wizytę żeby już konkretnie coś się dowiedzieć i usłyszeć serduszko. Dziewczyny! Która z Was już usłyszy bicie serca to dajcie znać i napiszcie w którym tygodniu jesteście.

Odnośnik do komentarza

Lemoniada
Plamienie w pierwszym trymestrze ciąży pojawia się u 20-30% kobiet. Plamienie może być wywołane implantacją zarodka. Dzieje się to między 6. a 12. dniem po możliwym zapłodnieniu. U niektórych kobiet takie plamienie z dróg rodnych trwa kilka godzin, u innych nawet kilka dni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...