Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe maluszki 2018


goherek

Rekomendowane odpowiedzi

Pena89 To trzymam kciuki żeby by się udało. Nasza decyzja o maluszku była bardzo spontaniczna, daliśmy się ponieść ;) więc jakoś mocno się nie nastawiam. Ale mam przeczucie że się udało, albo sobie zaczęłam wkrecac różne objawy ;)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, zapewne i najmłodsza mamusia lipcowych maluszków wchodzi nieśmiało w Wasz krąg :)
W piątek zrobiliśmy z narzeczonym test, chociaż to była tylko formalność - bolesność piersi, senność, humorki, wilczy apetyt i dziwnie częste latanie do toalety tylko utwardzały mnie w przekonaniu, że tam na dole ktoś się zadomowił :)
Jestem niezwykle szczęśliwa, po pierwsze dlatego ze wcześniej miałam bardzo duże problemy (od policystycznych jajników po inne cuda niewidy) i lekarz twierdził, ze jedynie po kuracji będzie można mówić o zajściu w ciąże, a raczej próbach... a jak widać udało sie bez :) Po drugie, od zawsze chciałam być młodą mamą, zawsze byłam bardzo rodzinna, i właśnie moje wielkie marzenie sie spełnia :)
W poniedziałek idziemy do lekarza, boje sie czy nie jest to za szybko, ale z drugiej strony obgryzam paznokcie z nerwów, nie potrafię myśleć o niczym innym... Jak myślicie, lekarz będzie w stanie cokolwiek powiedzieć czy tylko najem sie strachu?
Ostatnia miesiączka 21.09, cykl miałam dosyć mocno nieregularny wiec internetowe kalendarzyki przewidują koniec czerwca/ początek lipca... zobaczymy :)
Buziaki dla Was wszystkich!

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, witajcie nowe :)

Ja dziś idę na usg, wiem, że być może za szybko ale nie wiem czy brać duphaston czy nie.. brałam go regularnie na regulację cyklu. Co ciekawe udało się po jego odstawieniu.. ;)

Być może nic jeszcze nie zobaczę ale mam lekkie pobolewania podbrzusza i wolę chuchać na zimne..

Też mam synka, 7 latka. To dzieci z dużą różnicą wieku nam się szykują. Jakie macie doświadczenie w tym temacie? Ktoś z rodziny/znajomych ma podobnie? Jak oceniają taką różnicę? To wtedy takie dwa "jedynaki" czy jednak jest jakaś więź ? :)

Odnośnik do komentarza

Ulisek moja znajoma ostatnio pisała ze żałuje trochę ze tak długo zwlekali z druga ciąża. Różnica 5,5lat. Starsza niema ochoty ani nie czujemy potrzeby bawic się z młodszym bratem. Za długa różnica wg niej. My chcieliśmy w miarę szybko drugie. Jednak nie wyobrażam sobie 16mce dziecko i jego matki cały dzień mdłości. Nikt mi się dzieckiem nie zajmie. Widać wszystko ma swoje plusy i minusy.
Koniecznie daj znak po wizycie:)

http://www.suwaczek.pl/cache/0636c7f1be.png

Odnośnik do komentarza

Goherek, no tak, to duża różnica wieku ale może lepiej późno nic wcale. Z jednej strony trochę boję się reakcji mojego jedynaka :) z drugiej może to zaprocentuje jak będą już dorośli i będą mieli siebie... nie wiem :/ Dopadł mnie taki nostalgiczny nastrój.

Byłam na usg, wszystko ok, choć mam przyjść za 2 tygodnie by zobaczyć serduszko. ALE co mnie zszokowało to to że gin podejrzewa ciążę bliźniaczą!! Jestem w szoku i boję się co to będzie!

Odnośnik do komentarza

Oj ucielo mi post. W każdym razie dołączam i ja, miesiaczke miałam 25 września, także termin mam na początek lipca. Za tydzień mam USG, boję się że trochę za wcześnie, mam nadzieję że będzie widać już serduszko. Mam już dwuletnią córeczkę w domu, to moja druga ciąża. Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam za nas kciuki. ☺

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
witam Was wszystkie i każdą z osobna :) u mnie 5 testów też pokazało 2 kreseczki beta w tamtą środę 304 w sobotę już 1607 a w poniedziałek 3737 :) wizytę miałam wczoraj 5 tydzień i podejrzenie dwóch dzidziusiów :) trochę szok ale i ogromne szczęście czekamy na bicie serduszek kontrolę mam za tydzień w czwartek może będzie już coś słychać czy jest nas troje cz dwoje :) W domku mam 2 dzieci Kamilek 10 lat a Ania 7 i zawsze chcieliśmy trzecie dzieciątko a tu taka niespodzianka termin na 5 lipiec :) same lipcowe ja 26 a córcia 30 lipiec chyba ten lipiec będzie szczęśliwy

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jak się czujecie w 4-5 tygodniu ciąży odczuwacie coś? To jest moja 3 ciąża i każda inna. Tym razem mam ogromną energię, bolą mnie piersi czasami podbrzusze ale w porównaniu do poprzedniej ciąży to czuje się rewelacyjnie. Martwię się czy wszystko ok wizytę mam za dwa tygodnie...

Odnośnik do komentarza

Shira to też moja trzecia ciąża dwie poprzednie książkowe choć żadnych dolegliwości ani wymiotów ani porannych nudności nic a nic. Teraz jest wręcz przeciwnie nudności ogromne trwające cały dzień :( podbrzusze też mnie boli lekarz powiedział że to normalne i w razie czego mam brać nospę ale nie przesadzać. Myślę też że ta zmiana może być jdnak spowodowana nie jednym a dwójką dzidziusiów poczekamy zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza

Shira podobno kazda ciąża inna ☺ więc myślę że nie masz się czym przejmować, tym bardziej że to dopiero początek. U mnie z objawów to oczywiście obrzmiałe piersi, czasami mi niedobrze i odbija mi się, generalnie nie mam ochoty na jedzenie. W pierwszej ciąży z kolei byłam bardzo śpiąca, teraz aż tak barfzo nie, chociaz to dopiero początek ☺

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...